Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2017 - 08:43

dlaczego zatrzymywano w tunelu? to już innego miejsca nie można było znaleźć???

#2 ~fafik~

~fafik~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 07:41

,,Policja, Inspekcja Transportu Drogowego, Straż Graniczna, Służba Celna i Straż Pożarna,,

Na następną akcję proponuję wziąść sanepid,PUP,pracowników pomocy społecznej i Geslerową.

A ten ,,zagraniszczak,, waszczul  jeszcze próbuje namawiać ludzi w USA aby wracali do Polski! DURDOM.

#3 ~fafik~

~fafik~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 08:32

,,Nic zatem dziwnego, że Policja była i jest przesiąknięta kulturą milicyjną i milicyjnym stosunkiem do obywateli, którym ma służyć. Obywatel jest dla znacznej części polskich policjantów wciąż przede wszystkim problemem, podejrzanym, kłopotem, kimś, z kim trzeba wygrać i pokazać, kto tu rządzi. Policjant nie umie i nie chce służyć pomocą, a zajmuje się przede wszystkim nabijaniem statystyk, bo to głównie interesuje jego przełożonych. Podręcznikową ilustracją tego stanu rzeczy jest sytuacja, gdy policjanci blokują ulice z powodu jakiegoś wydarzenia masowego czy demonstracji. Ktoś, kto chciałby się od nich dowiedzieć, jak sobie w tej sytuacji poradzić i jak dojechać do celu podróży mimo utrudnień, usłyszy tylko niechętne: „Panie, ja nie wiem, ja tu tylko mam blokować”. 

Sierakowski

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych