Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Krętka~

~Krętka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 10:03

Rozumiem, że nazywasz sportowcami światowej klasy "pijaków od piłki kopanej" ?
No to fakt gratuluje...
Dla Twojej ograniczonej znajomości tematu sportowego powiem, że Klimiuk jest tegorocznym Mistrzem Polski w klasie w ramach Rajdowego Pucharu Polski. Nie znam bardziej elitarnej dyscypliny sportowej niż rajdy samochodowe. I jeśli chłopak z Podlasia mając nieporównywalnie mniejszy budżet od zespołów konkurencyjnych rządzi przez cały sezon to nie zadawaj durnych pytań kto to jest!!!
A co do małolat zapewniam Ciebie, że jestem pełnoletnia.
Popatrz na ranking i zobaczysz głupolu że chyba tylko Ty nie wiesz kim jest Klimiuk!!!

#22 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 11:53

Rozumiem, że nazywasz sportowcami światowej klasy "pijaków od piłki kopanej" ?
No to fakt gratuluje...
Dla Twojej ograniczonej znajomości tematu sportowego powiem, że Klimiuk jest tegorocznym Mistrzem Polski w klasie w ramach Rajdowego Pucharu Polski. Nie znam bardziej elitarnej dyscypliny sportowej niż rajdy samochodowe. I jeśli chłopak z Podlasia mając nieporównywalnie mniejszy budżet od zespołów konkurencyjnych rządzi przez cały sezon to nie zadawaj durnych pytań kto to jest!!!
A co do małolat zapewniam Ciebie, że jestem pełnoletnia.
Popatrz na ranking i zobaczysz głupolu że chyba tylko Ty nie wiesz kim jest Klimiuk!!!

Jeśli uważasz ze pijkaki od kopanej piłki to sportowcy swiatowej rangi to naprawde jestes dnem i nie znasz sie na sporcie i nie masz o nim pojecia ograniczona to jestes ty co jest okropnie przykre a twoja pelnoletnosc daje duzo do myslenia bo zachowujesz sie gorzej ponizej zera - smarkula ktora upatrzyla sobie towar w postaci sportowca bo raczej nie chodzi ci o dyscypline i o jego osiagniecia a o niego samego. Poczytaj sobie o innych zgłoszonych którzy maja osiagniecia podczas olimpiad i mistrzostw swiata a nie polski bo to pikus w porównaniu do innych
a co do rankingu to uwazaj bo zbankrutujesz pewnie sama siedzisz i tylko klikasz smsy hahahhaa

#23 ~Krętka~

~Krętka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 13:33

Kolego Drogi. Jeśli chcesz wiedzieć to znałam również w swoim czasie towarzystwo "olimpijskie".
Nie podważam osiągnięć większości sportowców ale większość z nich było powiedzmy na zawodach wysokiej rangi z "łapanki".
A co do innej grupy to nie powiesz że kilka skoków na nartach wodnych w roku można porównywać z 10-cio miesięcznym sezonem rajdowym.
A co do trudność sportu rajdowego to nie tylko sprawa samego udziału w zawodach ale też organizacji całego zespołu znalezienia sponsorów.
To nie jest zapakowanie się do klubowego autokaru i pojechanie na zawody, zgarnięcie kasy z klubu i narąbanie się na zawodach.
Jeśli nie widzisz różnicy nie jesteś partnerem do rozmowy . Przykro mi.

#24 ~fanka~

~fanka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 17:01

bierzmy się do roboty, bo Boguś spadł na III pozycję.
A jeśli chodzi o osiągnięcia Bogumiła Klimiuka, to zgodzę się z moją przedmówczynią, że 10 m-czny sezon , znajdowanie sponsorów "spod ziemi" i kolejne wygrane samochodem, który nie należy do "najnowocześniejszych" w klasie, to nielada wyczyn i niejeden z kandydatów na tej liście do pięt Bogusiowi nie dorasta.
Napisała to pełnoletnia kobieta :), śledząca wyczyny Klimiuka od dłuższego czasu :)

#25 ~~xxx~~

~~xxx~~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 18:40

gratuluje waszej głupoty i prostactwa głosujcie głosujcie bo niedługo wypadnie wam z 10 hahhah :D :lol:

#26 ~Krętka~

~Krętka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 19:01

Bez naszego wsparcia Klimiuk ma wystarczająco wielu Kibiców żeby zakwalifikować się do dziesiątki. A z obrażaniem to do szaletu miejskiego....

#27 ~autorajd~

~autorajd~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 22:37

Ty napalona nic innego nie robisz tylko na necie siedzisz i kontrolujesz sytuację. Do szaletu ty się wybierz bo szambem bije i wstyd przynosisz wszystkim rajdowcom
a udaje taką obeznaną :lol:

#28 ~fanka~

~fanka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2009 - 14:26

No i udało się!
Boguś jest na podium :)
Boguś , gratuluję!

#29 ~Krętka~

~Krętka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2009 - 08:44

Potwierdziło się to o czym mówiliśmy. Popularność Bogusia przeszła nasze oczekiwania jako Kibiców i Przyjaciół.
Więc nie pozostało nic innego jak tylko trzymać kciuki w etapie finałowym.
Fakt "Kobiety mogą dużo", nawet bardzo dużo jeśli jest taka potrzeba.
Do Fanki: pewnie wspierałaś Bogusia w dotychczasowych etapach Plebiscytu za co należą się Tobie słowa uznania ale i tak działasz mi na nerwy! ;)

#30 ~fanka~

~fanka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2009 - 16:30

Ty oczywiście nie działasz mi na nerwy, bo takie jak Ty i tak maja swój świat, który ma się nijak do rzeczywistości:):):)
I chwała Ci za to!

#31 ~Krętka~

~Krętka~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2009 - 08:52

Za to Ty jesteś pewna tego moja droga fanko że "życie w raju" jest wieczne a niestety jesteś w dużym błędzie :( .

#32 ~fanka~

~fanka~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2009 - 18:43

Nie wiem, "co autor miał na myśli"? Nie dane mi było jeszcze nigdy zasmakować "rajskiego" życia , ale jestem jeszcze bardzo młoda i całe życie przede mną , więc kto to wie?
Znowu zaczyna się durna dyskusja, w której tradycyjnie już, zaczynasz pokazywać swoją "wyższość". Dla mnie jesteś przykładem bardzo nieszczęśliwej i sfrustrowanej egoistki, która nie widzi nic poza własnym nosem i próbuje "wymuszać" coś TYLKO dla siebie.
I pewnie dlatego jest tak , jak jest :)

Napisała to szczęśliwa i spełniona kobieta :)
P.S.Chyba mnie z kimś mylisz, bo mam wrażenie, że piszesz do bardzo konkretnej osoby.

#33 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2009 - 00:57

jaka ta krętka jest .a aż żal................
ŻAL.PL
TRAGEDIA!!!!!!!

#34 ~kisia~

~kisia~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2009 - 10:29

Powiem tak Pan Klimiuk jezdzi w rajdach ktorych nie ma. Wymysla ze wygral to czy tamto a dla laika wygrana w genralce czy w klasie to to samo. Szkoda jedynie ze w generalce jest ok 30 samochodow a w klasie np. 5 i co to za wyczyn? jest nieuprzejmy, gburowaty i zadziera nosa. Dlaczego nei ma tu np. Pana Butruka ktory jezdzi za swoje i sie nie szczyci ze wygral to czy tamto. Gdzie Pan Danilczuk, Kwiatkowski czy Sobocin. Przy tych kierowcach Pan Klimiuk sie chowa. Troche powagi i pomyslenia kim Pan jest Panie Klimiuk

#35 ~Pawlo~

~Pawlo~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2009 - 14:46

Moim zdaniem nie sztuka wyjąć z kieszeni 100 tys.zł i wydać na jeden rajd jeśli się je ma w kieszeni.
Sztuką jest znaleźć środki u sponsorów. Ja jeździłem trochę w rajdach i trochę się w tym orientuje.
I wiem że jeśli się nie ma pieniędzy swoich to jest trudno się przebić i zrobić wynik. Jemu trzeba przyznać że jeźdząc umówmy się "złomem" to się udało. A każdemu kto dla kogoś zarzuca ze 5 konkurentów w klasie w rajdzie to mało proponuje wystartować w rajdzie Pucharu Polski i wygrać w tymi pięcioma w klasie. Z nazwisk które podałeś znam tylko Butruka. Fakt jeździ dobrze ale o tym co wspomniałem jeździ za swoje to bardzo ułatwia sprawę.
I widzę Kolego że dzieje się to co się działo za czasów Jurczaka. Wybił się wszyscy w Polsce chwalili go a w Białymstoku z którego pochodzi fora grzmiały że co to za kierowca , że jest dziesięciu lepszych, a co to za sukcesy osiągnął itd. Zastanówcie się.
Co do Klimiuka ja go uważam za swojskiego chłopaka a nie za gbura grubo skurnego. Byłem na Elmocie tegorocznym rozmawiałem z nim przed rajdem polecił ciekawe miejscówki do oglądania rajdu, dał jakieś gadżety. Nawet zaprosił na porajdową imprezę. Niestety nie mogłem skorzystać.
Zastanówmy się czy lepiej czy lepiej wspierać naszych lokalnych czy ciągle pisać zarzuty i obrażać kogoś.
A co do plebiscytu to cieszmy się że jest w nim ktoś z "rodziny rajdowej" i nie ważne czy to Pan X czy Y.

#36 ~kisia~

~kisia~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2009 - 15:31

Powiadasz "zlomem". Kwiatkowski Danilczuk - BMW E30 318is, Sobocin - Lada VTS. Powiem tak jezdziles w KJS czy rajdach wyzszej rangi? Zobacz w klasie jakich Klimiuk ma przeciwnikow. Zadnych Zadnych ci mowie. Pojedz na rajd szutrowy np. Lotos. Zobacz co BMki wyprawiaja i Lady czemu wszyscy zapraszaja innych a nie Klimiuka? Czemu na Rajdzie Podlaskim ktory byl w Bialymstoku pojawili sie wszyscy kierowcy z licencja a Klimiuka nie bylo? Bo skopali by mu dupsko. Byl nawet Staniszewski a co Klimiuk powiedzial? ze z amatorami on nie jezdzi. Nie wiem jak Ty ale sponsora ciezko jest znalezc nie mowie tu o rajdach ale ogolnie. Mamy przeciez kryzys:) ale chlopaki od ust sobie odejmuja aby za swoje chociaz pojechac bo to czuja bo jezdza pod publike bo chca pomoc (wiec wyjezdzaja na festyny aby za dramo powozic ludzi i nazbierac na operacje chorych dzieci) a co robi Klimiuk? Nic oszukuje i mowi ze mu sie nalezy. troche powagi. zapraszam na KJS Barborke 12 grudnia to zobaczycie jak ludzie w "zlomach" jezdza i Klimiuk im nie podskakuje

#37 ~fanka~

~fanka~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2009 - 22:04

Widzę, że coraz więcej znawców sportu rajdowego znalazło się na forum. Ludzie, od kiedy porównujemy zwykłe KJSy do Pucharu Polski?
Klimiuk jeździł w KJSach 10 lat temu, facet się rozwija, pnie w górę i ma się znów cofnąć o długie 10 lat i jeździć w KJSach wokół trzepaka? O czym Wy wogóle mówicie?
A "Wiecznym KJSowiczom" proponuję przejście do Pucharu Polski czy Mistrzostw Polski i wtedy ich porównujcie .Naturalną drogą rozwoju każdego sportowca jest droga w górę, a nie w dół. To chyba oczywiste. :)

#38 ~kisia~

~kisia~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 07:42

Nie mowie tu o KJSach jako wyznacznikach dobrego kierowcy. Tych ktorych wymienilam tez zaczynali w KJSach a teraz jezdza w Mistrzostwach Polski. Czy zdajecie sobie sprawe ze koszt wyjazdy na puchar to ok 5tys a na mistrzostwa to juz trzeba wydac grubo ponad 10tys czy zwykly obywatel ma takie pieniadze aby wydac na swoja zachcianke?. Tzw Goscie ktorzy jezdza w KJS promuja rajdy innej klasy. Omawiaja koszty z KJSowcami, warunki, regulaminy i zachecaja aby przeszli inny poziom. A Pan Klimiuk? Jak on sie udziela spolecznie? Za co nalezy mu sie te 1 miejsce? Za to ze mikra pokonal astre? Czy za to ze dostaje od miasta kase na promowanie miasta w rajdach ktorych nie ma? Ludzie zobaczcie ze czasem Ci ktorzy sa ciszej sa bardziej doceniani. Dowiedzcie sie troche o Jurczaku, Miauczynskim, Butruku, Sobocinie, Danilczuku, Kwiatkowskim, Czepielu, Rudkiewicz to nie tylko te nazwiska ale czesc tylko osob ktore promuja rajdy bez rozglosu, przynosza radosc z ogladania ich bo boki sa zacne i warto stac na oesach i ich ogladac. Jest w Krakowie taki facet a dokladnie student . Kupil on BMW M3 i jezdzi tylko dla publicznosci pod ucieche ich. Spytajcie sie w zachodniej Polsce gdzie jest to zaglebie rajdowcow czy znaja Klimiuka powiedza Wam ze nie a wymiencie chociaz jedno nazwiako ktore Wam podalam od razu beda snuc opowiesci o nim. Wiecie jak zglaszano sie do tego konkursu? Sama osoba zainteresowana mogla sie zglosic i co Pan Klimiuk oprocz ukladow w Porannym musi sie inaczej wybic bo o nim sluch zaginal by.

#39 ~Pawlo~

~Pawlo~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 09:00

Koleżanko widzę że przemawia przez Ciebie zazdrość nic więcej. Jesteś pewnie lachonem jednego z tych pseudorajdowców których z taką namiętnością cytujesz. I myślisz jak zaszkodzić zawodnikowi któremu się udało.
Ty masz chyba sklerozę skoro nie pamiętasz jak Klimiuk jeździł w Mistrzostwach Polski i to za czasów największej świetności RSMP. Wtedy w RSMP startowało ponad sto załóg w tym sezonie 28-30. Widzisz różnicę.
I jeździł pełne sezony a nie pojechanie na jeden rajd w sezonie ( cytowałaś lotos -start Kwiatkowskiego).
Może przypomnę II miejsce Klimiuka w Rajdzie Polski w klasie A-5 gdy był rozgrywany jako Mistrzostwa Europy w Kotlinie Kłodzkiej.
Za konkurentów miał takich zawodników jak bułgar który jeździ teraz w Mistrzostwach Świata czy Paweł Stefanicki to też słaby zawodnik??? Słabszy od Kwiatkowskiego :):):)
I nie wiem "kibicko jednego zawodnika" o co Tobie chodzi. Widocznie o zazdrość i zawiść. Smutne to jest.

#40 ~kisia~

~kisia~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 09:19

Nie wiem co masz do tych kierowcow ale przyznac musisz ze Klimiuk nie jest dobrym przykladem do nasladowania. A co do pseudo "dupy" jednego z wymienianych niestety nie jestem gdyz nie wyobrazam sobie marnowania takiej kasy dla sportu. Wole brac przyklad i szkolic sie od innych znanych kierowcow niz Klimiuka ktory nic soba nie reprezentuje w swiatku rajdowym

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych