Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~olga~

~olga~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 22:36

weźcie sie kurna ogarnijcie. Laska była uzależniona od wielu lat i zgadzam sie trzeba takiej osobie pomóc, ale skąd ta pewność że ona tej pomocy chciała?WIELCY FANI AMY WINEHOUSE skleroze macie ? nie pamiętacie jak jej ojciec apelował do ludzi żeby nie kupowali płyt jej corki bo każdą zarobina kase wyda na dragi ? To dowodzi temu ze chciała dalej cpac i sobie wybrała taki styl życia. Kto z Was potrafi wymienic nie korzystając z googli itp. więcej niż 4 kawałki jej ? A teraz po smierci o boże umarła wielka gwiazda r&b itp. żałosne to troche. Może od razu pochowajmy ją obok ludzi ktorzy w odróżnieniu od niej na prawde byli wielcy i coś do życia wnieśli typu Michael Jackson, Marylin Monroe, Audrey Hepburn ? Jak widać łatwo jest tu zaistnieć skoro tak to ja też nagram 1 kawałek, no poswięce się i wydam płytę a potem sie powiesze . bedą o mnie mowić ukryty talent, który jeszcze nie zdażył się ujawnić. Takie pier***enie to se można ^^ . Osobiście załuje że umarła, żeby nie było ale nie jest to jakieś tamwielkie rozpamiętywanie, 50 lat żałoby itp. Zastanowcie się , czy ona by za wami płakała ?

#22 ~olga~

~olga~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 22:40

zgadzam się w zupełności, za dużo szumu!Każda śmierć jest przykra, ale bądżmy trochę egoistami, bo nad nami nikt taki by się nie litował

#23 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 11:47

udzie , dokąd Wy będziecie paplać i obsmarowywać innych uważając się za ekspertów od wszystkiego to uświadomcie sobie że to Wy będziecie wpędzać wrażliwych i delikatnych ludzi do ucieczki od rzeczywistości ... ogarnijcie sie ,spójrzcie co robicie !!!! nie potraficie porostu żyć beż jeżdżenia nawet po zmarłych ???? Przekrzykujecie sie jak dzieci i nie zostawicie w spokoju NIKOGO i niczego !!!!Amy mam nadzieje ze wreszcie znajdziesz szczęście i swój wymarzony spokój !!!!

#24 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 12:34

Inteligentna odpowiedź Marzeno, baaardzo inteligentna. To jest forum dyskusyjne jakbyś nie zauważyła -.-. Ze niby kto się uważa tu za eksperta ? każdy wypowiada swoje zdanie i ma do tego prawo . jak widać nie wiesz co znaczy wyrażenie forum dyskusyjne, zapraszam do wikipedii jak masz za daleko do słownika żeby sprawdzić znaczenie...

#25 ~daria~

~daria~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 19:55

może i była uzależniona , ale twierdze ze to powodu słabej psychiki po prosu nie zniosła takiego nakładu emocji i sięgnęła po używki ale podziwiam ją za to co zrobiła dla świata jaką muzykę tworzyła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#26 ~daria~

~daria~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 20:01

to jej tekst piosenki rehab po polsku przeczytajcie a zrozumiecie
Próbowali wysłać mnie na odwyk, ale powiedziałam 'nie, nie, nie'
Tak, jestem zła, ale kiedy się zmienię, dowiesz sie o tym
Nie mam na to czasu, a jeśli mój tata twierdzi, że ze mną w porządku
On stara się, żebym poszła na odwyk, ale ja nie pójdę (nie pójdę, nie pójdę)

Wolę być w domu z Ray'em
Szkoda mi tych siedemnastu dni
Bo nie ma tu nic
Nie ma tu nic, czego mógłbyś mnie nauczyć
Dlatego nie moge uczyć się od pana Hathaway

Nie wyniosłamz zbyt dużo z tych lekcji
ale wiem, że powodem nie jest potłuczone szkło

Nie mam na to czasu, a nawet jeśli mój tata twierdzi, że ze mną w porządku

Facet powiedział "jak sądzisz, dlaczego tu jesteś?"
Powiedziałąm, ze nie mam pojęcia
Kochanie, powoli cię tracę
Więc ciągle mam przy sobie bultelkę
On powiedział: myślę, że ty po prostu masz depresję,
Pocałuj mnie, kochanie, i idź odpocząć

Próbowali wysłać mnie na odwyk, ale powiedziałam "nie, nie nie"
Tak, byłam zła, ale kiedy się zmienię, dowiesz się o tym

Nigdy więcej nie będe piła
Ja po prostu, ohh, ja po prostu potrzebuje przyjaciela
Nie spędzę tam dziesięciu tygodni
(tylko po to) Żeby oni myśleli, ze się wyleczyłam

I to nie jest moja duma
Tak będzie, póki moje łzy nie wyschną

Nie mam na to czasu, a nawet jeśli mój tata twierdzi, że ze mną w porządku

#27 ~Buzialek~

~Buzialek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 00:07

Lubie jej piosenki,niech jej ziemia lekka bedzie! A WY nie osadzajcie ludzi w taki sposob! Czy wiecie co wam ZYCIE przyniesie??? Zastanowcie sie!

#28 ~annatioreci SOL~

~annatioreci SOL~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 21:23

i bardzo dobrze ci tak narkomanko jedna ..kasa udeżyła do głowy !!! smierć takim jak ty ...dzieci z biedy umieraja a ty wciagasz here!!! głupka mniej na tym beznadzienym świecie ;) aaa szacun za piosenki ~~~`! genial;)

a heroinę,to się wciąga?hm.

#29 ~eryka~

~eryka~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 08:56

...a moim skromnym zdaniem nie trafiła na odpowiednie osoby/osobę w swoim życiu. Może dla takiej rzuciłaby to wszystko, może wtedy własne życie byłoby warte dla niej więcej...

#30 ~dragusiowa~

~dragusiowa~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2011 - 18:58

Każdy z nas ma wolna wolę, każdy z nas jest kowalem własnego losu, czasami nawet nieświadomie przepowiadamy sobie nasz doczesny koniec, właśnie poprzez ryzykowne zachowania, alkohol, narkotyki, brawurowa jazdę samochodem. Polecam artykuł nt teamt http://sites.google.com/site/news048/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych