Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

alkomat

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~skirll~

~skirll~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 18:47

Brat ma, całkiem przyjemny sprzęt, niewielki, łatwy w obsłudze, wiarygodny. Wyświetlacz jest duży i czytelny.

#22 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 14:07

Jakie ma baterie i na jak długo starczają? Porównywał x8 z innymi alkomatami? W sensie czy pomiary są takie same.

#23 ~maaf~

~maaf~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 09:10

x8 jest calkiem spoko, opinie w necie ma dobre, alkohity sa dobrej jakosci swoich alkomatów, kiedyś mi mignął ranking czasopisma motor i tam ich alkomat zajłął pierwsze miejsce

#24 ~moroz~

~moroz~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 22:32

Jakie ma baterie i na jak długo starczają? Porównywał x8 z innymi alkomatami? W sensie czy pomiary są takie same.

O baterie w alkomatach możesz być spokojna. Jak włożysz dobre paluszki to starczą na długo. Te alkomaty mają taki system, że same się wyłączają po określonym czasie od pomiaru. Właśnie żeby się baterie nie wyczerpywały za szybko.

#25 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 10:26

Podbijam temat. Jedziemy na wakacje za 2 tygodnie, chcę kupić niewielki, zgrabny alkomat, ale żeby był wiarygodny, a nie jakieś zabawki, przy których pośmiejemy się na imprezie. Zależy mi na dokładności. Max jakie moge wydać to około 500 zł.

#26 ~Danel~

~Danel~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 21:46

zobacz sobie taki jak na tym filmiku, im się sprawdził youtube.com/watch?v=ZDq8qkvKsyk&t=140s lub youtube.com/watch?v=7Ji9zQMi84I

#27 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 10:36

Mam nieco inny model alkohita, bo x8. Też się zastanawiałem nad x60, ale stwierdziłem, że ten mi wystarczy. Teraz trochę żałuję, bo alkomat jest wykorzystywany częściej niż myślałem, no i nie tylko przeze mnie czy żonę, ale też znajomych. Dominika, dobry alkomat musi mieć porządny sensor elektrochemiczny, wtedy nie będzie strachu podczas kontroli drogowej.

#28 ~Danel~

~Danel~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 19:32

Karol ma rację. Do tego lepiej dołożyć parę złotych i kupić taki który będzie miał wejście na ustnik do badania bezdotykowego. Bo jak już się ma alkomat i to taki dobry, to zawsze się ustawia kolejka chętnych do badania. A przecież nie odmówisz. A tak jest i szybciej i higieniczniej. 

#29 ~jaroo~

~jaroo~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 12:14

"lejek" jest lepszą opcją niż ustnik właśnie ze względu na to że można korzystać w kilka osób. czytałem o alkohitach dużo pozytywnego. Na porównywalne wyniki z policyjnym.

#30 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 08:57

Lepsza opcją jezeli ktoś używa faktycznie w więcej osób. Mam znajomego z x50, który używa zwykłego ustnika, a jedynie jak więcej osób chce się sprawdzić, to zakłada lejek.

#31 ~fifik~

~fifik~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 22:24

Lepsza opcją jezeli ktoś używa faktycznie w więcej osób. Mam znajomego z x50, który używa zwykłego ustnika, a jedynie jak więcej osób chce się sprawdzić, to zakłada lejek.

jak z kalibracją tego urządzenia??
Trzeba coś ustawiać podczas wymiany ustnika na lejek?

#32 ~jelson~

~jelson~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 12:58

zależy od modelu, ale warto przy zmianie wlączyć funkcję test i tam się wybiera ustnik czy lejek, wtedy jet pewność że alkomat właściwie działa, na pewno wszystkie info znajdziesz w instrukcji obsługi

#33 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 14:16

fifik, alkohity są bardzo proste w użyciu, więc nic specjalnego nie musisz robić. Obsługa jest banalnie prosta. Reszta, tak jak to jelson napisał. Podstawa to czytanie instrukcji, ale to na prawdę nie jest wielka filozofia.

#34 ~darko~

~darko~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 11:46

obsługa tak jak wspominają nie jest skomplikowana tak jak start promu kosmicznego. U.miasz, dmuchasz i masz wynik. Zero problemów od zakupu alkohita. Mam prawie rok. A używany jest czasami intensywnie (ostatnio "brał" udział w weselu)

#35 zgroza

zgroza

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 13:08

uszanowanko!

#36 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 13:16

uszanowanko!

Skąd wy się wszyscy, przedszkolne durne czopki, bierzecie?

#37 ~Bartosz0~

~Bartosz0~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 21:44

A ma ktoś ten Xblitz ALControl Ultra ? bardzo dobry sprzęt z tego co czytałem, ma też 5 lat gwarancji i zapewniony rok kalibracji w pakiecie 

#38 ~rutek~

~rutek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:11

A ma ktoś ten Xblitz ALControl Ultra ? bardzo dobry sprzęt z tego co czytałem, ma też 5 lat gwarancji i zapewniony rok kalibracji w pakiecie 

Alkohit ma 6 lat gwarancji i 3 lata na sensor, w zależności od modelu możesz mieć przez okres gwarancji darmowe kalibracje, tylko to już musisz sobie sprawdzić w poszczególnych modelach, w x60 tak właśnie jest

#39 ~kimi~

~kimi~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 22:17

Alkohit wygrał w testach w gazecie Motor. Modeli jest kilka trzeba sobie poczytać na ich stronie i wybrać odpowiedni do budżetu i oczekiwań.

#40 ~listonosz~

~listonosz~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 09:45

A z tańszych modeli, to czy np. alkohit x8 warto? Przeglądalem na allegro i mieści sie w moim budżecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych