Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

89 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 22:56

A mi jest jeszcze bardziej wstyd za "spadochroniarkę", która ma nas reprezentować w Senacie.

Agresję i nie tylko słowną lepiej oglądać na miesięcznicach i cmentarzach w czasie pogrzebów przeciwników PIS i uroczystości państwowych.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 23:06

To co widze na demonstracjach KOD-u, transparenty i napisy na nich oraz zachowanie ludzi !!- to nie przystoi EUROPEJCZYKOM. Z czym my chcemy isc do Europy? Z takim brakiem do siebie szacunku?
Tym bardziej dziwi mnie to ze KOD walczy jakoby o demokracje w EUROPEJSKIM standarcie, ktorej - przykro mi bardzo - ale ja na wszelkich demostracjach KOR-u nie widze. 

#83 ~TW Balbina~

~TW Balbina~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 23:15

Uwierzę, jeśli NadPrezes zaakceptuje wyrok Komisji Weneckiej i potępi u odzyskanego Kurskiego buczenie i gwizdy na cmentarzach w czasie pogrzebów i uroczystości państwowych.

Oceniając zachowanie pani Anders (tej z drugiego małżeństwa, krytykowanego przez jego najwierniejszych towarzyszy walki) to żołnierze jej ojca i miś Wojtek muszą się w grobie przewracać.

#84 _Sławek

_Sławek

Grafoman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12526 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 23:19

Balbina a napisz mi tak szczerze ile wam od posta za te agitke tutaj placa ? I tak tu bedziesz do 24 sie meczyl ? Raz piszesz jako gaska Balbinka raz jako TW Balbina
Zdecyduj sie chlopie :D

Użytkownik Slawek edytował ten post 04 marzec 2016 - 23:21

#85 ~honorowy z podlasia~

~honorowy z podlasia~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 23:22

/.../  Brak zwyczajnej kultury. W obecnej Polsce mozna miec inne zdanie - nikt tego nie zaprzeczy - ale najpierw trzeba miec OSOBISTA KULTURE i widziec kiedy  orazw jaki sposob swoja opinie wyrazac. /.../ 

W zachowaniu protestujących nie widzę, jakichś rażąco nagannych zachowań - każdy protest aby był słyszalny musi być głośny. Zresztą racja jest po stronie protestujących, bo jeśli już panowie - elita robią kampanie wyborczą SWOJEJ (sic!) kandydatce, to może lepszym do tego miejscem byłby jakiś miejski plac, hala sportowa, czy w ostateczności - siedziba partii... Piszę "swojej kandydatce", bo po takim przyjęciu  przez miejscowych, chyba nawet Pani Anders nie ma wątpliwości, że NIE JEST kandydatką społeczności podlaskiej. 

#86 ~TW Balbina~

~TW Balbina~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 23:29

Balbina a napisz mi tak szczerze ile wam od posta za te agitke tutaj placa ? I tak tu bedziesz do 24 sie meczyl ? Raz piszesz jako gaska Balbinka raz jako TW Balbina
Zdecyduj sie chlopie :D

Jaki chłopie? Nie rozróżniasz rodzajów? TW Balbina jest jedna i niepowtarzalna. Sam sprawdź w IPN.

Soros płaci po 100 jurków od posta, a Merkel dorzuca do tego prawie nowego merca. Dodatkowo Putin gwarantuje darmowe paliwo na dwa lata. Póki czas zmień wszystkie swoje orientacje i dołącz do nas. Lepiej zarobisz i nie ma potomków i naśladowców arcybiskupa Wesołowskiego

#87 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 21:00

A podoba Ci się jak Poseł Kaczyński z Posłem Brudzińskim wołają cała aapolska z Was się śmieje.....I to nasz rząd(z tylnego siedzenia)To powinni być ludzie co dają przykład

#88 ~ja1~

~ja1~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 21:17

hej KODowcy ! gdzie wasz Bolek - płatny donosiciel SB ? nie podobaja się wam żołnierze Andersa, bo byli prawdziwymi patriotami?

od KOD to ty spiep....dziadu

#89 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 21:54

kod to pomiot komuny!

#90 ~wus~

~wus~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 22:12

kod to pomiot komuny!

Piotrowicz, Jasiński, Kryże, Karski i Rajmundowicz nie przyznają się do tego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych