Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Antoni Polkowski-Wójtem Roku 2012 ?

Wójt gminy Ełk Antoni Polkowski Wójt Roku

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1450 odpowiedzi w tym temacie

#1441 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2014 - 23:18

Trzeba przegrać bitwę aby wygrać wojnę.

Cóż Tomasz wygrał między innymi dzięki brudnej, nie honorowej, nie moralnej i nie etycznej kampanii wyborczej.

Czas na ławeczkę szyderców i przypilnować nowego wójta, poczekać na błędy i nie zrealizowane błędu i wykorzystać je zgodnie z prawem a jak zrealizuje program i nie będzie popełniał błędów to będziemy mieli wójta na kilka kadencji. Czas pokaże kto miał rację.

P.S.

Nie gratuluję Tomaszowi bo według mnie nie wygrał honorowo.

Sorki literówka

Trzeba przegrać bitwę aby wygrać wojnę.

Cóż Tomasz wygrał między innymi dzięki brudnej, nie honorowej, nie moralnej i nie etycznej kampanii wyborczej.

Czas na ławeczkę szyderców i przypilnować nowego wójta, poczekać na błędy i nie zrealizowane obietnice i wykorzystać je zgodnie z prawem a jak zrealizuje program i nie będzie popełniał błędów to będziemy mieli wójta na kilka kadencji. Czas pokaże kto miał rację.

P.S.

Nie gratuluję Tomaszowi bo według mnie nie wygrał honorowo.

#1442 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2014 - 23:23

Barany, byłem tam przewodniczącym komisji.

Polkowski 161, Osewski 141

#1443 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 00:13

Panie Wieroch zwycięzcy się nie tłumączą !!!

A tak wogóle o co Panu chodzi  "poczekać na błędy i nie zrealizowane błędu i wykorzystać je zgodnie z prawem a jak zrealizuje program i ............. Kropka jest moja. Ja mam tylko zawodówkę i 719 dni w monie. Nie zrealizowany błąd !!! Koń by się uśmiał.

#1444 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 00:24

Widać, że skończyłeś zawodówkę. Popełniłem literówkę w pierwszy poście i się poprawiłem a drugi poprawiony post jest zbyt zawiły aby taki szeregowiec jak ty z MON zrozumiał.

Powinno być "....niezrealizowane obietnice....." " koleżko".

Druga sprawa jak zwracasz się do mnie to pisz poprawnie  "Panie WiechoR" a nie Wieroach. :D

#1445 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 05:36

Jak jest prawdą, że wygrał Tomasz to brawo Panie Tomaszu. Teraz proszę zrealizować to co Pan mówił mieszkańcom, czyli zero wiatraków w Gminie Ełk, zero biogazowni, zero wysypiskom śmieci, zmiana jednego radcy prawnego. Dlaczego były Wójt przegrał w NW i paru miejscowościach? przez inwestycję Pana A.W to co spotkało Wójta przez dane inwestycje spotkało też Prezesa SKO Pana B.M. Jak pan nie zrealizuje tego co obiecał to ten temat będzie zamknięty a pojawi się nowy gdyż przez te inwestycje pojawił się ten temat z A.P.

#1446 Bogdan Sieredziński

Bogdan Sieredziński

Sekretarz redakcji

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 06:27

No i "nadejszła wiekopomna chwila". Antoni Polkowski przeszedł do historii. "Raz, dwa trzy".... wójtem został wybrany Tomasz Osewski (123 głosy przewagi wg Radia5). Na  forum

tego radia pewien internauta tak ten fakt skomentował :

"Nie szukajmy dziury w całym, za 4 lata ocenimy Osewskiego. A teraz z radością pożegnajmy Polkowskiego." 

Z radością więc żegnam Antoniego Polkowskiego. Ja -mieszkaniec gminy- autor tego poczytnego tematu. Udzielam kredytu zaufania nowemu wójtowi. Czy nie zawiedzie naszych oczekiwań? Tego nie wiem, ale razem z Wiechem ( mam nadzieję)  oraz innymi społecznikami będziemy bacznie obserwowac poczynania nowej władzy.

PS. Dzisiaj "ślubowanie" nowych radnych. Jeden z nowych  radnych ( który nie podawał ręki Antoniemu Polkowskiemu) odetchnie. Nie będzie stawiany w głupiej sytuacji. Jako kulturalny człowiek będzie podawac rękę NOWEMU WÓJTOWI. A największym przegranym tych wyborów jest TMM. Przyznaj Wiechu, że postawiłeś na złego konia.

Gratuluję wyboru na urząd wójta Panu Tomaszowi Osewskiemu.

#1447 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 07:42

Bogdan, oczywiście, że nie schowam głowy w piasek i nadal będę uczestniczył w naszym małym "piekiełku" i będę bacznie obserwował poczynania nowego wójta.

Oczywiście ja także udzielam kredytu zaufania nowemu wójtowi.

Czekam na spełnienie obietnic. Z tego co wiem wielu czeka na spełnienie obietnic personalnych a to będzie trudniejsze niż, te dawane w ulotkach. Dlaczego? Bo tamte obietnice dawane były po kryjomu, w cztery oczy, w samochodzie itp. miejscach.

Co do przegranych to nie będę oceniał kto przegrał czterema "bramkami" a kto przegrał w wyniku losowania. Bezwzględnie wygrał Tomasz Osewski w mojej ocenie nie honorowo, nie moralnie, nie etycznie i w brudnej walce wyborczej ale ona już za nami. Dziś słońce jak zawsze wzeszło choć za chmurami i mamy nowy dzień. Miłego dnia i do zobaczenia na sesji Rady Gminy Ełk.

#1448 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 08:23

Polityka, polityka…

Panowie Polkowski jeszcze nie jest przegrany. Zawsze może zostać zastępcą Starosty. Dobro Wspólne ma 9 radnych, żeby rządzić muszą się dogadać. A PSL to jest k….

I co Panowie na to?

#1449 Michał Rutkowski

Michał Rutkowski

Starszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 09:01

A powiat to już mnie nie interesuje. Bo oni i tak niewiele mogą. Nie wyrównają mi drogi, nie postawią świetlicy czy nie zmniejszą ceny za ścieki. Ale miło będzie zobaczyć AP na sesji rady powiatu.

#1450 ~wolne media~

~wolne media~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 10:07

Powiat to inna bajka i nie ma szans, aby DW dopuściło go do władzy. Jeśli to zrobią to na własną odpowiedzialność i będą się z nim bujać. DW ma bardzo dobre notowania i chyba nie będą ryzykować z tym człowiekiem. W każdym bądź razie im nie zazdroszczę, ale my mamy już ten problem z głowy.

#1451 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 15:49

Czas Polkowskiego jako wójta się skończył. Dziś czas na nowy temat. Tomasz Osewski wójt Gminy Ełk prawdopodobnie będzie trzeba jeszcze założyć temat Antoni Polkowski Zastępca Przewodniczącego Zarządu Powiatu ale na to trzeba poczekać. Temat dot. wójta pozwolę sobie założyć dziś.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych