Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 06:26

Z jakiej opcji politycznej jest prezydent Suwałk ? Sekta PiS ?

#2 ~Kat~

~Kat~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 06:39

 Nie zaprosili ???!#3 ~aspirant barowy~

~aspirant barowy~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 07:49

"Radny Gorlo uważa, że gdyby PEC-owi naprawdę zależało na uhonorowaniu pracowników, to po prostu otrzymaliby oni finansowe nagrody."

Tyle, że wtedy nie zarobiłby kolega "byzmesmen" i nie wyraziłby wdzięczności.
 #4 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 08:17

Suwalki to jedna wielka klika pociotkow, tam sie jeszcze dlugo nic nie zmieni#5 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 09:09

  Suwałkami rządzili i dalej rządzą byli funkcjonariusze służb bezpieczeństwa PRL-u ,byli członkowie PZPR -u ,SLD -owcy   - jak to nazywają  - ;Stara gwardia czerwona;.- Swoje ;pajęczyny; mają tak uwite ,że tylko swoich wsadzają ;obsadzają tam gdzie to możliwe i robią co chcą -  śmiejąc się wprost w twarz wszystkim  na czele z prezydentem ./ z małej litery piszę na dużo nie zasłużył /             .Liczą się tylko układy ,układziki ,kasa,ale dla nich  - zapomnieli o złożonym ślubowaniu................... ..; będę służył dobru miastu Suwałk i jego mieszkańców ;.... ....Ale  jak może np.były funkcjonariusz bezpieki PRL-u    / którego nawet przewodniczącym komisji budżetowo -finansowej RM Suwałk ;kolesie; zrobili /   nie dbać teraz o dobro ;kolesi; tych co go  wybrali  ????   TYLKO  PYTANIE  -  PANOWIE  RADNI  GDZIE WASZ HONOR , CO ZE ZŁOŻONYM ŚLUBOWANIEM ????#6 ~sołtys z Suwałk~

~sołtys z Suwałk~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 10:50

Z jakiej opcji politycznej jest prezydent Suwałk ? Sekta PiS ?

On chyba sam nie wie z jakiej opcji jest ? Na pewno nie z PiS . To ;typ;  rasy  ;kameleonów; , potrafi zabarwić skórę na taki kolor na jaki jest zapotrzebowanie w danym  momencie.#7 ~Suw~

~Suw~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 11:34

Czerwone Suwalki!

#8 ~Andre~

~Andre~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 13:03

Panie Gorlo ,co Pan Panie Grzegorzu na to

Koleżanka Pana nijaka Beata Sz,   z okazji XXVI zjazdu szczytu kobiet -kolacja warta 127,8tyś zł

to chyba według  pana to będzie cacy bo to swoi  a reszta to be#9 ~citizen kane~

~citizen kane~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 20:45

Pan Grzegorz ma rację- to jest marnowanie pieniędzy mieszkańców miasta, to oni zapłacili za imprezę. Przepych był tak wielki że nikt nie dał rady zjeść 1/3 tego co podano, a w alkoholu można było się kąpać.

W PEC-u Suwałki dzieje się bardzo źle- totalne kumoterstwo, złodziejstwo przerasta możliwość pojmowania i marnotrawstwo takie, że niewielu mieszkańców może to sobie wyobrazić, ale to my wszyscy za to płacimy.

Czasem wykonuje się prace modernizacji sieci, tylko po to by zakopać dziesiątki tysięcy złotych, które zbyt długo leżą w magazynie, a zaraz po tym okazuje się że te materiały są potrzebne w innym miejscu i kupuje się nowe. Błędy na poziomie projektów- kolejne tysiące zł i nikt za nie nie odpowiada.

Likwidacja ciepłowni tzw, 15-stki przy ul. Utrata i ul. Przytorowa - nikt nie wie ile kasy poszło na lewo- samo położenie komina kosztowało 120 000tys. zł :) koń by się uśmiał - 2 dni pracy.

Jest tego tyle, że można książkę napisać, a kilku ludzi z zarządu powinno trafić pod opiekę prokuratora- z dyrektorem i prezesem włącznie.#10 ~marian z gołdapi~

~marian z gołdapi~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 18:54

dzieje się źle, a będzie jeszcze gorzej

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych