Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~asdasd~

~asdasd~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 18:55

sie czyta co sie podpisuje

#2 ~Podlasie XXI wieku~

~Podlasie XXI wieku~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 20:49

PODAJEMY NAJNOWSZE LINKI DOTYCZĄCE OPINII ANDRZEJA SADOWSKIEGO http://www.youtube.c...feature=channel
ORAZ http://www.youtube.c...feature=channel

#3 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 20:53

Od dawna wiadomo, że Avon w ten sposób sprzedaje kosmetyki. Nie trzeba dawać się naciągać. Nawet kiedyś mówiono, że to sekta.

#4 ~Konsultantka Avon~

~Konsultantka Avon~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 21:35

Ktos kto jest debi^lem...I podpisuje nie wiadomo co... ;/ Avon to normalna firma..Trzeba uwazac na to kiedy sa paczkii przychodzic w uzgodnionym terminie... A na 100% nikt jej nie zmusil do bycia konsultantka bo mozna bylo nie podpisywac.. Kobieto pomysl...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 22:24

PODAJEMY NAJNOWSZE LINKI DOTYCZĄCE OPINII ANDRZEJA SADOWSKIEGO http://www.youtube.c...feature=channel
ORAZ http://www.youtube.c...feature=channel

Gościu o co chodzi z tym Sadowskim bo szuka i nic ni9e mogę znaleźć.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2009 - 08:41

Od lat współpracuję z Avonem i jestem zadowolona. Jestem pewna, że to jakieś przykre nieporozumienie, które da się wyjaśnić.

#7 ~Gacek~

~Gacek~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2009 - 09:24

Moja Żona również uczestniczyła w takiej ankiecie i dzwoniono do niej, że może odebrać nagrodę, a jak udała się do siedziby AVONU to okazało się że trzeba podpisać umowę, której niestety nie może zabrać z=do domu aby się z nią zapoznać. Czy tak robią normalne firmy - nie. Tylko naciągacze typu banki, salony telefonii komórkowych itp.
Nie dajmy się nabić w butelkę. Trzeba gonić takich dziadów. A ich kosmetyki - żadna rewelacja ani pod względem jakości ani ceny, to samo mamy w sklepach i w lepszej jakości i cenie.

#8 ~wyjasnienie~

~wyjasnienie~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2009 - 12:10

Male sprostownie do nizej napisanej wiadomosci. Kazdy kto podpisuje umowe w firmie Avon robi to w dwoch egzemplrzasz- jeden trafia do firmy w celu wprowadzenia dnych osobowych a drugi przyszla juz konsultntka, w wiekszym formacie otrzymuje do domu gdzie moze sie na spokojnie z nia zapoznac...Nikt nie wprowadza nikogo w blad, i osoba zaczynajaca wspolprce przechodzi odpowiednie szkolenie wstepne, na ktorym wszystkiego sie dowiaduje.

#9 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2009 - 12:39

Proponuję zgłosić się bezpośrednio do firmy Avon w celu wyjaśnienia tej sprawy. Ja od wielu lat jestem Konsultantką i nigdy nie miałam takich problemów, a ze współpracy z Avon jestem bardzo zadowolona.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2009 - 17:29

Najwidoczniej ta pani zamówiła paczkę niespodziankę, czyli kosmetyki które może wypróbować, a potem je zwrócić. Na pewno podpisując umowę zostało jej to zaproponowane. Jest to zwyczajne zamówienie, a nóż widelec coś się jej spodoba i nie zechce zwrócić. Ja od kilku lat współpracuję z firmą avon i ogólnie jestem zadowolona, bo żadna inna firma kosmetyczna nie daje tyle gratisów co tutaj, oczywiscie nie jest to za darmo, nalezy w miare regularnie robic zamówienia. Ale nikt nikogo do niczego nie zmusza. W tym przypadku widocznie trafiła na nieuczciwego lidera sprzedaży, który wyrobił takim incydentem nieprzyjemną opinię o avonie i stratą nerwów tej niedoszłej konsultantki.

#11 ~Wella~

~Wella~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 07:41

Najwstrętniejsza firma kosmetyczna. Za 30zł. straszyli sądem i windykatorem. Takie to kosmetyki tylko ich może używać krowa z bykiem, a nie człowiek. Fe, Fu, Ble, Wstrętne kosmetyki. OHYDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#12 ~Wella~

~Wella~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 07:41

Najwstrętniejsza firma kosmetyczna. Za 30zł. straszyli sądem i windykatorem. Takie to kosmetyki tylko ich może używać krowa z bykiem, a nie człowiek. Fe, Fu, Ble, Wstrętne kosmetyki. OHYDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#13 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 12:14

JAK KTOS NIE JEST WSTANIE WYWIZAC SIE Z UMOWY TO TAKIE RZECZY SIE DZIEJA-PEWNIE ZE LEPIEJ JEST WZIC SOBIE 30 ZL DO KIESZENI NIZ ZAPLACIC Z KOSMETYKI KTORE SIE WZIELO 30 ZL. - I CHYBA TU MOZEMY MOWIC O OCHYDZIE- BO NIE WPLACANIE ZA TOWAR NAZYWA SIE KRADZIEZA, CZYZ NIE TAK? POZA TYM TO NORMALNE ZE TERAZ TAK BEDZIESZ KOBIETO MOWIC ZE KOSMETYKI FU I OCHYDA...CIEKAWA JESTEM CZY TE KTORE ZUZYLAS NA TE 30 ZL NIE WPLACONE TEZ BYLY FU I OCHYDA- IDIOTYZM!

#14 ~Fago~

~Fago~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 14:28

JAK KTOS NIE JEST WSTANIE WYWIZAC SIE Z UMOWY TO TAKIE RZECZY SIE DZIEJA-PEWNIE ZE LEPIEJ JEST WZIC SOBIE 30 ZL DO KIESZENI NIZ ZAPLACIC Z KOSMETYKI KTORE SIE WZIELO 30 ZL. - I CHYBA TU MOZEMY MOWIC O OCHYDZIE- BO NIE WPLACANIE ZA TOWAR NAZYWA SIE KRADZIEZA, CZYZ NIE TAK? POZA TYM TO NORMALNE ZE TERAZ TAK BEDZIESZ KOBIETO MOWIC ZE KOSMETYKI FU I OCHYDA...CIEKAWA JESTEM CZY TE KTORE ZUZYLAS NA TE 30 ZL NIE WPLACONE TEZ BYLY FU I OCHYDA- IDIOTYZM!

Hej ty tumanie ohyda pisze się przez samo ,,H". To nie chodzi o zapłatę czy nie zapłatę kosmetyków, firma do bani, kosmetyki wstrętne na samej chemii. Jedna kobieta mówila , że od waszego szamponu to taka jedna zrobiła się łysa. Nie obstawaj za tą chemią. Wstretne, wstretne KOSMETYKI. Ogrom jest kosmetyków lepszych od tych waszych chemicznych beznadziei. Reklamują się , a i tak nikt nie chce kupować badziewia.

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 15:04

Nie zycze sobie obelg w moim kierunku- nie wiesz kobieto ze to karalne? Nie mozna wylysiec od szamponu- to wogole bzdura jakas. Tak tylko moze pisac konkurencja albo osoba, ktorej nic nie wyszlo i nawet nie byla w stanie splacic zadluzeniia za wziete kosmetyki. Poza tym gdyby avon mial sama chemie, to juz dawno zostal by usuniety z rynku - a poki co istenie juz 120 lat! to chyba o czyms swiadczy. poza tym istnieje mozliwosc 3 miesiecznego zwrotu gdy produkt nie spelnia oczekiwan - w innych sklepch tego nie ma, wiec co najwyzej kremem ktory kosztuje 100 zli jest kupiony w sklepie mozna sobie wysmarowac 4 litery.

#16 ~Jacenty~

~Jacenty~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 16:34

avon to najwiekszy chłam o jakim slyszalem, w ogole powinni zakazac uzywania tego typu badziewia, jedno wielkie naciaganie DNO I WODOROSTY sssssssssssssijcie

#17 ~OBSERWATOR~

~OBSERWATOR~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 18:39

PRZYZNAM SIĘ SZCZERZE ŻE NIE ROZUMIEM ZNACZENIA SŁÓW: "Najwidoczniej ta pani zamówiła paczkę niespodziankę, czyli kosmetyki które może wypróbować, a potem je zwrócić" O TAKIEJ CHIŃSKIEJ METODZIE SPRZEDAŻY NIGDY NIE SŁYSZAŁAM!!!JEST TO OBJAW IGNORANDZTWA,AVON TEGO NIE UCZY, A TAKICH PRACOWNIKÓW POWINNO SIE ZWALNIAĆ I WYSTAWIAĆ OPINIĘ NACIĄGACZA I NIELOJALNEGO PRACOWNIKA!!! A ZA ZWROT POWINIEN ZAPŁACIC LIDER, KTÓRY NAWET NIE ZASTANAWIA SIE ILE KOSZTUJE UTYLIZACJA,STRATA ZAROBKU ORAZ WYPLACENIE PENSJI DLA LIDERA ,NA KTÓRĄ ABSOLUTNIE NIE ZASŁUGUJE TO WŁAŚNIE DZIĘKI TAKIM SZUJOM,INNI PORZADNI PRACOWNICY CIERPIĄ. JESTEM ZASKOCZONA ZE AVON NIC Z TYM NIE ROBI.KOSMETYKI SĄ FANTASTYCZNE I NIEZASTĄPIONE.....SPRZEDAWAJCIE Z KLASĄ BO FIRMA NA TO ZASŁUGUJĘ A Z IGNORANTAMI -ŻEGNAJCIE SIE WYWORZĄC NA TACZKACH TAKIE GÓWNO... :angry:

Najwidoczniej ta pani zamówiła paczkę niespodziankę, czyli kosmetyki które może wypróbować, a potem je zwrócić. Na pewno podpisując umowę zostało jej to zaproponowane. Jest to zwyczajne zamówienie, a nóż widelec coś się jej spodoba i nie zechce zwrócić. Ja od kilku lat współpracuję z firmą avon i ogólnie jestem zadowolona, bo żadna inna firma kosmetyczna nie daje tyle gratisów co tutaj, oczywiscie nie jest to za darmo, nalezy w miare regularnie robic zamówienia. Ale nikt nikogo do niczego nie zmusza. W tym przypadku widocznie trafiła na nieuczciwego lidera sprzedaży, który wyrobił takim incydentem nieprzyjemną opinię o avonie i stratą nerwów tej niedoszłej konsultantki.

#18 ~OBSERWATOR~

~OBSERWATOR~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 18:42

[i]PRZYZNAM SIĘ SZCZERZE ŻE NIE ROZUMIEM ZNACZENIA SŁÓW: "Najwidoczniej ta pani zamówiła paczkę niespodziankę, czyli kosmetyki które może wypróbować, a potem je zwrócić" O TAKIEJ CHIŃSKIEJ METODZIE SPRZEDAŻY NIGDY NIE SŁYSZAŁAM!!!JEST TO OBJAW IGNORANDZTWA,AVON TEGO NIE UCZY, A TAKICH PRACOWNIKÓW POWINNO SIE ZWALNIAĆ I WYSTAWIAĆ OPINIĘ NACIĄGACZA I NIELOJALNEGO PRACOWNIKA!!! A ZA ZWROT POWINIEN ZAPŁACIC LIDER, KTÓRY NAWET NIE ZASTANAWIA SIE ILE KOSZTUJE UTYLIZACJA,STRATA ZAROBKU ORAZ WYPLACENIE PENSJI DLA LIDERA ,NA KTÓRĄ ABSOLUTNIE NIE ZASŁUGUJE TO WŁAŚNIE DZIĘKI TAKIM SZUJOM,INNI PORZADNI PRACOWNICY CIERPIĄ. JESTEM ZASKOCZONA ZE AVON NIC Z TYM NIE ROBI.KOSMETYKI SĄ FANTASTYCZNE I NIEZASTĄPIONE.....SPRZEDAWAJCIE Z KLASĄ BO FIRMA NA TO ZASŁUGUJĘ A Z IGNORANTAMI -ŻEGNAJCIE SIE WYWORZĄC NA TACZKACH TAKIE GÓWNO...[/i] :angry:

#19 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 22:30

Ja również zostałam oszukana bardzo podobnie przez moją liderkę. AVON to klapa.Żadnych zabezpieczeń. Taka liderka może zamawiać na konto innych ludzi całkiem bezkarnie. Ja dostałam pismo z firmy windykacyjnej. Ale moja liderka na szczęście się przyznała. I rachunek uregulowała.Ale oszustka oszustką pozostanie. Ja z AVONU zrezygnowałam.Ale jak tam mogą trzymać takich oszustów? :(

#20 adrian

adrian

Kierownik działu

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 03 listopad 2009 - 12:22

Zapraszam was na http://forum.wspolcz...oku-t20515.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych