Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

73700

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~ALINA~~

~~ALINA~~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2008 - 13:19

nawet w nocy przychodzą ogłupiające esemesy z numeru 73700. Zgłaszałam do mojej ERY tak tak,żeby
zablokowali ten numer do mnie. MInęło już dwa miesiące i nikt nic nie zrobił. Może ERA tez na tym zarabia,
skoro nie chce mi pomóc.

#2 ~Jerz~

~Jerz~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2008 - 11:54

nawet w nocy przychodzą ogłupiające esemesy z numeru 73700. Zgłaszałam do mojej ERY tak tak,żeby
zablokowali ten numer do mnie. MInęło już dwa miesiące i nikt nic nie zrobił. Może ERA tez na tym zarabia,
skoro nie chce mi pomóc.

Mam ten sam problem. Odpisałem, że jak nie przstaną mnie nękać (a czasami te wróżby mają charakter pogróżek, w stylu "jak nie skontaktujesz się ze mną, to coś złego się stanie"), to ide z tym na policję, ale w odpowiedzi dostałem dalszą część wróżby. Chyba naprawdę pójde z tym na policję.

#3 ~Demi~

~Demi~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2008 - 13:37

mnie tez ten nr zaszczycił ale na moja prosbe przestał pisac

#4 ~G00Gl3~

~G00Gl3~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 18:51

Ziomy i ziomalki, trzeba do dziadów wysłać sms'a o treści: "STOP", żeby komputer wylogował numer telefonu z tzw. chat'u.
pzdr

#5 ~inny~

~inny~
  • Goście

Napisano 10 październik 2008 - 17:58

mnie tez ten nr zaszczycił ale na moja prosbe przestał pisac

jakim sposobem można ich prosić, przecież zadzwonić się nie da

#6 ~Pomocny~

~Pomocny~
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 12:01

STOP wysłane w odpowiedzi załatwia problem

#7 ~niunia~

~niunia~
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 15:03

STOP wysłane w odpowiedzi załatwia problem

NIESTETY , TRZEBA ISC DO OPERATORA SIECI , LUB PUNKTU ,GDZIE SIE KUPILO I ZARZADAC LIKWIDACJI NATRETA . ODPISUJAC ;STOP LUB CO INNEGO NIC NIE WSKORASZ . A MOZE BYC I TAK ,ZE POTRZEBA BEDZIE ZMIANA OPERATORA ,NIESTETY.

#8 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2008 - 13:25

Uwaga!!!. Nie dajcie się nabierać !!! SMS o tej samej treści przychodzą na moje dwa telefony. Wiadomości które dostajecie mają na celu Was nakłonić (nawet strasząc) do kontaktu z 73700 i wyciągnięcie pieniędzy.

#9 ~gr3gorY~

~gr3gorY~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2008 - 16:06

skoro nie chce mi pomóc.

Mi też to przysyłają i pisałem do nich sms-y żeby mi tego już nie przysyłali. I w końcu łaskę mi wielką zrobili: "Jeżeli nie chcesz już otrzymywać od nas sms-ów to wyślij STOP na numer 73700"
Wysłałem i przyszło automatyczznie potwierdzenie : "Zostałeś wylogowany z systemu".
Za 3 dni przychodzi mi sms z kolejną wróżbą... No i jak się tu nie wkurzać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasa poszła a nic nie zrobili...
Jak tak dalej pójdzie to spróbuję zgłosić to do ERY, a jak nie to zgłoszę to na policję za zakłucanie spokoju.

#10 komentator

komentator

Kierownik działu

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 02 grudzień 2008 - 17:22

Odpowiedzią na ten problem może być zainstalowanie w telefonie aplikacji do blokowania sms-ów przychodzących z konkretnego numeru czy też nieznanych nam numerów. Osobiście nie tak dawno udało mi się "dorwać" taką aplikację i jak dotąd nie mam problemów z niechcianymi sms-ami. ;)

#11 ~GiGGsy~

~GiGGsy~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2008 - 15:00

Podmiot odpowiedzialny za obsługiwanie numeru 73700 to: firma MNI (Media Net Interactive)
ul. Żurawia 8
00-503 Warszawa
tel. (22) 583 37 52

przed chwilą dzwoniłem i w przeciągu 12 godzin maja zablokować mój numer

#12 ~mika683~

~mika683~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2008 - 17:20

Podmiot odpowiedzialny za obsługiwanie numeru 73700 to: firma MNI (Media Net Interactive)
ul. Żurawia 8
00-503 Warszawa
tel. (22) 583 37 52

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2008 - 17:22

mnie tez nękają te durne sms-y, zadzwonilam przed chwila ale ci deb***e sie rozlaczaja

#14 Mrynia

Mrynia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 grudzień 2008 - 13:25

ul. Żurawia 8
00-503 Warszawa
tel. (22) 583 37 52

Mam pytanie jak uzyskales ten adres?

#15 ~Meg~

~Meg~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 10:09

Witam wszystkich...
Mnie tez zaszcycili swoja obecnoascia a raczej natarczywoscia w moim telefonie :angry: .... Wysylaja mi 2 smsy dziennie. Miedzy innymi tresc o upadlym aniele szemhazadaj i o tym jak owinela moje smutki w swoje szty i czy ma je spalic,,, lub tez inne zastraszajace smsy <_< napisalam smsa STOP dostalam w odpowiedzi zwrotnego ze moj numer zostal wylogowany z chatu ale po dniu przerwy smsy pojawily sie ponownie!!!! Wlasnie przed momentem zadzwonilam pod podany przez Was ponizej numer i kobieta ktora byla bardzo niemila ... powiedziala ze moj numer w przeciagu 24 godzin zostanie zablokowany!! Zobaczymy czy to juz koniec tej niemilej przygody!!! Ja juz zglosilam to do gazety! Paparazzi zajma sie nimi!! Wszystko bedzie opisane!! pozdrawiam....

#16 reni

reni

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2008 - 19:41

Ja mam ten sam problem od maja 2008r. otrzymałam już chyba 80 wróżb i raczej wszystkie zastraszające , mam już dość bo ostatnia przepowiada mi tragiczną wiadomość na 9 grudnia 2008r. czyli jutro .W nocy śnią się koszmary i wyobraźnia działa :(
Czy naprawdę można z tym skończyć?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2008 - 14:00

Mi też wczoraj przysłali 3 wiadomości. Napisali, że cos ważnego i strasznego sie stanie, muszę odpisać, aby tego uniknąć. Sms przychodzą mi już od miesiąca :/ Nie wiem jak z tym skończyć.

#18 komentator

komentator

Kierownik działu

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 20 grudzień 2008 - 14:31

Mi też wczoraj przysłali 3 wiadomości. Napisali, że cos ważnego i strasznego sie stanie, muszę odpisać, aby tego uniknąć. Sms przychodzą mi już od miesiąca :/ Nie wiem jak z tym skończyć.

Jeśli masz telefon z Symbianem, poszukaj --> SMS Spam Manager. Doskonała aplikacja do blokowania niechcianych wiadomości sms :rolleyes:

#19 ~Lola23~

~Lola23~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2008 - 16:35

Moi drodzy, sama męczę się z tym nr a jestem pracownikiem Ery, moje STOP teżnie pomaga! Pojście do Ery też nic nie da, ponieważ nie jest to prenumerata Erowska a niezależnej firmy i Era nie ma dostępu do jej skasowania tak jak niektóre inne prenumeraty. Ja planuję zadzwonić, a jezeli to nie pomoże - wysłać do nich oficjalne pismo w którym poinformuję o prawnych konsekwencjach nieskasowania tej prenumeraty, powinno pomóc. Ja nie wyrażałam zgody na otrzymywanie takich smsów dlatego wiem, ze mam podstawy do walki z nimi. Nigdy nie korzystałam z usług premium czyli tego rodzaju numerów. Tym sposobem wysyłają te smsy bezprawnie. Natomiast gdyby ktoś z Was faktycznie wysłał tam smsa z prośbąo wróżbę tym samym wyraził zgodę na przetwarzanie nr i otrzymywanie od nich smsów. Wysyłając stop - kasujecie zgodę. Jeżeli oni nadal przysyłają smsy - łamią prawo. Dlatego 3majcie w komórce zapisane powierdzenie anulowania - wylogowanie z chata oraz wiadomości które przyszły po tym anulowaniu. Na ich podstawie możecie z nimi walczyć. LOLA

#20 ~kat_93~

~kat_93~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 12:57

słuchajcie! nie wysyłajcie sms-a STOP bo to nic nie da... ja wysłałam i tylko straciłam kasę.. po 3 dniach od przemiłego sms-a że zostałam wylogowana z serwisu dostałam kolejny tyle że o Hinduskim Szamanie a następnego dnia 'przede wszystkim życzę Ci wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! sprawdziłam też co Cię czeka w 2009 i mam b. ważne informacje, sms......na nr 73700...' bla bla bla . . STOP nic nie daje (mam telefon w Plusie) nie wiem już co można zrobić żeby te wiadomości nie przychodziły.. bardzo mnie to męczy.. ehh :/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych