Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 15:40

Nied tragiczna smierc tylko samobójstwo. nie ma co sie uzalac tak chciala tak ma ;-)

#2 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 17:20

Uważam, że to w dużej mierze nie była jej wina. Narkotyki i alkohol przejęły kontrolę nad jej życiem. Ona do końca również nie mogła sobie z tym poradzić i dlatego do tego doszło. Mimo iż Amy Winehouse, nigdy nie była osobą która prowadziła przykładny tryb życia, wręcz przeciwnie, zawsze widziałam w niej coś dobrego.
My, jako ludzie - czy nam się to podoba, czy nie - powinniśmy mieć do niej szacunek, bo była jedną z największych gwiazd ubiegłego stulecia, a jej talent, głos i muzyka przetrwają jeszcze wiele lat.

#3 ~Spie na jajkach~

~Spie na jajkach~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 18:17

SZkoda nastepnej młodej osoby która przez sławe dragi i vode pożegnała sie z zyciem

#4 ~Ewelinka !~

~Ewelinka !~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 18:26

Co Ty adam szkur. wiesz?

Dziewczyna utalentowana nadzwyczajnie nie poradziła sobie z trudem życia codziennego /narko,alko/

I niestety Amy odeszła :( Będziemy o Tobie pamiętać! [`]

#5 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 18:35

i bardzo dobrze ci tak narkomanko jedna ..kasa udeżyła do głowy !!! smierć takim jak ty ...dzieci z biedy umieraja a ty wciagasz here!!! głupka mniej na tym beznadzienym świecie ;) aaa szacun za piosenki ~~~`! genial;)

#6 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 18:42

o ewelinka! dołacz sie do kołezanki tak bardzo ja rozumiesz..jakas gówniara sie wypowiada i myśli ze wie wszystko jak takaś madra to wciagaj here tez bedziesz utalentowana !!! adam ma racje !!! popieram go w 110% B)

#7 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:02

przynajmniej miala głos i swój styl i nikto by jej niezmieniłty napewno niemasz glosu i stylu wiec sie odpierd** od niej bo juz i tak niezyje a jak taki madry to ty ic daj to co amsz glodnym

#8 ~witt31~

~witt31~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:15

Bartek względem tewego komętarza niewydaje mi się aby Amy co kolwiek robiła ze swoim życiem robiła to za twoją
forse ,więc niemam pojęcia czemu tak naskakujesz na artystkę.A że była uzależniona to już jej sprawa,napewno ty Jej nie dałeś na te prochy forsy .A w dodatku w moich stronach się mówi w ten sposób że nieważne kim jest zmarły ale "nie mówi się o nim zle"

#9 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:17

Ta 27 letnia dziewczyna nie była cudem świata ale za to miała wielki głos i piosenki bardzo fajne, szkoda że tak skończyła swoją kariere przez przedawkowanie heroiny. Jej piosenki przetrwaja jeszcze wiele lat..! Nie jestem jej fanka ale nalerzy się jej szacunek.. Kto jest idiotą poprostu tego nie docenia ale dla mnie liczy się szacunek dla innej osoby .! nawet jak jej osobiście nie znam..[*]

#10 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:30

i wy mi tu ku*** bedziecie pier***ić co jest dobre a co złe ...jak sie nawciagacie anielskiego pyłu to wam wszystkim wydaje sie ze wiecie co jest dobre a cio złee...jebnijta sie w czoło ,...szarki leci na polsacie///dolas

#11 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:35

artysci juz sa tacy pchaja sie do grobu albo do paki :D

#12 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:38

artysci juz sa tacy pchaja sie do grobu albo do paki :D

#13 ~witt31~

~witt31~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:38

Bartek niemam pojęcia co się tak rozczulasz jak masz tak się wypowiadać
to może lepiej byłoby gdybyś wcale się nie wypowiadał tak idiotycznie.

#14 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:43

a ty komentujesz mnie czy amy ...zdecyduj sie bez myslna kobieto..aaaa B to ja ....jak masz jakies uwagi co do moich wypowiedzi to to zgłoś ...poprostu nie toleruje kurestwa...piekny czarny głos po za tym pusta nawciagana idiotka ... :D

#15 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:59

W NArwi Norbi też zadedykował piosenkę dla Amy

#16 ~stahi~

~stahi~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 20:12

troche szkoda, bo jednak mimo jej nałogu lubiłam jej kawałeczki. szkoda tylko, ze te gwiazdeczki tak sie zabijaja,albo doprowadzaja do takich stanow. a moze to my sami to napedzamy i pakujemy ich do grobu? ludzka psychika nie zalicza sie do najtrwalszych ..

#17 Marco Polo

Marco Polo

Sekretarz redakcji

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 25 lipiec 2011 - 20:34

Znani artyści ćpają - to jest zupełnie normalne. Nie są artystami dlatego, że ćpają, lecz ćpają, bo są artystami.
Szkoda; fajnie się słucha w radiu jej kawałków. Teraz będą ciągle te same; nowych już nie nagra...

#18 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 20:44

weźcie sie kurna ogarnijcie. Laska była uzależniona od wielu lat i zgadzam sie trzeba takiej osobie pomóc, ale skąd ta pewność że ona tej pomocy chciała?WIELCY FANI AMY WINEHOUSE skleroze macie ? nie pamiętacie jak jej ojciec apelował do ludzi żeby nie kupowali płyt jej corki bo każdą zarobina kase wyda na dragi ? To dowodzi temu ze chciała dalej cpac i sobie wybrała taki styl życia. Kto z Was potrafi wymienic nie korzystając z googli itp. więcej niż 4 kawałki jej ? A teraz po smierci o boże umarła wielka gwiazda r&b itp. żałosne to troche. Może od razu pochowajmy ją obok ludzi ktorzy w odróżnieniu od niej na prawde byli wielcy i coś do życia wnieśli typu Michael Jackson, Marylin Monroe, Audrey Hepburn ? Jak widać łatwo jest tu zaistnieć skoro tak to ja też nagram 1 kawałek, no poswięce się i wydam płytę a potem sie powiesze . bedą o mnie mowić ukryty talent, który jeszcze nie zdażył się ujawnić. Takie pier***enie to se można ^^ . Osobiście załuje że umarła, żeby nie było ale nie jest to jakieś tamwielkie rozpamiętywanie, 50 lat żałoby itp. Zastanowcie się , czy ona by za wami płakała ?

#19 ~ENscena~

~ENscena~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 20:59

JOPLIN, COBAIN, MORRISON, HENDRIX... I AMY 27 LAT.

#20 ~nessie~

~nessie~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 22:34

R.I.P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych