Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Adam Andruszkiewicz rosyjskim agentem :: zobacz komentowany artykuł


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ADwolf~

~ADwolf~
 • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 14:46

Jak ktoś kto nie umie nawet mówić poprawnie po polsku, tylko chachłacku szczeka mowo "swojo regionalno" zostaje wiceministrem, ba nawet uważany jest za Polaka?! Jak ktoś kto kaleczy język ojczysty może być uważany za patriotę?!

 

Najpierw się człowieku języka ojczystego naucz!

 

Przecież to jedyny polityk, któremu polskie telewizje muszą robić napisy, żeby widzowie wiedzieli co to on tam pluje do megafonu. Przecież toto nawet zdania poprawnie nie skleci.

 

Czy miejsce 0 jest w ministerstwie cyfryzacji? #2 ~mietek~

~mietek~
 • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 15:57

Odczepcie się od Andruszkiewicza .Młody  POLAK i to boli  ;PO ŁAMAŃCÓW ;. Jak zatrudniają emerytów z służb bezpieki PRL-u  za nasze pieniądze podatników  np. w Suwałkach w MOPR   jako inspektora  to jest dobrze . Za tych weźcie się ;darmozjadów; i tych co ich zatrudniają za nasze podatników pieniądze.#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 16:52

Ten co umie mówić po polsku i pisać. Walni się w łeb, nim innych zaczniesz pouczać. Idź do szkoły i naucz się "szczek" i to poprawnie, mim zaczniesz uczyć innych mówić po Polsku. Widać, że szczekać tylko PO-trafisz i to jak "ADwolf" Tu jest Polska. #4 ~ggg~

~ggg~
 • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 17:27

Pan Minister Adam Andruszkiewicz to perła w rządzie Pana Premiera Morawieckiego, już rozsławił Polskę. Rozumieją go wszyscy od Sybiru po Chiny, a nie powiedział ostatniego słowa.#5 ~Zdzisław Dyrman zasadniczo~

~Zdzisław Dyrman zasadniczo~
 • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 18:56

Znany kodziarz i platformers, a jednocześnie prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki powiedział o panu AA dla "Rzeczpospolitej":

 

- Działacze Młodzieży Wszechpolskiej zmusili go do odejścia z funkcji prezesa. Założył Endecję, w której doszło do rozłamu jeszcze przed pierwszym zjazdem, potem, będąc jej prezesem, skłócił się z resztą liderów i odszedł z organizacji, którą zakładał i którą rządził. Potem założył kolejne stowarzyszenie-wydmuszkę. W międzyczasie odszedł z klubu Kukiza, by dołączyć do Wolnych i Solidarnych, których teraz porzuca na rzecz ministerialnej teki. Gość w trzy lata zaliczył więcej wolt ideowych i organizacyjnych niż niektórzy wyśmiewani politycy przez całe życie - dodał Winnicki.
- To jest wstyd dla środowiska narodowego, że taki ktoś wyszedł z naszych szeregów. Podsumowując, ta nominacja jest potwierdzeniem fatalnych opinii na temat Andruszkiewicza, ale i na temat jakości rządu PiS. Na temat tego, jak i po co kształtuje się w nim politykę personalną.
 
Straszny zazdrośnik z tego Winnickiego. I chyba jakiś ukryty lewak, no nie?

 #6 ~szef Mnietka~

~szef Mnietka~
 • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 18:58

Odczepcie się od Andruszkiewicza .Młody  POLAK i to boli  ;PO ŁAMAŃCÓW ;. Jak zatrudniają emerytów z służb bezpieki PRL-u  za nasze pieniądze podatników  np. w Suwałkach w MOPR   jako inspektora  to jest dobrze . Za tych weźcie się ;darmozjadów; i tych co ich zatrudniają za nasze podatników pieniądze.

Ty Mnietek nie na forum siedź, ino łap mietłe i na dwór, bo śniegu napadało.#7 ~ggg~

~ggg~
 • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 19:44

Ktoś już doniósł za granicę, że Pan Poseł Adam Andruszkiewicz został Ministrem. Prokuratura powinna sprawdzić, kto z kodziarzy ujawnia takie tajemnice.

 #8 ~lolek~

~lolek~
 • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 21:29

Ty Mnietek nie na forum siedź, ino łap mietłe i na dwór, bo śniegu napadało.

Na szefa toś Ty widzę za ;głupi; ,czyżby trafiony ten ;miłosierny; sb-k z MOPR .#9 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
 • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 10:35

Adam Andruszkiewicz to agent Rosji, już za młodu był związany z NKWD a potem z UB, do 1953 r. niszczył żołnierzy wyklętych. W latach 70-tych zmusił Lecha Wałęsę do podpisania zobowiązania do współpracy jako Bolka. Tylko dobrze pogrzebać a jeszcze wiele można by na niego znaleźć.#10 ~Góść~

~Góść~
 • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:08

Adam Andruszkiewicz to agent Rosji, już za młodu był związany z NKWD a potem z UB, do 1953 r. niszczył żołnierzy wyklętych. W latach 70-tych zmusił Lecha Wałęsę do podpisania zobowiązania do współpracy jako Bolka. Tylko dobrze pogrzebać a jeszcze wiele można by na niego znaleźć.

A może lepiej by było gdyby ABW sprawdziło zleceniodawcę donosów posła Roberta Tyszkiewicza dlaczego "wybielał" potencjalnego mordercę śp. ks Stanisława Suchowolca?#11 ~pol~

~pol~
 • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:24

polska to prymitywny kraj #12 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:29

polska to prymitywny kraj 

Raczej Wolska. Polska była całkiem w porządku.#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:33

polska to prymitywny kraj 

Nie, tylko prymitywy dorwały się do władzy i doją budżet.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych