Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 18:43

Witacie. Zgadzam się z moim przedmówcą Pawlem. Przemawia przez ciebie koleżanko zawiść i zazdrość. Jestem z Warmii jestem w sporcie samochodowym ponad 10 lat jeździłam z większością Kierowców z północnej Polski jako pilot w tym z Hołkiem w czasie testów. Nie pisze tego po to żeby się chwalić jaka to ze mnie wielka pilotka. Tylko po to żeby okazać że się orientuje w tym sporcie. I jaśli taka słodka Idiotka jak Ty porównuje Bogusia do "kierowcy" który raz w sezonie wystartował w Mistrzostwach Polski a Ty piszesz że "startujacy w Mistrzostwach Polski" to mnie krew zalewa. I twoje wywody że Klimiuka w Polsce nikt nie zna a o cytowanych przez ciebie nazwiskach to moga wpolsce bez końca mówić to można to włożyć między bajki. Znam bogusia jeszcze z czasów gdy jeżdzil ze świętej pamięci Mirkiem Ciunelem. Bogusia ma Warmi środowisko rajdowe bardzo dobrze zna i ma myślę jak i ja jak najlepsze zdanie. On jest miłym bardzo sympatycznym chłopakiem. I dla Twojej mizernej wiedzy powiem że właśnie z Warmińskiego światka wyszło określenie Bogusia w rajdach a mianowicie " Siła śpokoju Ściany Wschodniej" i to tylko określenie dla osoby inteligentnej wiele powinno mówić.

#42 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 19:06

Jeszcze dwa zdania. Miałam okazje przejechać się z Bogusiem na fotelu pilota za czasów gdy startował z Mirkiem Ciunelem jego jazda zrobiła na mnie nie małe wrażenie. A tak jak wcześniej wspomniałam mam porównanie do innych kierowców. W tamtym czasie miał zadatki na bardzo dobrego Kierowcę rajdowego. Niestety brak odpowiedniego zaplecza finansowego zahamował jego rozwój sportowy. Ale wynik tegoroczny czyli Mistrzostwo Polski w klasie w Pucharze Polski potwierdza że jego forma ma się dobrze w przeciwieństwie do Twojej formu psychicznej.
Podpisuje się dwoma rękoma pod kandydaturą Bogusia na Najpopularniejszego Sportowca Podlasia bo na ten miły myślę tytuł zasłużył jak nikt inny.
A to jest smutne że czy u nas na Warmiii czy pewnie w innych zagłębiach rajdowych Boguś jest lubiany a u siebie takie glizdy jak ty wprowadzają ferment w "rodzinie rajdowej" ktory nie służy dla żadnej ze stron. Prowdziwych Kibiców z Podlasie pozdrawiam z Warmińskich szutrów.
Przepraszam że się rozpisałam ale inaczej nie mogłam.

#43 ~fanka~

~fanka~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 10:33

Witaj Karino, zgadzam się z Tobą absolutnie. Znam Klimiuka nie od dziś i przykro się robi, jak ktoś kto się niby "zna" na sporcie rajdowym , wypisuje takie głupoty na Jego temat...

#44 ~yyy~

~yyy~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 12:34

to nie jest sportowiec szkoda miejsca w 10 i kasy na smsy

#45 ~Pawlo~

~Pawlo~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 15:37

Z definicji to jest Plebiscyt i oddaje w nim głos tylko ten kto chce wspomóc swojego sportowego faworyta. Ja oddałem głos na Klimiuka jako kibic sportu rajdowego i patrząc na ranking podobny do mojego wyboru dokonało też wielu innych prawdziwych Kibiców rajdów samochodowych.
A jak żal d*** ściska z zazdrości to zadzwoń do rozgłośni Ojca Dyrektora tam chętnie takich jak ty wysłuchują.

#46 ~yyy~

~yyy~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 15:50

chyba ty jesteś na poziomie ojca i jego rozgłośni tam masz wsparcie :lol:

#47 ~rokus~

~rokus~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2009 - 20:07

A co do innej grupy to nie powiesz że kilka skoków na nartach wodnych w roku można porównywać z 10-cio miesięcznym sezonem rajdowym.
A co do trudność sportu rajdowego to nie tylko sprawa samego udziału w zawodach ale też organizacji całego zespołu znalezienia sponsorów.
To nie jest zapakowanie się do klubowego autokaru i pojechanie na zawody, zgarnięcie kasy z klubu i narąbanie się na zawodach.

Widze, ze nie tylko znawcy rajdow tutaj pisza, ale rowniez Narciarstw Wodnego. Kilka skokow to mozna sobie oddac w bok, a nie na nartach. Jesli znasz sie na rajdach to prosze pisz tylko o nich, bo inaczej tylko sie osmieszasz. Porownac to mozesz sobie rzeczy, o ktorych masz chociaz minimalne pojecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych