Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Abc.~

~Abc.~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 19:41

Oczywiście że rząd może odebrać, i to zrobi. Łatwo przyszło, łatwo poszło

#2 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 08:35

ktora matka ciezej pracowala? Ta w sklepie? wiesz ile pracy wymaga wychowanie piatki dzieci?

Pieniadze jej sie naleza, jak w kazdym cywilizowanym panstwie.Szkoda ci skrybo nie swoich pieniedzy? zazdrosc i zawisc zaslepia? typowo parafianskie, burackie myslenie.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 19:38

to widać na każdym kroku te pseudo matki śmieją się z pracujących bo po pierwsze mają więcej siedząc w domu a po drugie socjale im serwują,żyć nie umierac,a tak w nawiasie wszystkie matki wychowują dzieci,te pracujące także

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 20:42

zgadzam sie aby 500 plus bylo tylko wtedy kiedy rodzice pracuja, a nie tylko patologia gorsza bedzie powstawac z pokolenia na pokolenie bo nie oplaca sie pracowac, kazdy moze tak powiedziec. rodzice moga wymieniac sie obowiazkami. a nie zyja z 500 plus mamusia w domu a tatus pod sklepem z piwem

#5 ~Joanna K.~

~Joanna K.~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 00:22

Matki niepracujące LEPIEJ wychowają swoje dzieci, mają dla nich więcej czasu. Te matki są mniej zestresowane, zapewnią dzieciom większą równowagę psychiczną. Sęk w tym, zeby tego socjalu nie dawać cudzoziemcom, imigrantom, którzy nie tylko NIC Polsce nie zapewnią, ale jeszcze nas ograbią.

#6 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 01:11

Szkoda ci skrybo nie swoich pieniedzy? zazdrosc i zawisc zaslepia? typowo parafianskie, burackie myslenie.

Typowa bolszewia:inym zabrać, dać mi.
Polska wyszła z PRL-u, ale PRL z Polaków nie.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 08:44

Zgadzam się , tylko pracującym , bo patologia się szerzy !

#8 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 17:30

Świetny pomysl

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 23:39

Moja sąsiadka urodziła dziecko, stwierdziła, że co ma iść do pracy to urodzi drugie. Teraz siedzi w domu. Znam wiele takich przypadków. ŚWIETNY POMYSŁ, Oby przeszło. Jestem za !

#10 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 23:03

Zabierzcie 500 plus nie pracującym , bo jedni muszą pracować a inni leżą do góry nogami i się śmieją!!!!

#11 zosiag

zosiag

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 styczeń 2020 - 22:48

Nigdy nie będzie sprawiedliwie, sama pracuje i dopiero od zmiany w lipcu mam prawo do 500+. Znam mamusie, które nie racza iść do pracy mimo, że dzieci chodzą do szkoły/przedszkola więc  teoretycznie by mogły. Biorą z MOPS wszystko, co się da. Ja nie mam nic (poza wspomnianym 500+ od pół roku dopiero)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych