Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

73700

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~zdeterminowany~

~zdeterminowany~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2009 - 20:24

Myślę, iż wulgaryzmy nic nie wskórają, a jedynie nas przedstawią..... Napisałem do P. Leszka w ten sposób cyt:

"Dzień dobry !!!
Od dłuższego czasu dokuczają mi by nie powiedzieć nękają sms-y wysyłane z serwisu należącego do Waszej firmy o numerze 73700 dotyczące wróżb. W dniu dzisiejszym wysłałem hasło "STOP" za co została pobrana opłata, a było to jedynie wylogowanie mojego numeru z serwisu. W związku z tym składam oficjalną prośbę o całkowite i ostateczne usunięcie mojego numeru telefonu t.j. xxxxxxxxx i wszelkich innych danych związanych z tym numerem z bazy danych Waszej firmy, gdyż nie chcę więcej otrzymywać żadnych wiadomości z serwisów prowadzonych przez Waszą firmę. W razie nie dostosowania się do mojej prośby skieruję się o pomoc do odpowiednich organów.
Proszę o pozytywne załatwienie mojej prośby i poinformowanie mnie o jej dalszym przebiegu. W końcu można ująć iż za tą usługę już zapłaciłem."

Teraz czekam na efekty, o których nie zapomnę Was powiadomić. W razie braku reakcji będę tą wiadomość wysyłać z częstotliwością otrzymywanych od nich wiadomości być może i częściej,a gdy ma determinacja dobiegnie zupełnego końca sprawę skieruję faktycznie do odpowiednich organów.
Jedno mnie zastanawia, czy ta pobrana opłata za "STOP" będzie mogła być wówczas ujęta jako wyłudzenie lub jakoś tak, gdyż warunki właściwie nie zostały spełnione ?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2009 - 21:12

Myślę, iż wulgaryzmy nic nie wskórają, a jedynie nas przedstawią..... Napisałem do P. Leszka w ten sposób cyt:

"Dzień dobry !!!
Od dłuższego czasu dokuczają mi by nie powiedzieć nękają sms-y wysyłane z serwisu należącego do Waszej firmy o numerze 73700 dotyczące wróżb. W dniu dzisiejszym wysłałem hasło "STOP" za co została pobrana opłata, a było to jedynie wylogowanie mojego numeru z serwisu. W związku z tym składam oficjalną prośbę o całkowite i ostateczne usunięcie mojego numeru telefonu t.j. xxxxxxxxx i wszelkich innych danych związanych z tym numerem z bazy danych Waszej firmy, gdyż nie chcę więcej otrzymywać żadnych wiadomości z serwisów prowadzonych przez Waszą firmę. W razie nie dostosowania się do mojej prośby skieruję się o pomoc do odpowiednich organów.
Proszę o pozytywne załatwienie mojej prośby i poinformowanie mnie o jej dalszym przebiegu. W końcu można ująć iż za tą usługę już zapłaciłem."

Teraz czekam na efekty, o których nie zapomnę Was powiadomić. W razie braku reakcji będę tą wiadomość wysyłać z częstotliwością otrzymywanych od nich wiadomości być może i częściej,a gdy ma determinacja dobiegnie zupełnego końca sprawę skieruję faktycznie do odpowiednich organów.
Jedno mnie zastanawia, czy ta pobrana opłata za "STOP" będzie mogła być wówczas ujęta jako wyłudzenie lub jakoś tak, gdyż warunki właściwie nie zostały spełnione ?

Odpowiedź niemal natychmiastowa i mam nadzieję, że nie jest ona z auto-robota cyt:"Witam Pana

oczywiscie natychmiast spełnimy Pana prosbe

Przepraszamy i Pozdrawiamy

leszek kulak"

Zobaczymy co dalej?????????????????????????????????????

#43 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 15:25

Ja dostałam sms z pytaniami konkursowymi z nr 72611. Odpowiedziałam na wszystkie pytadnia . Nastepnego dnia zadzwoniła do mnie Pani, która poinformowała minie, że jezeli odpowiem na jedno pytanie to wygrywam 100 zl. Na pytanie odpowiedziałam. Pani pogratulowała wygranej, podałam aderse na który mają przesłać wygraną. Styuacja ta miała miejsce w kwietniu 2009r. W miesiącu czerwcu kilkakrotnie dzwoniłam do firmy INJ z zapytaniem kiedy mogę się spodziewać wygranej, jednak Pan który za każdym razem odbierał telefon inforował mnie, iż wypłata jest opóźniona, koleżanki która się tym zajmuje nie ma, a on jest osoba nie kompetentną. Nastepnie dzwoniłam w lipcu- ta sama sytuacja. Dzwoniłam 03 sierpnia i nareszcie odebrała Pania, która powiedzała że niewie czy nagroda została wysłana i umówiła się że zadzwoni do mnie następnego dnia. Jednak telefonu żadnego nie otrzymałam. Więc ponownie zadzwoniłam do w/w firmy i oczywiscie odebrał Pan który poraz kolejny poinformował mnie że nie ma koleżanki. zapytałam o kierownika, dyrektora, ale niestety wszyscy byli na spotkaniu słuzbowym.
Poprostu to jest jakieś wielkie oszustwo naciągają ludzi na sms i jednocześnie na koszty.

#44 ~hhrruuuuummmm~

~hhrruuuuummmm~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2009 - 17:42

hhhhrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmm!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 13:05

Adres: Żurawia 8, 00-503 WARSZAWA
Telefon: 22-5833721, 22-5833840, 22-6270919
Fax: 022-6270914

Zadzwoniłem otrzymałem odpowiedź iż wykasowani ten numer z bazy... zobaczymy.

#46 adrian

adrian

Kierownik działu

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 03 listopad 2009 - 14:19

Zapraszam was na http://forum.wspolcz...oku-t20515.html

#47 ~Grześ~

~Grześ~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 19:05

Ponoć stalking ma być ścigany z urzędu. Myślę że takie Smsy mogłyby podchodzić pod paragraf...

#48 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 12:22

Ziomy i ziomalki, trzeba do dziadów wysłać sms'a o treści: "STOP", żeby komputer wylogował numer telefonu z tzw. chat'u.
pzdr

czy to na pewno zadziała bo już od pół roku bombardują mnie tymi esami, mam dość ale jestem bezradna, proszę o pooc w miesiącu 199 smsów

#49 ~anakonda~

~anakonda~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 22:12

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Konsultantami Biura Obsługi Klienta za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: bok@smsc.pl lub pod numerem telefonu 22 312 18 52. Infolinia czynna jest w dni robocze od 9-17.

wyślijcie tam maila

#50 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 20:37

STOP wysłane w odpowiedzi załatwia problem

STOP wysłane w odpowiedzi załatwia problem

I jeszcze za to pkacic? Kpisz!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych