Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Apteka przy szpitalu w Knyszynie - najbrzydszy obiekt medyczny na podlasiu

medycyna knyszyn

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~paracetamol~

~paracetamol~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 21:42

Co sądzicie o wyglądzie tej apteki?
Żeby nie szyld to można by przypuszczać, ze to jest jakiś magazyn przemysłowy. Budynek ma tylko ściany i wykończony jest w środku. Nie ma elewacji, jest ponury. Wjazd na parking to już totalna porażka, ja zarysowałem samochód bo brama otworzyła się w czasie powiewu wiatru. Ogrodzenie jest gorsze niż dobrzy gospodarze mają na pastwiskach bydło ogrodzone, dziury w siatce i ryzyko ze furtka i brama sie zaraz przewrócą. Totalne nastawienie na zysk a zero liczenia się z klientami, ceny zresztą też nie konkurencyjne, niby sieć a w tej drugiej wiele leków tańszych. Obsada słyszłem, że też się często zmienia to pewnie zarobki ja k to w sieciówce albo właściciel do bani. Napiszcie czy odnosicie podobne wrażenie w tym temacie.

#2 ~polopiryna~

~polopiryna~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:27

Żeby nie szyld to można by przypuszczać, ze to jest jakiś magazyn przemysłowy. Budynek ma tylko ściany i wykończony jest w środku. Nie ma elewacji, jest ponury. Wjazd na parking to już totalna porażka, ja zarysowałem samochód bo brama otworzyła się w czasie powiewu wiatru. Ogrodzenie jest gorsze niż dobrzy gospodarze mają na pastwiskach bydło ogrodzone, dziury w siatce i ryzyko ze furtka i brama sie zaraz przewrócą. Totalne nastawienie na zysk a zero liczenia się z klientami, ceny zresztą też nie konkurencyjne, niby sieć a w tej drugiej wiele leków tańszych. Obsada słyszłem, że też się często zmienia to pewnie zarobki ja k to w sieciówce albo właściciel do bani. Napiszcie czy odnosicie podobne wrażenie w tym temacie.

Popieram. Od jutra olewamy gównianą aptekę i po leki jeździmy do Moniek. Tam są fajne apteki i jest tanio.

#3 ~polopiryna~

~polopiryna~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:29

Popieram. Od jutra olewamy gównianą aptekę i po leki jeździmy do Moniek. Tam są fajne apteki i jest tanio.

#4 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 22:14

Rzeczywiscie popisać się taką apteką to raczej nie można. Dobrze, ze jest druga w centrum, totalny kontrast dla tej obory. Całe podwórko zazielenione, wystrzyżone i odczucie jest takie jak na własnym podwórku. W środku tez bardzo przyjemnie, obsługa miła i ceny nie wyższe niż w sieciówkach.

#5 ~smako-łyk~

~smako-łyk~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 09:06

Rzeczywiscie popisać się taką apteką to raczej nie można. Dobrze, ze jest druga w centrum, totalny kontrast dla tej obory. Całe podwórko zazielenione, wystrzyżone i odczucie jest takie jak na własnym podwórku. W środku tez bardzo przyjemnie, obsługa miła i ceny nie wyższe niż w sieciówkach.

Konkurencja nie śpi. Jaki pięny opis zazielenionego i wystrzyżonego podwórka a i ceny jakie malutkie i piękniutkie. Od razu czuć reklamę właściciela. Pobieram propozyję ~polopiryny~ po leki jeździmy do Moniek. Tam są fajne apteki i jest tanio.

#6 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 16:47

Totalna bzdura!! Dla mnie najlepsza jest apteka SOKRATES! Co do obsługi to wiem, że jest wykwalifikowana, czy konkurencja posiada dr farmacji?? Bo ta apteka, tak. Zawsze gdy się tam pojawiam mogę liczyć na fachową poradę. A co do budynku... Ważne co jest w środku-nie na zewnątrz! POLECAM!!!

#7 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 17:18

Zgadzam się z Lucyną w 100%,obsługa miła,rzeczowa,konkretna,zawsze doradzi. I jak choruję to nie interesuje mnie architektura jaka otacza miejsce gdzie szukam pomocy tylko to co jest w środku,w tym przypadku wewnątrz apteki SOKRATES. A ceny są i tak niższe niż w aptece w "centrum".

#8 ~MARYSIA~

~MARYSIA~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 18:21

Popieram Przedmówczynie!!!! Apteka konkret! najlepsza w Knyszynie!również POLECAM!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 23:31

Popieram Przedmówczynie!!!! Apteka konkret! najlepsza w Knyszynie!również POLECAM!!!

No to my teraz z Moniek jedziemy do Knyszyna po leki

#10 ~Eustachy~

~Eustachy~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 09:22

A jak ja mieszkam w Przytulance to mi też sprzedadzą w tej najlepszej aptece?

#11 ~Wiesia~

~Wiesia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 11:47

Oczywiście, że sprzedadzą w tej aptece nie ma żadnego podziału!

#12 ~Anetka~

~Anetka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 19:56

Co wy za kabarety wypisujecie, temat jest konketny, chodzi o zagrode przy szpitalu. Podoba się taki obiekt wizualnie czy nie? Pracownice sokratesa nie powinny się wypowiadać na ten temat bo są stronnicze w tym momencie. A na marginesie - to po co w aptece pracuje dr farmacji, to zbędny koszt dla apteki (pobory), chyba są inne instytucje co potrzebuja takich fachowców, chyba ze tak nisko sie ceni i wystarczą mu pobory mgr.

#13 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 11:53

Kabaret to Ty robisz.Nisko się ceni...to odpowiem Ci tak-ja cenie się wysoko i dlatego oczekuję dobrej opieki a taką mi właśnie zapewni magister farmacji,który nie będzie się jąkał,bo nie wie co w jakim leku jest i co może w konkretnym przypadku poradzić,ale skoro nie sprawia Ci to różnicy to kupuj leki w sklepach spożywczych lub sieciówkach. Pozdrawiam

#14 ~Anetka~

~Anetka~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 20:01

"M" czytaj uważnie co się pisze i nie wypowiadaj na tematy odrębne. Twoja wypowiedz nijak się ma to mojego wpisu wczesniej, wyluzuj i przejdz na inne forum.

#15 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 00:05

chyba nie idziesz do apteki po to aby trawnik ogladac:P ....

#16 ~Lukas~

~Lukas~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 19:40

Położona jest w rewelacyjnym miejscu, wyjeżdzajac z niej trzeba się dobrze rozgladać bo można dzwona dostać. Wyjazd jest na łuku drogi a po tej drodze jeżdzą często bardzo szybko samochody, ja właśnie mało nie dostałem, znajomy podobnie tylko smród z opon poszedł. Dobrze, że szpital blisko to jedyny plus tej apteki, szybko karetka przyjedzie. Chcecie żyć długo w zdrowiu to omijajcie ten obiekt.

#17 ~Tosiek~

~Tosiek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 22:14

Położona jest w rewelacyjnym miejscu, wyjeżdzajac z niej trzeba się dobrze rozgladać bo można dzwona dostać. Wyjazd jest na łuku drogi a po tej drodze jeżdzą często bardzo szybko samochody, ja właśnie mało nie dostałem, znajomy podobnie tylko smród z opon poszedł. Dobrze, że szpital blisko to jedyny plus tej apteki, szybko karetka przyjedzie. Chcecie żyć długo w zdrowiu to omijajcie ten obiekt.

Oj Lukas jaki ty durny. Nie chlaj tyle to będziesz lepiej widział nie dostaniesz dzwona. Trzeźwa jazda to bezpieczna jazda.

#18 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 23:39

jak sie nie umie jezdzic to juz nie jest to problem apteki:P
troszke lekcji u instruktora i dasz rade:D

#19 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 18:45

Dokładnie-dodatkowe godziny i problem z głowy. A Co do Anety,to Ty wyluzuj bo chyba chcesz kosztem Sokratesa zrobić reklamę innej aptece.Oj nie ładnie,nie ładnie.

#20 ~Nadzieja~

~Nadzieja~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:38

Obskurnie tam jest to jedno, ale i wciskają babciom leki zamienne bo dużo rzeczy nie posiadają na stanie a na dodatek punkty zbierają za sprzedaż takich leków, które sieć im każe sprzedawać, bo inaczej z pracy zwolnią. Nie informują rzetelnie czym się różni zamiennik od leku na recepcie a babcia zadowolona, że kupiła 50 gr tańszy lek tylko się zastanawia czemu ją jakoś po tym leku żołądek boli a po tym co miała przepisany nie bolał. Kantują, że aż miło. Niestety ale tak już jest z tymi sieciówkami, dużo ich ale jakos muszą utrzymać te rzeszę pracowników.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: medycyna, knyszyn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych