Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Apteka przy szpitalu w Knyszynie - najbrzydszy obiekt medyczny na podlasiu

medycyna knyszyn

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 20:20

Zaczyna się poprawiać wokół apteki, reklamę powiesili, pewnie się poznali że z lekami i doradztwem to tam krucho to na kręceniu filmów sieć chce dorobić, jeszcze kilka takich reklam i w końcu ładnie sie zrobi w tym miejscu i nie będzie trzeba lekami się zajmować

#22 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 08:39

hehe, mimo wszystko urodą nie powala, ahh, ta farmacja, jednak miło tam zachodzić po leki, bo panie są bardzo miłe

#23 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2013 - 18:10

Co Wy tu piszecie? Że niby w aptece przy szpitalu są droższe leki niż w drugiej? Zawsze kiedy porównuję ceny to są tam TAŃSZE! A i nie raz właśnie w tej drugiej aptece zostałam potraktowana niemiło więc przestałam tam chodzić w ogóle.

#24 ~Waldemar~

~Waldemar~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 18:19

Pokazałem się z receptą na 4 leki, trzy z nich zaproponowano mi zamienniki, jak poszedlem do lekarza kolejny raz bo coś słabo mi sie poprawiało to najpierw chciał przegnać mnie a potem kazał omijac tę aptekę szerokim łukiem bo to tam nagminne  i muszą sprzedawać to co mają na stanie i sieć im każe.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2014 - 20:26

Ja pierdziele jacy ludzie są bezczelni !!! A kto wam każe chodzić do tej apteki ???? nie podoba się to nie przychodźcie!!Jedźcie do Moniek po tańszy lek na pewno zaoszczędzicie na paliwie :-)).

Jak dla mnie ta apteka jest ok. A panie które tam pracują są przemiłe .Pozdrawiam te panie . A wam nie uprzejmi klienci życzę dużo zdrowia , żebyście nie musieli chodzić do apteki po leki .

#26 ~Łukaszek~

~Łukaszek~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 18:20

Ojojoj i tak dlugo te ogrodzenie się trzyma ale lada chwila i rzeczywiście powinno się przewalić UWAGA. Furtka majta sie w obie strony że piesi idacy po chodniku moga zaliczyć strzał z boku UWAGA na dzieci chodzące samotnie. Zwlaszcza jak jest zamknięty ten przybytek tu furtka swista że lolo. Chyba trzeba będzie zapytać w izbie farmaceutycznej czy są jakieś wymagania co do bezpieczeństwa na terenie apteki czy to już wyłącznie sprawa niedbalstwa właściciela obiektu. Trzeba też uwazać i nie dotykać ogrodzenia bo jest wyszarpane i nie wiadomo czy jakiś drut od niego nie wchodzi do skrzynki elektrycznej.

Ale jak coś juz się komuś stanie, to spokojnie w pobliżu jest przecież apteka a nawet szpital.

#27 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2014 - 19:45

Mi też ten obiekt nie leży wizualnie więc jak ktoś chce w miłym otoczeniu robić zakupy to trzeba pójść do apteki w centrum, tam jest dużo ładniej a i ceny leków są sporo niższe niż tam przy szpitalu, bo od miesiąca czy dwóch ta apteka przystąpiła do jakiegoś programu i mają super ceny na sporo asortymentu, tylko trzeba pytać, czytać ulotki i plakaty w aptece.

#28 ~jupik~

~jupik~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 21:33

Ale ktoś ma problemy. Apteka się nie podoba - wow - a co powiecie np o budynku szpitala? o brzydkich domach knyszyńskich (niektórych)??/

#29 ~paracetamol~

~paracetamol~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 17:03

No fakt szpital tez piękny nie jest, ale szpital to chyba raczej nie jednostka prywatna tylko własność miasta czy powiatu i na to prawdopodbnie poprstu nie ma kasy, ale ta apteka to chyba nie miasta tylko prywatna i można by było włożyc trochę grosza, żeby to wygladało przyzwoicie, a nie straszyło i służyło tylko do przynoszenia zysków. A domy jak domy, na nich właściciele nie zarabiają i kogo na jaki stać w takim mieszka, to nie Wilanów.

#30 ~pingui~

~pingui~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 11:51

Zabawne są problemy, z jakimi przyszło w tych czasach się borykać. Smutek i żal, bo brak elewacji w aptece. Ważne, że leki są tanie, a na pewno dużo tańsze niż w centrum Knyszyna.

#31 ~ohoh~

~ohoh~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 17:24

Porazka

#32 ~Gość56~

~Gość56~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 17:52

No fakt szpital tez piękny nie jest, ale szpital to chyba raczej nie jednostka prywatna tylko własność miasta czy powiatu i na to prawdopodbnie poprstu nie ma kasy, ale ta apteka to chyba nie miasta tylko prywatna i można by było włożyc trochę grosza, żeby to wygladało przyzwoicie, a nie straszyło i służyło tylko do przynoszenia zysków. A domy jak domy, na nich właściciele nie zarabiają i kogo na jaki stać w takim mieszka, to nie Wilanów.

Jezeli poniesie wiekszy wklad w wyglad apteki wtedy leki beda drozsze.Wole leki tansze niz odpicowana apteke.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 17:57

Trzeba Wam zazdrościć, skoro macie tylko takie problemy (budynek apteki im się nie podoba)

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 21:59

Juz chyba po "waszch" dobrych cenach, albo apteka wyszła z sieci albo nie podołała wymaganiom sieci i współpraca sie zakończyła, teraz nie dośc że obskurnie to jeszcze i drożej. Teraz to co najbardziej chodliwe to i najdroższe w regionie chyba, mam na myśli szczepionki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: medycyna, knyszyn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych