Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kate_~

~kate_~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 15:34

Ja również zostałam oszukana bardzo podobnie przez moją liderkę. AVON to klapa.Żadnych zabezpieczeń. Taka liderka może zamawiać na konto innych ludzi całkiem bezkarnie. Ja dostałam pismo z firmy windykacyjnej. Ale moja liderka na szczęście się przyznała. I rachunek uregulowała.Ale oszustka oszustką pozostanie. Ja z AVONU zrezygnowałam.Ale jak tam mogą trzymać takich oszustów? :(

mogłabyś się jakoś ze mną skontaktować? podam Ci maila, dostałam własnie takie pismo i chciałam o tym z kimś pogadać!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 16:33

Wszystko zaczęło się od ankiety dla AVON-u wypełnionej w sklepie.

Ażeby wyjasnić jakakolwiek sprawę, zawsze trzeba zacząć od poczatku.
Zatem, czy Pani Wioletta wypełniła ankiete dobrowolnie?
Jeżeli tak, to czy ją przeczytała w całości?
Jezeli tak, to czego dotyczyła ankieta?

To jest również sugestia dla wszystkich innych młodych kobiet przy wypełnianiu jakichkolwiek ankiet.

#23 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 13:58

mogłabyś się jakoś ze mną skontaktować? podam Ci maila, dostałam własnie takie pismo i chciałam o tym z kimś pogadać!

Podobną sytuację mamy my, lider sprzedaży bez wiedzy naszej zamówił kosmetyki na kwotę 700 zł oczywiście nie zapłacił, zgłosiliśmy to na policję. Sprawa o wyłudzenie.

#24 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2010 - 11:48

Czy ta liderka nie nazywa się czasem Marta Uszyńska? odp na adres magdalenap260@gmail.com

#25 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 10:35

Czy ktoś ma numer tel. do Marty Uszuńskiej ? marietta8@buziaczek.pl

#26 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 18:59

Czy ktoś ma numer tel. do Marty Uszuńskiej ? marietta8@buziaczek.pl

#27 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 19:01

numer do jej meza: 516122230

#28 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2011 - 00:27

jestem kk od 11 lat i nigdy mi się nie zdążyło cos takiego o czym mówicie
Iwona a co ma jej mąż do tego - myślisz co robisz jesteś nie odpowiedzialna - próbujesz skłócić małżonków- zastanów się nad soba dziewczyno - jesteś nie poważna i cyniczna.
Magda i Iza skoro wiecie gdzie pracuje to czemu tam nie pójdziecie po co na forum wypisywać oszczerstwa nie znam opisanej osoby, ale nie wierze aby zrobiła zamówienie na kogoś konto bez jej wiedzy przecież tak nie wolno - jeśli zamówienie jest składane przez konto OMS automatycznie jest telefon do KK wiec to wasza wiana a nie tej Marty czy jakiejś innej liderki.
Zawsze można zastrzec swoje konto - dzwoniąc pod nr 22 8782800 i prosić o potwierdzanie telefoniczne każdego zamówienia - gdyż ktoś sie włamał na wasze konto i wtedy za kazdym razem paczka bedzie potwierdzana.

#29 ~avonfake~

~avonfake~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 10:23

Jak czytam opinie ludzi powiązanych w jakiś sposób z Avon to.......! Co za deb***e! Że niby "Avon tak nie robi, bo tak nie wolno"! Na moje dane osobowe założono konto w tej firmie i złożono zamówienia na kilka tysięcy złotych. Spróbujcie się telefonicznie skontaktować z kimś by zgłosić skargę czy wyjaśnienie - tylko ifolinia dla konsultantek, kilka razy dzwoniłem i pani mówi, że jak nie podam numeru personalnego to mnie z nikim nie połączy, bo takie są procedury wewnętrzne firmy. Ja wolny obywatel tego kraju muszę się podporządkować wewnętrznym procedurom tego szajsu, a ten szajs już ogólnych norm przestrzegać nie musi. Więc list polecony i odpowiedź od firmy, że przepraszają itp. To tak "w najkrótszym skrócie". A najlepsze, że ci, którzy oszukują lub kradną, dalej pracują dla tej firmy, a ty zostajesz z policją, prokuraturą i sądem, tak właśnie firma sugeruje w odpowiedzi, ty który nie jesteś winien masz ponosić kolejne koszty czyjegoś przestępstwa i choć Avon był informowany o fakcie, że nie mam nic wspólnego z nimi, OLAŁ to i każe mi iść na policję. To jest bezczelność.

#30 ~pyza_to~

~pyza_to~
  • Goście

Napisano 12 luty 2012 - 17:01

witam. szukam osób w każdy sposób pokrzywdzonych przez firme kosmetyczna AVON.! ja sama osobiscie jestem przez nich osobiscie bardzo poszkodowana poniewaz mam 20 lat i wlasnie przez wspolprace na umowe zlecenie w tej firmie mam miano "oszustki" oraz jutro w sadzie ma odbyc sie sprawa podczas ktorej prawdopodobnie dostanę "prezent" w postaci zawiasów...poza tym jestem przez nich zadluzona na wiele tysięcy złotych.

bardzo prosze o kontakt ze mna osoby poszkodowane przez ta firme

moj email to : izabelaszmalec@gmail.com

gadu: 41097834

chcę jak najbardziej nagłosnic ta sprawe

#31 ~koza123~

~koza123~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 14:47

Też jestem poszkodowana i szukam pomocy jak z tego wybrnąć, czy to wogóle jest możliwe?

#32 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 08:51

ja natomiast dostaję powiadomienia sms o  płatnosciach ,zabawne jest to,ze nic nie zamawiałam a tym bardziej nie podałam swojego nr. telefonu.chyba zgłoszę to na policji,to jest oszustwo i naciągactwo

#33 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 19:25

Zapraszam do wspopracy z Oriflame.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych