Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5. Beata Supińska :: zobacz komentowany artykuł

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Amber~

~Amber~
  • Goście

Napisano 07 maj 2008 - 21:15

Beatko pozdrawiam i życzę powodzenia,masz szansę.Ambrossia

#2 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 08 maj 2008 - 21:08

Powodzenia, też startuję w miss ale podlasia z misslandu, w poloni spróbuję za rok. - koleżanka ze szkoły :P

#3 ~Dyrektor XLO~

~Dyrektor XLO~
  • Goście

Napisano 15 maj 2008 - 11:23

trzymam kciuki!!!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2008 - 19:20

:( :( jesteś głupia i nie wygrasz...

#5 ~jaga~

~jaga~
  • Goście

Napisano 16 maj 2008 - 14:36

Nie przejmuj się głupimi kometarzami,jesteś super dziewczyną;trzymamy kciuki J.J.A.

#6 ~Gość prezes~

~Gość prezes~
  • Goście

Napisano 17 maj 2008 - 15:22

:o :lol: :angry: Czas spoważnieć...

#7 ~jancio~

~jancio~
  • Goście

Napisano 18 maj 2008 - 10:48

Beata! i tak jesteś najlepsza!!!!!!!!!!! A tymi złymi wpisami się nie przejmuj - to pewnie rodziny tych gorszych od ciebie!!

#8 ~Gość Aldona~

~Gość Aldona~
  • Goście

Napisano 19 maj 2008 - 05:59

Nr 03 i 16 przebijają Cię o 100% , nawet o 102.I co Ty na to??????????

#9 ~marcysia~

~marcysia~
  • Goście

Napisano 20 maj 2008 - 22:25

... a dla mnie jest najładniejsza.... i powinna wygrać:)), porównujecie ją do numeru 03-śmieszne gdyż w rzeczywistości O3 wogóle nie dorównuje dla Beaty!! 03 (ANNA)jest niska i ma grube nogi a do tego ma straszny trądzik na twarzy-przyjzyjcie się dokładnie jaką ilościa tapety próbują jej to zamaskować!! co najdziwniejsze jest,ze piszecie,ze jest taka skromna jak pewnie nawet jej nie znacie...hmm....jednym słowem dupoliz i tyle...podlizuje sie do wszystkich by zdobyc korone....Beata jest inna-jest sobą, nie udaje kogoś innego, chociaż ma wady ale jej zalety przewyzszaja wszystko...pozdrawiam :*

#10 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 08:23

hehehe ten pasztet Beata ma sie równac nr 3 lub jakiemu kolwiek-zarty;) ona co najwyzej nadaje sie do miss parowozów-z taka twarza:P nr 3 jest jedna z kandydatek do korony.. a Ty beatko nie wiem co tu robisz tak wiec goń sie..;)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 10:07

kurcze....03 a ty nie masz co robic tylko pisac do beaty takie komentarze?? wydaje mi sie ,ze jestes o cos zazdrosna??? czyzbys przestraszyła sie , ze masz kogos lepszego od siebie:)) ??

#12 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 11:06

Pisanie do którejkolwiek z kandydatek komentarzy byłoby całkowicie nie w moim guście....poniżej mojej godności....nie potrzebuje dowartościowywać się w taki sposób...Beacie życzę tego samego co każdej...by wypadły jaknajlepiej podczas gali finałowej, bo od tego zależy wiele odnośnie korony. Poza tym, nie podchodźcie do tego tak emocjonalnie... to tylko wybory, których wynik nigdy nie bedzie satysfakcjonował wszystkich.

#13 ~Gość Aldona~

~Gość Aldona~
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 19:35

:angry: :( :huh: Pasztet z gęsi i ktoś chce Cię pocieszyć, że jesteś głupia i zapyziała to wszyscy wiedzą,a na scenie i tak wywalisz się ,he he he....

#14 ~hela~

~hela~
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 21:22

... a dla mnie jest najładniejsza.... i powinna wygrać:)), porównujecie ją do numeru 03-śmieszne gdyż w rzeczywistości O3 wogóle nie dorównuje dla Beaty!! 03 (ANNA)jest niska i ma grube nogi a do tego ma straszny trądzik na twarzy-przyjzyjcie się dokładnie jaką ilościa tapety próbują jej to zamaskować!! co najdziwniejsze jest,ze piszecie,ze jest taka skromna jak pewnie nawet jej nie znacie...hmm....jednym słowem dupoliz i tyle...podlizuje sie do wszystkich by zdobyc korone....Beata jest inna-jest sobą, nie udaje kogoś innego, chociaż ma wady ale jej zalety przewyzszaja wszystko...pozdrawiam :*

oj Marcysiu chyba jej nie znasz to co piszesz o03 bardziej pasuje do Beaty

#15 ~łapianka~

~łapianka~
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 22:22

znam Beate od kilku lat( nie osobiście), ale z widzenia i nigdy bym nie pomyslała, że będzie ona kandydowała na miss Podlasia. Ale życzę jej powdzodzenia! Niech wygra najpiękniejsza ciałem i duchem:))

#16 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 22 maj 2008 - 14:15

Witam,
eh, jaka walka na słowa...

Przykre jest to, że ludzie kiedy czują się anonimowi, ubliżają innym, głównie tym, którzy zostali docenieni przez kogoś (w tym wypadku dziewczyny przeszły już casting). Obstawiam, że osoby przed monitorem piszące te niemiłe komentarze prowadzą nieciekawy lifestyle i wszystko po to, by odreagować swoje złości, oraz wyżyć się na tych którzy chcą do czegoś w życiu dojść.
Wszystkie kandydatki są równie piękne, jednemu może podobać się 01, drugiemu 03, a innemu 16 czy 18. Na podstawie dwóch zdjęć ciężko ocenić, chociaż po obejrzeniu filmów z castingu, analizie mowy ciała i stylu bycia dziewczyn, mogę stwierdzić, że jedynie 3-4 kandydatki mają jakiekolwiek szansę na koronę.
Jest taka zasada, to co podoba się Tobie, innym wcale nie musi - wszystko za sprawą gustu. Każdy porównuję do swojego wymarzonego ideału, a to przecież abstrakcyjny model nie występujący w rzeczywistości.
Kandydatkom proponuję "nie brać do bani" złośliwych komentarzy. Ludzie piszą, i pisać będą, taka już nasza natura.
To tyle do tematu.

Wszystkim życzę POWODZENIA w finale.

Pozdrawiam
Mariusz

#17 ~endi~

~endi~
  • Goście

Napisano 22 maj 2008 - 15:33

popieram zdanie Mariusza życzę wszystkim powodzenia

#18 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 22 maj 2008 - 18:57

A ja twierdze ze ok 50% z tych dziewczyn to nadaje sie nie powiem gdzie zeby nie urazic nie wiem co tam wogole robia chyba zeby podniesc swoja samoocene zdjecia z kwalifikacji gdzie niektore sa bez makijazu itp to wygladaja okropnie zreszta dzis tez widzialem BEate w kosciele na mszy kobieto ogarnij sie prosze !! Co ty tam robisz ?? Reczniki chyba poszlas podawac bez urazy ale nie nadajesz sie. Moim zdaniem jesli ktos sie do czegos nie nadaje to nie powinien obciachu robic i sobie i otoczeniu w ktorym sie obraca....

#19 ~dorka~

~dorka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 22:10

i co Marcysiu współczuję .oczucia gustu chyba nie wiesz co znaczy słowo piękna

#20 ~dorka~

~dorka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 22:16

i co Marcysiu współczuję .oczucia gustu chyba nie wiesz co znaczy słowo piękna

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych