Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5. Beata Supińska :: zobacz komentowany artykuł

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2008 - 06:27

Marcysia zawiedziona ze swej Beaty,a tak ją wychwalała,a krytykowała ANNĘ.Wczoraj okazało się jaka mądra i piękna {jak wszyscy wyjadą z wioski}jest Beata.Jak ona miała odwagę startować???? :mellow: :huh: ^_^ :o :D Przyniosła tylko wstyd m.ŁAPY.

#22 ~Gość Aldona~

~Gość Aldona~
  • Goście

Napisano 24 maj 2008 - 06:37

:D :D :D :P Spadłaś,bo nie miałaś żadnych szans...He he he.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2008 - 06:54

:D Jak samopoczucie???????????

#24 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 24 maj 2008 - 19:43

ale z was deb***e ze tak oczerniacie !!
Mogłbym wam buźke otłuc za takie teksty ale oczywiscie na zywo nikt się nie odważa

#25 ~jaga~

~jaga~
  • Goście

Napisano 24 maj 2008 - 21:36

Czytam te komentarze i aż wierzyć mi się nie chce ,że w młodych ludziach jest tyle zgryzliwośći i nienawiści?mam nadzieję,że zdajecie sobie sprawę z tego, że to, co piszecie czyta Beata,jej rodzina i wielu jej znajomych,którzy znają Ją o wiele lepiej niż niejeden z Was.Beata nie skompromitowała swoim występem ani siebie, ani swojej rodziny ,ani miasta Łapy ,jeśli chodzi o ścisłość!I jeszcze słowo do osobnika,który tak wnikliwie przygłądał się Beacie w Kościele:do Kościoła chodzimy po to,żeby sie modlić i przekazać znak pokoju swoim współbraciom,a nie obgadywać!Zrozumcie w końcu,że wolność słowa nie polega na obrażaniu innych osób i nikt z Was niechciałby być w taki sposób obrażany. BEATKO myślę,że nie bierzesz tych głupich komentarzy za bardzo do serca?!Jesteśmy dumni z Ciebie!!! Pozdrawiamy gorąco J>J>A

#26 ~Gość prezes~

~Gość prezes~
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 11:41

Marcysiu może wystartujesz w konkursie ,razem z Beatą miss mokrego podkoszulka,może wtedy było by na co popatrzeć????????? :rolleyes: :D :P

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 14:07

brzydka jak noc grudniowa,

#28 ~w przyszłości Prezydent RP~

~w przyszłości Prezydent RP~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 13:05

Oj wszystkie są piękne, to jeszcze zależy jaki kto ma gust. Niestety w większości w tych dziwnych strojach kąpielowych wyglądają co najmniej dziwnie. Często zdjęcia są beznadziejne, ale za to nie można przecież winić tych dziewczyn. Beata wygląda bardzo pięknie, wrecz cudnie, na tym zdjeciu z mocno przechloną w lewo głową; na tym drugim (zdjęcie twarzy i nieco niżej), mam takie trochę wrażenie jekby to nie ta sama osoba. Anna Kozłowska ma piękny uśmiech. A tak w ogóle czytając te komentarze; dobrze że nie mogę być miss.

#29 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 14:35

i co Marcysiu współczuję .oczucia gustu chyba nie wiesz co znaczy słowo piękna

A co jest ".oczucie"?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych