Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

89 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agnieszka Majewska Suwałki~

~Agnieszka Majewska Suwałki~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:22

Kłamie w żywe oczy. Gdyby rzeczywiście nie było żadnej kampanii, to po prostu by jej tutaj nie było, bo ją nasze rejony nie obchodzą. Sama słyszałam jak jakiś człowiek Kaczyńskiego mówił, że jest tutaj kur...o daleko. Ciekawe jak wiele razy po wyborach przyjedzie w nasze rejony !!! Nie ma takiej opcji, żebym na nią zagłosowała.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:25

Masz rację. Swojacy znają ludzi i wiedzą, że kampania na grobach jest nieprzyzwoita.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:29

kim ona jest? co zrobila dla naszego regionu?? precz ze spadochroniarzami! glosujcie na swoich bo potem pretensje ze nie dba . nie dba bo nie stad. ona wie gdzie lezy bialystok, suwalki??? nawet po polsku mowic nie potrafi. won z podlasia!

#4 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:33

Komitet Obrony Donosicieli protestuje przeciwko upamiętnieniu polskich patriotów....

#5 ~mieszkaniec Suwałk~

~mieszkaniec Suwałk~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:34

świnie kwiczą odrywane od koryta i tyle....

#6 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:39

krzykacze powinni zorganizować wystawę SB i TW w PRL. Jak można tak kłamać o Bolku i zaprzedać prawdę w interesie swojego korytka !

#7 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:41

Jakie ma prawo mówić w imieniu Ojca? Nie wiem czy taka Polska była marzeniem tak wielkiego Polaka.Mam wątpliwości. Jestem córką żołnierza, który walczył u boku Generała i wizja Polski była inna.Na pewno nie pisowska.Wykorzystują córkę politycznie.Wstrętne.

#8 ~antyKOD~

~antyKOD~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:41

KOD broni kapusi . Zakłóca patriotyczne imprezy . Czyli jak się sami szczycą - najgorszy sort !

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:44

Krzyczeć i buczeć na cmentarzach 1 sierpnia DOBRZE

krytykować "spadochroniarkę" z PIS ŹLE

Przeczytali Orwella?

#10 ~ale jaja~

~ale jaja~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:49

Jakie ma prawo mówić w imieniu Ojca? Nie wiem czy taka Polska była marzeniem tak wielkiego Polaka.Mam wątpliwości. Jestem córką żołnierza, który walczył u boku Generała i wizja Polski była inna.Na pewno nie pisowska.Wykorzystują córkę politycznie.Wstrętne.

Ty, Krzysztof jesteś córką? Na drugi raz nie pomyl się w podpisie kłamczuszku.

#11 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 14:55

Pisowscy trolle już tutaj świnią. Na ogólnopolskich forach wypisują, że awanturowali się przyjezdni, KODziarze i ruska agentura. Suwalczanie jesteście ruską agenturą!

#12 ~Suwalczanin~

~Suwalczanin~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 15:04

KOD protestuje przeciwko upamiętnieniu Żołnierzy Andersa? Czy ich pogięło? Zajmijcie się lepiej swoim Bolkiem !!!!!!

#13 ~Kat~

~Kat~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 15:13

NIE    dla    spadochroniarki    !!!!!!!!!!

NIE   dla   OSZUSTÓW   !!!!!!!!!

Ustawy   ani   mądre   ani     sprawiedliwe    !!!

Od  naszej   całej   rodziny   500  głosów   minus   !!!!!!!!!!!

#14 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 15:14

Nie lubię chamstwa. Po przeczytaniu o tym incydencie wiem na kogo zagłosuję.

#15 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 15:23

mam gdzieś PO, PIS, PSL, ale z tym chamstwem KOD już przesadził. Wstyd i obraza dla polskich patriotów. Bronicie donosiciela, agenta SB, a znieważacie polskich żołnierzy, którzy za ojczyznę przelewali krew?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 15:44

Jakim chamstwem? Cała ta kampania tej paniusi z Bostonu jest OBRZYDLIWA , bo opiera się jedynie na popularności jej ojca. Ona jeżeli na tych spotkaniach coś mówi to najczęściej wyuczone zdania o ojcu, bo na pytania dotyczące regionu odpowiadają za nią politycy PiSu. Rzygać się chce, gdy człowiek to widzi. Taka Małgorzata Kidawa-Błońska z domu Grabska jest  prawnuczką przedwojennego prezydenta RP Stanisława Wojciechowskiego i jednocześnie prawnuczką premiera Władysława Grabskiego. Wiekszość ludzi o tym nie wie, bo ona na spotkaniach z ludźmi czy w wywiadach nie opowiada o swoich przodkach i posługuje się nazwiskiem męża.

#17 ~Światowiec~

~Światowiec~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 15:48

Pani senator Anna Anders - estyma, szacunek, poważanie, prawość, klasa ... !!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 15:50

Precz z PiSowskimi spadochroniarzami. Głosujmy na Podlasian! Pokażmy, że nie jesteśmy "ciemnym ludem"!

#19 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 15:53

NIE    dla    spadochroniarki    !!!!!!!!!!
NIE   dla   OSZUSTÓW   !!!!!!!!!
Ustawy   ani   mądre   ani     sprawiedliwe    !!!
Od  naszej   całej   rodziny   500  głosów   minus   !!!!!!!!!!!

Odezwało się warcholstwo i bolszewia. Dno.

#20 ~to tyle~

~to tyle~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 15:56

Pisowscy przyjezdni trolle zabierajcie tę waszą Anders! Ludzie jej tutaj NIE CHCĄ!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych