Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

89 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~zzzzzzzz~

~zzzzzzzz~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 17:14

Wypłatka  Senatora się marzy. Ciemnota łyknie. 

#42 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 17:24

mam gdzieś PO, PIS, PSL, ale z tym chamstwem KOD już przesadził. Wstyd i obraza dla polskich patriotów. Bronicie donosiciela, agenta SB, a znieważacie polskich żołnierzy, którzy za ojczyznę przelewali krew?

Zapytaj rodzin pomordowanych przez tych bohaterów.

#43 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 17:27

mam gdzieś PO, PIS, PSL, ale z tym chamstwem KOD już przesadził. Wstyd i obraza dla polskich patriotów. Bronicie donosiciela, agenta SB, a znieważacie polskich żołnierzy, którzy za ojczyznę przelewali krew?

Zapytaj rodzin pomordowanych przez tych bohaterów.

Komitet Obrony Donosicieli protestuje przeciwko upamiętnieniu polskich patriotów....

5000 tys. Zamordowanych ludzi, w tym kobiety i dzieci to bilans tych bohaterów.

#44 ~Pis...doo~

~Pis...doo~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 17:35

Przecież ta tzw. Anders to się Costa nazywa właściwie... a w języku polskim ledwie co rozmawia... Ostatnio Białystok z z Bydgoszczą myliła, nie mówiąc, że nie wie gdzie Suwałki są położone... Ale to pis właśnie... A w Pis...

#45 ~Ice T~

~Ice T~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 17:43

Anders-Costa przed wyborami prezydenckimi popierała Komorowskiego i PO, ale gdy nie dali jej żadnego stanowiska i miejsca na liście to pobiegła do PiS. W czasie kampanii prezydenckiej mówiła:

"Polska musi być wielka i silna - powiedział mój ojciec do swoich żołnierzy w listopadzie 1942 roku. Pan, Panie Prezydencie, mówi to codziennie swoim zaangażowaniem w życie narodu. Życzę Panu, Panie Prezydencie, kolejnych pięciu lat w służbie Ojczyzny".

Chcecie takie senatora?:-)

#46 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 18:13

Wśród kodowskich zadymiarzy nie było ani jednej osoby z Suwałk. Wszystkich przywieźli, m.in. z Warszawy i Skierniewic

#47 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 18:21

a ja sie dziwie co tam robil kolnierowicz? podobno policja jest apolityczna. sam wojewodzki musial prosic dziadkow aby sie uspokoili? dobrze ze ich nie pobil

#48 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 18:24

Wśród kodowskich zadymiarzy nie było ani jednej osoby z Suwałk. Wszystkich przywieźli, m.in. z Warszawy i Skierniewic

Autokarami MPK, po skasowaniu biletu.

Gdyby generał przewidział z jakimi ludźmi będzie zadawała się jego córka użyłby podwójnej gumki.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 18:27

Anders przepędziłby swoją ukraińską frontową "żonę" na cztery wiatry, tak robili jego koledzy oficerowie i po wojnie wracali do rodzin. Ten wolał zamężną małolatę młodszą od swojej córki.

#50 ~-ja~

~-ja~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 19:03

Pokażcie chociaż jedno zdjęcie z przypiętym "KODem" - Pisowska propaganda, jak byście takie mieli , to już by było na pierwszej stronie! 

#51 ~Rotmistrz~

~Rotmistrz~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 19:14

Tylko za krzyki na baumana można zapłacić 5000 zł.

#52 _Sławek

_Sławek

Grafoman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12526 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 19:25

Pokażcie chociaż jedno zdjęcie z przypiętym "KODem" - Pisowska propaganda, jak byście takie mieli , to już by było na pierrwszej stronie!

Mowisz i masz :D
54carl.jpg

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 19:33

A jeżeli to nie była kampania na grobach zesłańców i żołnierzy to co tam robili złotousty Błaszczak i szef policjantów. Anders był żołnierzem, to powinien otwierać Antoni Smoleński. Generał pogoniłby ich na cztery wiatry. Weterani spod Monte Cassino przewracają się w grobach.

#54 ~wypad stąd!~

~wypad stąd!~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 19:40

Costa jest skończona w Suwałkach!

#55 ~CE~

~CE~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 20:10

Anders-Costa przed wyborami prezydenckimi popierała Komorowskiego i PO, ale gdy nie dali jej żadnego stanowiska i miejsca na liście to pobiegła do PiS. W czasie kampanii prezydenckiej mówiła:

"Polska musi być wielka i silna - powiedział mój ojciec do swoich żołnierzy w listopadzie 1942 roku. Pan, Panie Prezydencie, mówi to codziennie swoim zaangażowaniem w życie narodu. Życzę Panu, Panie Prezydencie, kolejnych pięciu lat w służbie Ojczyzny".

Chcecie takie senatora?:-)

To generałowa Andersowa popierała Komorowskiego,córka NIE!!!

#56 ~sort~

~sort~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 20:12

Pani Anders Polski Dowód Osobisty otrzymała 12 maja 2014r. Do tej pory nie czuła się Polką, kampania w Suwałkach za pieniądze z budżetu państwa. 

Niby jakieś kody czy inne zakłócały bezsensowne wypowiedzi Pani Ani, ja jestem Polakiem bez kodu i innych pisów i to mi się nie podoba. Frekwencja w niedzielnych wyborach nie przekroczy 5% tak istotna jest Pani Ania emigrantka.

#57 ~iks~

~iks~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 20:17

KODowsk agresja i chamstwo ! Panie Kijowski! wczoraj zapewniał pan ,że jestescie łagodni i życzliwi... wstyd 

#58 ~Rene~

~Rene~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 20:20

Dwa dni przed wyborami otwiera wystawę.... i to nie jest agitacja????Tej pani już podziękujemy ... !!!!!!

#59 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 20:29

Ciemna masa wyznawców TVN-u

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 20:43

Dwa dni przed wyborami otwiera wystawę.... i to nie jest agitacja????Tej pani już podziękujemy ... !!!!!!

Anders umie mówić w sześciu językach obcych i po polski jak słynna Nelly, ale w żadnym nie umiała przeczytać co zagraniczna prasa pisze o rządach PIS, co mówią o nas w USA i demokracjach europejskich.

Są wybory w USA, niech tam startuje, a my wybierzmy swojaka, który nie wyjedzie zaraz po wyborach i będzie gdzie jest Suwalszczyzna, Kurpie i Podlasie, a gdzie Bydgoszcz i Katowice. On nie będzie chciał się wstydzić przed sąsiadami.

Weterani Andersa przewracają się w grobach na wieść z jaką partią związała się jego córka, nawet jeśli nie szanowali go za ten związek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych