Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"Anatomia upadku" online. Film Anity Gargas na YT

kata

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ZOFIA DROBIAZG~

~ZOFIA DROBIAZG~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 18:46

WEDŁUG ROZUMOWANIA P. GARDAS TO KAzDY SAMOCHOD PO WYPADKU ZAPALONY TO ZAMACH ;JA SIĘ PYTAM KTO NA KOGO SIĘ SIĘ ZAMACHNAŁ

#2 ~Chevy~

~Chevy~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 18:48

Rzygam juz tym tematem !!!ile mozna ??

#3 ~L34~

~L34~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 19:17

WEDŁUG ROZUMOWANIA P. GARDAS TO KAzDY SAMOCHOD PO WYPADKU ZAPALONY TO ZAMACH ;JA SIĘ PYTAM KTO NA KOGO SIĘ SIĘ ZAMACHNAŁ

mądremu nie trzeba tłumaczyć a kretyn nie zrozumie.

#4 ~antoni .m.~

~antoni .m.~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 22:16

a gdyby samolot wylecial o czasie to ekplozja nastapila by jak by stal pusty na plycie lotniska w smolensku

#5 ~redakteur~

~redakteur~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 07:22

straszny gniot

#6 ~Romeczka~

~Romeczka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 16:23

Przy każdej śmierci towarzyszą nam słowa "ale","gdyby" itp. Być może nigdy się nie dowiemy co było prawdziwą przyczyną tej katastrofy?. Nie mniej nie obwiniałabym ludzi którzy pracowali przy tej katastrofie. Jesteśmy wszyscy "ułomni",mamy w sbie dobro i zło. Jedni oddali by własne życie by dowiedzieć się prawdy, inni oddali by własne życie by na tej prawdzie wzbić się na własne wyżyny. Jedno jest myśle ważne PAMIĘTAJMY.

#7 ~Ewcik~

~Ewcik~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 16:24

Film beznadziejny.Fakty PiS-owskie .

#8 ~pytajnik~

~pytajnik~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 17:54

a fakty z raportu Millera POwskie? bingo!

#9 ~Thanathos~

~Thanathos~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 21:49

Dążenie do prawdy w tym temacie jest utrudnione w takiej samej mierze przez zwolenników jak przeciwników teorii zamachu. Przeciwnicy uparcie nie dopuszczają do siebie faktów nawet najbardziej oczywistych a nawet są w stanie w bezmyślny sposób je negować. Zwolennicy natomiast w każdym miejscu widzą spisek. To bardzo zaciemnia obraz i prowadzi do podziałów.
Ale nie czarujmy się sami na to pozwalamy! Dopuściliśmy do sytuacji w której rząd za nic nie odpowiada i nie ma obowiązku dokonywać wyczerpujących odpowiedzi na temat swojej pracy. Tu najlepszym przykładem jest uciekanie od odpowiedzi przez Tuska. Politycy przyzwyczaili się do kłamstwa i mówią prawdę gdy już nie mogą jej ukryć.
Co do spraw technicznych to nie ufał bym tu do końca mediom, lecz jedno jest pewne ktoś na pewno kłamie a biorąc pod uwagę, że nasz rząd traktuje obywateli jak idiotów, którym można wszystko wcisnąć to, jeśli ktoś uważał na zajęcia z fizyki to wiele faktów, jakimi karmił nas rząd nie trzyma się kupy (np. wysokość lotu do rozpiętości skrzydeł – samolot o takich rozmiarach nie miał prawa odwrócić się będąc na takiej wysokości).

#10 ~lade~

~lade~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 21:52

jesli to gniot, to czego boi sie TVP ???
tylko ten sie boi, kto broi :), dlaczego nie powołuje sie grupy uczonych Platformy, aby wyjasnić w publicznej debacie profesorom, że myla się mówiąc o zamachu???

#11 ~lade~

~lade~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 22:00

Można i trzeba ludziom pokazać i uzmysłowić fakt, iż żyją w państwie kłamstwa (vide wypowiedź Ewy Kopacz w Sejmie) - także dotyczącego tej katastrofy, podobnie jak żyli przez 40 lat w kłamstwie mordu katyńskiego...

#12 ~lade~

~lade~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 22:00

Można i trzeba ludziom pokazać i uzmysłowić fakt, iż żyją w państwie kłamstwa (vide wypowiedź Ewy Kopacz w Sejmie) - także dotyczącego tej katastrofy, podobnie jak żyli przez 40 lat w kłamstwie mordu katyńskiego...

#13 ~paco~

~paco~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 09:43

Nie trzeba być ekspertem, żeby widzieć jak Donald i jego ekipa z Kremla kłamią. Raport komisji Millera i MAK to jakaś kpina. Dlaczego?
Pracowałem trochę czasu na lotnisku i wiem jak podchodzą do lądowania samoloty - sprawne samoloty, ze sprawnymi nie uszkodzonymi skrzydłami. A wg oficjalnych raportów tu-154, który na wysokości ok 6m nad ziemią uderzył w drzewo tracąc część skrzydła, zdołał przelecieć 350m aż zderzył się z ziemią. Czyli niesprawny samolot, bez skrzydła, który przekręcił się o 180 stopni obniżał się o niecały 1 stopień. To nawet sprawne samoloty które podchodzą do lądowania szybciej, pod większym kątem się obniżają.
Jak ktoś nie wieży to wystarczy narysować trójkąt prostokątny gdzie bok poziomy ma 35cm, bok pionowy 6mm i połączyć te 2 boki prostą kreską tworząc trzeci bok. 2 boki to proporcje odległości od brzozy do uderzenia w ziemie a bok 2 to wysokość brzozy. Trzeci bok obrazuje pod jakim kątem obniżał się samolot - wychodzi mniej niż 1 stopien. Wg mnie urwanie skrzydła musiało nastąpić znaczne wyżej i nie o drzewo bo stu metrowe Sekwoje w rosji nie rosną.

Druga sprawa to ilość i wysokość drzew na około tej brzozy - wg mnie powinny też zostać ścięte. Nie zostały naruszone. Ale to rosyjskie drzewa więc kto wie...

Kolejna sprawa - jeśli samolot udrza skrzydłem w drzewo to albo zostaje scięte drzewo a skrzydło jest całe (i tak dzieje się w 99% przydadków) albo urywa skrzydło a drzewo stoi całe. Nie ma możliwości, że zetnie jedno i drugie.

#14 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 13:53

Kolejnym argumentem przeciwko płaceniu abonamentu RTV jest to, że jest to telewizja partyjna, a nie publiczna.

#15 ~marcel~

~marcel~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 22:29

PANI ANITO WIELKIE SZAPO BA ! Ciekawe jaki ruch teraz zrobi „grupa trzymająca władzę oraz Ci wszyscy , co przez blisko 3 lata usiłowali wbijać do głowy ludziom , że wersja mówiąca o zamachu w Smoleńsku jest bzdurą, wymyślona przez „oszołomów z komisji A. Maciarewicza„

Nie wiem czy będą mieli na tyle odwagi, aby oficjalnie podważyć wynik badań światowej sławy profesorów oraz ekspertów od katastrof lotniczych.

Niedawno emitowany film dot. katastrofy z bohaterskim Millerem w roli głównej okazał się jedną wielką ściemą, wyraźnie widać,że zrobiono go na specjalne zamówienie ekipy rządowej.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 23:22

Moim zdaniem nie był to wypadek ale nie będę tu opisywała dla czego tak myślę ponieważ są osoby które są w stanie podważyć opinię ludzi uczonych, znających ten temat jakimiś bzdurnym argumentem. Uważam również że odpowiada za to nasz rząd i nie tylko.
W tej atmosferze dążenie do prawdy będzie bardzo trudne. Ale skłócenie narodu jest bardzo na rękę politykom. W takim chaosie odciąga się uwagę od spraw ważniejszych.
Każdy kto ma na względzie dobro polski powinien wyciągnąć z tej sytuacji wnioski i przestać myśleć tylko o sobie i o tym co Tusk nam obieca (Jego obietnice są i tak bez pokrycia) ale co zrobić aby poprawić sytuację polski. Kraj to my więc jeśli on będzie silny to obywatele będą mieli się dobrze.
Pierwszym krokiem w dążeniu do tego celu to pokazanie że nie będzie tolerowana prywata polityków i mimo że na chwilę obecną nie ma dobrego kandydata to powolna degradacja polski przez PO musi się skończyć.

#17 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 23:34

Pani Anito dziękuję za ten film.
Szkoda, że nie może on ujrzeć światła dziennego w TVP 1 lub TVP 2.
Pytanie czy coś kiedyś ten (nie)rząd zrobi, aby to wszystko wyjaśnić, aby choć odrobię honoru odzyskać?

Może kiedyś dowiemy się całej prawdy o tym, jak nasze państwo świetnie "zdało egzamin" po katastrofie smoleńskiej.
Życzyłabym sobie tego, aby winni wreszcie zostali rozliczeni. Może za lat 40, może 50, albo i więcej..........

#18 ~waldemar~

~waldemar~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 22:51

Co może słup drewniany (suchy!)o średnicy ok. 30 cm w starciu ze skrzydłem samolotu można zobaczyć na tym filmiku (pierwsze ok. 5 minut)

A na tym to samo,

również w zwolnionym tempie, gdzie wyraźnie widać że słup wchodzi "jak w masło" w skrzydło samolotu na głębokość ok pół metra, powoduje rozerwanie zbiorników z paliwem i dopiero potem się łamie.
Dokładne obejrzenie polecam wszystkim zwolennikom teorii o tzw. "pancernej brzozie", którą (według ich teorii skrzydło powinno ściąć jak kosa zdźbło zboża na polu).
Pewnie powiedzą, że film zmanipulowany albo słup był kartonową atrapą.
I ciekawe co powiedziałby na to Binieda? Że według jego "fachowych, profesjonalnych i naukowych" umiejętności i wiedzy to niemożliwe, he, he.

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 17:17

A ja uwazam, ze ty jestes slepy i beznadziejny . Przykro mi , ze zwiesz sie Polakiem bo jestes bardzo glupi i nie dostrzegasz zlych ludzi w Polsce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych