Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Aranżacja mieszkania - pomysły

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anabel~

~anabel~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 15:32

Cześć, jak sądzicie czy opłaca sie zatrudnić kogoś do zaaranżowania mieszkania, czy może lepiej jest zrobić je samemu, jeśli tak to gdzie szukać takich ciekawych i możliwych do zrealizowania pomysłów?

#2 ~madzia u~

~madzia u~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 16:23

Tak naprawdę to zależy tylko od ciebie czy zatrudnisz jakiegoś projektanta, ale jak czujesz sie na siłach to warto zrobić to samemu. Ręczę, że da się to zrobic, a zabawa i satysfakcja ogromna. Mogę powiedzieć Ci, że ja sama zajęłam sie aranżowaniem mieszkanka, a sporo udało mi się skorzystać z porad, które wyczytałam na blogu scandicsofa.pl. Tak naprawdę to skorzystałam na tym podwójnie bo meble również u nich wybrałąm, więc nie marnowałam cennego czasu na ich poszukiwania, a przyznam, że trafiłam bardzo dobrze, bo taką jakość w innych sklepach liczą sobie sporo więcej.

#3 ~michalina18~

~michalina18~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:22

Moim zdaniem nie opłaca się zatrudniać nikogo. Jak sądzicie skąd ci wszyscy projektanci wnętrz czerpią swe pomysły. Jasne, że z sieci, więc samemu tez mozna poszukać, a te pieniądze wydać na coś bardziej potrzebnego. Nam inspiracje pochodzą z slf24.pl, praktycznie przy każdym meblu jest coś fajnego pokazane, a fakt jak sie bierze pomysł ze sklepu meblowego to warto wybrać od razu i te meble. Zgadza się to ogromna korzyść, oszczędność czasu i pewność, że wszystko będzie nam do siebie pasować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych