Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bardzo znany aktor: Jestem gejem :: zobacz komentowany artykuł

42 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 10:21

czytamy że: "rozmowa została opublikowana w 1992 roku" a Wy dopiero dzisiaj robicie z tego temat?

#2 ~veb~

~veb~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 10:54

Wszyscy homo powinni sie ujawniać, może wtedy nie byłoby wobec nich takiej nienawiści. W ilości siła!!!

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 11:55

no i po co się ujawniać?Pedał będzie pedałem i nic tego nie zmieni.
Fuj.

#4 ~p~

~p~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 12:35

Najwięcej pedałów jest w pisie, Kłamczyński główny ciągodrut, Rydzol czarny wypinacz, i reszta kompaniji.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 12:37

Fuj.

a bezinteresowny dureń głupcem

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 12:39

Najwięcej pedałów jest w pisie, Kłamczyński główny ciągodrut, Rydzol czarny wypinacz, i reszta kompaniji.

No no. Rydzol woli damy z parasolkami

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 12:54

świat się kończy...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 13:04

Lepszy aktor pedał jak ksiądz ,,Paetz,,.

#9 ~POLSKA~

~POLSKA~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 13:30

To wlasnie PLATFORMA OBYWATELSKA chce rownouprawnienia dla GEJI, LESS... a PiS nie chce. Komorowski czerwony pies juz nie wie jak Was otumanic, Judasz PalikOt juz wystawia penisy do Was a Wy sie cieszycie. Jak wolicie zamiast kosciolow domy publiczne dla GEJI to tam chodzcie a nie sie uzeracie PEJSIAKI.

#10 ~WOLSKA~

~WOLSKA~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 13:42

To wlasnie PLATFORMA OBYWATELSKA chce rownouprawnienia dla GEJI, LESS... a PiS nie chce. Komorowski czerwony pies juz nie wie jak Was otumanic, Judasz PalikOt juz wystawia penisy do Was a Wy sie cieszycie. Jak wolicie zamiast kosciolow domy publiczne dla GEJI to tam chodzcie a nie sie uzeracie PEJSIAKI.

Pis da

#11 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 13:56

a w tym "świecie CELEBRYTÓW" jest z jeden normalny- nie gej, nie leska, nie ćpun nie świadomy informator Służb PRL ???

#12 ~Zobo~

~Zobo~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 13:57

gejostwo to nie bzdury o tolerancji czy orientacji seksualnej jak twierdza idioci, gejostwo to choroba i powinna byc leczona.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 14:17

gejostwo to nie bzdury o tolerancji czy orientacji seksualnej jak twierdza idioci, gejostwo to choroba i powinna byc leczona.

w twoim przypadku nie ma ratunku - głupoty nie da sie leczyć

#14 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 14:46

W normalnych krajach nazwanie kogos "pedalem" jest karalne. W naszym katolickim kraju-raju mozna kogos bezkarnie obrazac nazywajac pedalem. Mi slowo pedal kojarzy sie jedynie z czescia roweru lub elementem fortepianu.

#15 ~Izrael~

~Izrael~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 14:48

Pis da

PO jeb

#16 ~Sledzik~

~Sledzik~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 14:49

Do słownika języka polskiego pod hasłem "CELEBRYTA" zapisać: gej, lesbijka, markoman, alkoholik, agent służb PRL, zwolennik Platformy Obywatelskiej !!!!!!!!!!!!

#17 ~Rocky~

~Rocky~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 14:52

W normalnych krajach nazwanie kogos "pedalem" jest karalne. W naszym katolickim kraju-raju mozna kogos bezkarnie obrazac nazywajac pedalem. Mi slowo pedal kojarzy sie jedynie z czescia roweru lub elementem fortepianu.

Juz widze jak otwierasz szeroko morde widzac GEJOW adoptujacych hetero dzieci z domow dziecka i POzniej uczac ich swoich... dokoncz za mnie POlszewiku. W Holandii juz ich maja dosc. No ale Polak madry PO swojej szkodzie.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 14:57

do słownika języka polskiego wprowadzić hasło WOLAK:

amator tanich win, wyznawca teorii spiskowych, beneficjent MOPS, agent Watykanu, Bredzisława, wyborca PiS

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 14:59

Juz widze jak otwierasz szeroko morde widzac GEJOW adoptujacych hetero dzieci z domow dziecka i POzniej uczac ich swoich... dokoncz za mnie POlszewiku. W Holandii juz ich maja dosc. No ale Polak madry PO swojej szkodzie.

Ot głupiego warto czasem posłuchać, widać, że bili ciebie w dzieciństwie dlatego wyrosłeś na zdrowego członka narodu

#20 ~veb~

~veb~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 16:41

Fuj.

Za samego pedala jakis homo powinien ci porzadnie wrabac. Skad sie biora tacy durnie? Z durnej dupy?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych