Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ALEKSANDER RADZAJ

• Zamknięty Temat jest zamknięty
168 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~OBSERWATOR~

~OBSERWATOR~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 15:17

OTO NASZ ALEKSANDER
http://webcache.goog...lient=firefox-a

#2 ~POL~

~POL~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 21:18

Aleksander Radzaj pojawił się w Dowspudzie w 1995 roku. Przyjechał z Warszawy. Emerytowany major Wojska Polskiego, o "dobrej prezencji i młodym wyglądzieŇ. Kulturalny, umiejący rozmawiać. "Wzbudzał zaufanie".
szkoła PZPR-też umieli rozmawiać

#3 ~oto nasz Jożin~

~oto nasz Jożin~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 21:34

oto nasz Jożin
"ideowy komunista" członek PZPR,
ślepy i głuchy na tzw. konsultacje społeczne - kpił z tego i miał głęboko w d..ie - autokrata ("wspólautor tzw prawa lokalnego")
uwielbiający kasę najwyższe w RP wynagrodzenia dla prezydenta, a co -w mieście tylko 4,5 tys. zarejestrowanych bezrobotnych, brak przedszkoli, obwodnicy itd.
konferansjer i szołmen, ludzi z kręgu kultury praktycznie nie dopuszczał przed ekran -wszystko potrafił zapowiedzieć
Człowiek gen Jaruzelskiego w niechlubnym krwawym stanie wojennym w roli prezydenta Miasta S-ki
rozliczał L Wałesę podczas rocznej służbowej delegacji w Gdańsku,
gwałtownie i nagle nawrócony,z towarzyszami nosił kapliczkę Fatimską po wigierskim Wzgórzu - pajac-ował

No i co można w paru zdaniach scharakteryzować tow. J.G.(brak charakteru)- IDOL, którego historia jest opisana w Biblii

#4 ~Ateista~

~Ateista~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 06:50

oto nasz Jożin
"ideowy komunista" członek PZPR,
ślepy i głuchy na tzw. konsultacje społeczne - kpił z tego i miał głęboko w d..ie - autokrata ("wspólautor tzw prawa lokalnego")
uwielbiający kasę najwyższe w RP wynagrodzenia dla prezydenta, a co -w mieście tylko 4,5 tys. zarejestrowanych bezrobotnych, brak przedszkoli, obwodnicy itd.
konferansjer i szołmen, ludzi z kręgu kultury praktycznie nie dopuszczał przed ekran -wszystko potrafił zapowiedzieć
Człowiek gen Jaruzelskiego w niechlubnym krwawym stanie wojennym w roli prezydenta Miasta S-ki
rozliczał L Wałesę podczas rocznej służbowej delegacji w Gdańsku,
gwałtownie i nagle nawrócony,z towarzyszami nosił kapliczkę Fatimską po wigierskim Wzgórzu - pajac-ował

No i co można w paru zdaniach scharakteryzować tow. J.G.(brak charakteru)- IDOL, którego historia jest opisana w Biblii

Michaił Gorbaczow

Polityk i laureat Nagrody Nobla. Był ostatnim przywódcą Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego. W latach 1990 - 1991 pełnił funkcję prezydenta ZSRR.

Wiadomość o nawróceniu byłego lidera gruchnęła w 2008 r., a sprawę opisał m.in. "Dziennik". Właśnie wtedy Gorbaczow odbył pielgrzymkę do Asyżu, gdzie razem z tłumem innych wiernych modlił się przed grobem św. Franciszka. Potem oprowadzany po bazylice przez jednego z zakonników miał mu powiedzieć: "Dla mnie święty Franciszek jest jak drugi Chrystus. Jego historia odegrała ważną rolę w moim życiu." Chwilę później dodał: "To dzięki niemu zyskałem wiarę, dlatego bardzo chciałem tu przyjechać".

Informacje o nawróceniu Gorbaczowa pojawiały się jednak już w 1999 r. po jego spotkaniu z Janem Pawłem II.

#5 ~NAGA PRAWDA~

~NAGA PRAWDA~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 06:54

W Biblii jest opisana nie tylko historia Jozia - tez inne historie z suwalskiej metropolii.Zobacz np historie Behometa! Porownaj opis w internecie - Wikipedia. Biblie studiowalem za kratami suwalskiego aresztu. Z lektur tam dostepnych byla tylko Biblia (nieco zdezelowane egzemplarze Biblii - poprzestawiane rozdzialy). Ale tresc czytelna. Uwazajcie na goscia forum o ksywie OBSERWATOR.

#6 ~ONA~

~ONA~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 08:40

W Biblii jest opisana nie tylko historia Jozia - tez inne historie z suwalskiej metropolii.Zobacz np historie Behometa! Porownaj opis w internecie - Wikipedia. Biblie studiowalem za kratami suwalskiego aresztu. Z lektur tam dostepnych byla tylko Biblia (nieco zdezelowane egzemplarze Biblii - poprzestawiane rozdzialy). Ale tresc czytelna. Uwazajcie na goscia forum o ksywie OBSERWATOR.

możesz odpowiedzieć dla czego mamy uważać na,, OBSERWATORA,,
chyba dla tego bo wkleja linki dotyczące ciebie Alexie

#7 ~Stefan Patataj~

~Stefan Patataj~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 08:49

Radzaj wracaj. Stowarzyszenie czeka.

#8 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 08:53

możesz odpowiedzieć dla czego mamy uważać na,, OBSERWATORA,,
chyba dla tego bo wkleja linki dotyczące ciebie Alexie

Wlasnie dlatego, ze "wkleja" i nie zastanawia sie nad tym, co wkleja. Czyli powiela! W ten sposob wychodzi na idiote, tzn faceta, ktory nie ma wlasnego zdania. Krotko - nie mysli. Alebo mysli niepoprawnie - w sensie logicznym. A taki sposob pojmowania jest zaprzeczeniem rozumu. Zyczliwosci - Aleksander Radzaj. PS Juz wiecej nie bede polemizowal z Toba. Jesli nie dasz dowodow, ze tego chcesz. Poczytaj literature epoki Oswiecenia. Tam jest klucz Twojego sukcesu.

#9 ~ONA~

~ONA~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 09:08

Wlasnie dlatego, ze "wkleja" i nie zastanawia sie nad tym, co wkleja. Czyli powiela! W ten sposob wychodzi na idiote, tzn faceta, ktory nie ma wlasnego zdania. Krotko - nie mysli. Alebo mysli niepoprawnie - w sensie logicznym. A taki sposob pojmowania jest zaprzeczeniem rozumu. Zyczliwosci - Aleksander Radzaj. PS Juz wiecej nie bede polemizowal z Toba. Jesli nie dasz dowodow, ze tego chcesz. Poczytaj literature epoki Oswiecenia. Tam jest klucz Twojego sukcesu.

http://webcache.goog...lient=firefox-a
to jest twój klucz do czego?
prawda boli
a pobory tej pani wypłaciłeś

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 09:39

z widłami i kosaą ?

#11 ~@L@~

~@L@~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 10:34

wklejanie tekstów [Linków] takie groźne ? mi to wcale nie przeszkadza
Dzieki Obserwatorowi dowiedziałam się jaki z ciebie piesek szkocki
stać cie na to aby krytykować innych-rozumiem trzymasz sie PZPRowskiego powiedzenia
,,krytkowac ich a nie nas -kto nie jest z Radzajem przeciwko Radzajowi to wróg .

#12 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 17:10

Owczarek szkocki to pies z natury łagodny, prawie nigdy agresywny a tu proszę :(

#13 ~giełażyn~

~giełażyn~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 05:50

Owczarek szkocki to pies z natury łagodny, prawie nigdy agresywny a tu proszę :(

Teraz już wiadomo czemu Cesiuk się schował!

#14 ~Pietrołaj~

~Pietrołaj~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 10:32

Radzaj zaioł się biznesem szuka pracownic na forum suwalskim
nie ma czasu na głupoty mile widziany język francuski [czytaj miłość francuska]

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 15:44

,,Biblie studiowalem za kratami suwalskiego aresztu.,,
trza było studiować przed kratkami to byś tam się nie znalazł
wolałeś studiować STATUT PZPR, archiwa nie płoną

#16 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 08:01

Zyczliwy OBSERWATOR zafundowal mi strone na Forum Wspolczesna, portal onet.pl. Za co Mu wdziecznosc okazuje. Jakkolwiek wyrazalem rozne opinie o Obserwatorze a Wspolczesna brukowcem wyzwalem, co nie przeszkadza aby i mnie w ten sam czy inny sposob charakteryzowac. Interesuje sie regionem wokol Suwalk, stad czasem goszcze na Forum Suwalki. Pisze co pisze. Chicalbym wiecej dowiedziec sie o sobie. I to miejsce upatrzylem aby poczta do mnie splywala. Tez petycje. Aby odpowiedziec na postawione w tytule tagu pytanie - jaki naprwde jestem. Obserwator wyrazil swoj punkt widzenia. I zamilkl. Prosze o wiecej. Aleksander Radzaj

#17 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 21:17

Nielatwo byc sedzia we wlasnej sprawie. Obserwatorowi zawdzieczam strone internetowa mnie poswiecona. Nie polemizuje ze soba samym. Podrzucam jedynie link internetowy, gdzie wiecej mozna dowiedziec sie o mnie naprawde jaki jestem. To znaczy co mnie interesuje najbardziej. Albo co robie. Zobacz strona internetowa:
www.dowspuda.fortunecity.com
Aktualna ponownie i od teraz.
Aleksander Radzaj

#18 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 15:44

Dlaczego nie można odpali podanej strony???

#19 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 09:26

Aby otworzyc strone dowspudy wpisz domene bezposrednio na laczu internetowym - nie za posrednictwem krajowych portali. One zakladaja filtry uniemozliwiajace Tobie wejscie na strone. Domene wpisz na Internet eksplorer. Za posrednictwem Onet-u strony nie otworzysz. Internet i media to wielka polityka. Wielu internautow nie zdaje sobie z tego sprawy. Jesli masz klopot z otwarciem strony w swoim komputerze, zmien miejsce i komputer. Daj sygnal, czy udalo Ci sie. Aleksander Radzaj

#20 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 21:24

Czasem gdy czytam to forum tak sobie z ciekawości
To zawsze tylko Aleksandra Radzaja są wiadomości
Już te forum pomału staje się nudne mówiąc bez przesady
Bo tylko Pan Aleksander podtrzymuje według swojej zasady

W owym czasie to forum miało większe zainteresowanie
Jak Cesiuk ~suwalczak~miał na tym forum swe grypsowanie
Wszyscy internauci na wpis Cesiuka nagle w szał wpadali
I tak jak zmówieni naraz go wszyscy wpisami krytykowali