Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Areszt zrównać z ziemią!

319 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Niewtajemniczony~

~Niewtajemniczony~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 15:13

Kpina, a nie renowacja zabytku. To już faktycznie lepiej to z poziomem gleby zrównać. Powinien ktoś dostać za to ostro w d. pę

Przepraszam, ale o jakim zabytku mówimy?

#282 ~~suwalczak~~

~~suwalczak~~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 16:52

Przepraszam, ale o jakim zabytku mówimy?

przeczytaj artykul to sie dowiesz koles!

#283 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 20:47

Kpina, a nie renowacja zabytku. To już faktycznie lepiej to z poziomem gleby zrównać. Powinien ktoś dostać za to ostro w d. pę

Takiej demolce ostro przeciwstawiał się były konserwator zabytków pan St.Tumidajewicz to stracił posadę.

#284 ~koleś~

~koleś~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 22:37

przeczytaj artykul to sie dowiesz koles!

koleś, mówisz o swojej stancji? to, że tam przekiblowałeś nie czyni z mety zabytku

#285 ~Leppiej~

~Leppiej~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 22:39

Takiej demolce ostro przeciwstawiał się były konserwator zabytków pan St.Tumidajewicz to stracił posadę.

Nic dziwnego. Zamiast zajmować się zabytkami uprawiał samoobronę posady

#286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 07:05

Gdyby tak było, to teraz nie popuściłby sprawy.

#287 ~gołściu~

~gołściu~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 07:35

Gdyby tak było, to teraz nie popuściłby sprawy.

Uprawiał partyzantkę z uporem godnym lepszej sprawy.

#288 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 10:00

Areszt okaleczony, sponiewierany, ale broni się dzielnie jak widać. Roboty na tym odcinku wstrzymane prawie całkowicie.
Ta dewastacja zabytku nie może pozostać bez kary!

#289 ~Leppiej~

~Leppiej~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 10:26

Areszt okaleczony, sponiewierany, ale broni się dzielnie jak widać. Roboty na tym odcinku wstrzymane prawie całkowicie.
Ta dewastacja zabytku nie może pozostać bez kary!

A nie mówiłem: Zawsze znajdą się osoby, które będą się cieszyły, że w Suwałkach nic nie wychodzi. Taki naród popier.dolony

#290 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 11:33

A nie mówiłem: Zawsze znajdą się osoby, które będą się cieszyły, że w Suwałkach nic nie wychodzi. Taki naród popier.dolony

Mało innej jest gleby w mieście? Nie. Zniszczyć zabytek.

#291 ~Leppiej~

~Leppiej~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 12:27

Mało innej jest gleby w mieście? Nie. Zniszczyć zabytek.

Się pytam ja ciebie jaki to zabytek? Byłeś gdzieś poza Suwałkami? Widziałeś zabytki, a nie popierdółki? Widziałeś gościu mój kochany jak taką popierdółkę wykorzystano chociażby w Alfie w Białym?

#292 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 14:04

Się pytam ja ciebie jaki to zabytek? Byłeś gdzieś poza Suwałkami? Widziałeś zabytki, a nie popierdółki? Widziałeś gościu mój kochany jak taką popierdółkę wykorzystano chociażby w Alfie w Białym?

Zabytek miał być odrestaurowany, a został zdewastowany. Maleńka różnica, nie sądzisz?. To co zostało, to nadaje się tylko do całkowitej rozbiórki. I o to chyba inwestorowi z pejsami chodziło. Tak zniszczyć, aby nie było co ratować.

#293 ~%~

~%~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 14:45

Google nie gryzą :D

#294 ~Leppiej~

~Leppiej~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 15:34

Zabytek miał być odrestaurowany, a został zdewastowany. Maleńka różnica, nie sądzisz?. To co zostało, to nadaje się tylko do całkowitej rozbiórki. I o to chyba inwestorowi z pejsami chodziło. Tak zniszczyć, aby nie było co ratować.

Jak zdewastowany? ten budynek ma zachować swoja zasadniczą bryłę architektoniczoną, będą jednocześnie wkomponowanym w całość konstrukcyjną Plazy; myślisz, że jak wbudowano budynki fabryczne w Alfie w Białymstoku? Zdjęto zbędne i zniszczone części, zwłaszcza dachowe, przystosowano wnętrza pod nowe zagospodarowanie, a konstrukcję zewnętrzną zachowano, oczyszczając budulec, by wyglądał okazalej. Chyba nie przypuszczałeś, że w Plazę wkomponują tę ruinę, która stała tu przez lata w niszczejącym stanie? Powiedz, widziałeś jak to wygląda w Alfie, czy głupiego udajesz?

Pejsy to ty chyba masz pod nosem

#295 ~Leppiej~

~Leppiej~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 15:37

Google nie gryzą :D

No i? Co jest pięknego w przeciętnej budowli sprzed stu lat? Taki zabytek jak z syreny samochód.

#296 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 16:53

No i? Co jest pięknego w przeciętnej budowli sprzed stu lat? Taki zabytek jak z syreny samochód.

W ówczesnych czasach Syrena była jednym z najbardziej dostępnych samochodów osobowych w Polsce.
Ale skąd ci wiedzieć jak się ma smurgiel pod nosem

#297 ~Leppiej~

~Leppiej~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 17:22

W ówczesnych czasach Syrena była jednym z najbardziej dostępnych samochodów osobowych w Polsce.

To tyle można o niej powiedzieć. Na bezrybiu i rak ryba.

#298 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 19:55

Boże, ale pomroczność jasna ogarnęła niektórych. Nie widzicie, że areszt zdewastowano?
Co tu pieprzyć o jakiejś innej galerii. Puknij się w głowę chłopcze.

#299 ~Leppiej~

~Leppiej~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 21:05

Przypominam ludziom, którzy najwidoczniej ostatnie czasy spędzili w lesie, że areszt znajduje się na ulicy Wojska Polskiego, tuż koło stacji benzynowej. Co poradzić, takie czasy, stary nie spełniał już swojej roli, pozostał jak widać sentyment i łezka w oku wielu. Niestety na status zabytku to trochę mało. Dla mnie truchło w środku miasta jest zbędne. Dzięki tej inwestycji mury te czeka druga młodość, a nie dewastacja i funkcja hotelu dla fanów win owocowych.

#300 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 22:24

~Leppiej~
Pensjonariuszem chyba byłeś tego przybytku jak tak bardzo chcesz go rozwalić.
To i tak będzie się za tobą ciągnąć. Wspomnień nie pozbędziesz się.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych