Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bardzo znany aktor: Jestem gejem :: zobacz komentowany artykuł

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~jorg~

~jorg~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 17:04

"Gej", "pedał", "homoś", etc, etc. Co za śmietnik językowy. Nie można nazywać ich zgodnie ze słownikiem języka polskiego - homoseksualiści...
P.S. Dziennikarzom powinno na tym zależeć szczególnie. Homoseksualista jest dłuższym wyrazem i dostaniecie za niego większą wierszówkę.

#22 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 17:06

Lepszy aktor pedał jak ksiądz ,,Paetz,,.

Wszyscy homo powinni sie ujawniać, może wtedy nie byłoby wobec nich takiej nienawiści. W ilości siła!!!

popieram
a Paetz to biskup-który w Łomży święty był a teraz w Poznaniu pikietuje oficjalnie.
faryzeusze dają przykład

#23 ~bolo~

~bolo~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 18:11

Za dużo tych pedałów sie ujawinia ostatnio. Co do adopcji przez pedalstwo - do tych którzy popierają - zastanów sie co byłoby gdyby ciebie wychowało dwóch chłopów - dorastasz i powoli kapujesz co sie dzieje wokól siebie i co byłbyś HAPPY? Trzeba sie zastanowic a klepać jęzorem bo tak wypada!!!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 18:25

Za dużo tych pedałów sie ujawinia ostatnio. Co do adopcji przez pedalstwo - do tych którzy popierają - zastanów sie co byłoby gdyby ciebie wychowało dwóch chłopów - dorastasz i powoli kapujesz co sie dzieje wokól siebie i co byłbyś HAPPY? Trzeba sie zastanowic a klepać jęzorem bo tak wypada!!!

twoje ograniczenie nie zna granic

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 18:27

W Polsce byłoby to nie do pomyślenia z jednego powodu: przez takich Bolów jak ty...

Natomiast generalnie to właściwie z czym masz problem - co to znaczy: "dorastasz i powoli kapujesz co sie dzieje wokól siebie"?

#26 ~rmx~

~rmx~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 18:42

Leczcie sie pedaly, geje, homosie czy jak tam chcecie zeby was nazywac. Znam jednego niby homosia, ktoremu zawsze podobaly sie dziewczyny. Od niedawna przez ta nagonke .ow w TV, wszedzie gdzie sie da ten chloptas zmienil orientacje. Teraz nasuwa sie pytanie, co sie z nim faktycznie stalo przez ten czas ? Tak jak ktos juz wczesniej napisal, to prawda, ze w Holandii maja juz ich dosc ludzie, to trzeba przeniesc sie do Polandii...
Wlasnie tacy ludzie jak Paetz powinni byc od razu leczeni na glowe a nie dawac im prawa zeby pozniej wychowywac na swojej orientacji male, mlode dzieci!!! O nie nie tak to nie bedzie!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 19:12

Leczcie sie pedaly, geje, homosie czy jak tam chcecie zeby was nazywac. Znam jednego niby homosia, ktoremu zawsze podobaly sie dziewczyny. Od niedawna przez ta nagonke .ow w TV, wszedzie gdzie sie da ten chloptas zmienil orientacje. Teraz nasuwa sie pytanie, co sie z nim faktycznie stalo przez ten czas ? Tak jak ktos juz wczesniej napisal, to prawda, ze w Holandii maja juz ich dosc ludzie, to trzeba przeniesc sie do Polandii...
Wlasnie tacy ludzie jak Paetz powinni byc od razu leczeni na glowe a nie dawac im prawa zeby pozniej wychowywac na swojej orientacji male, mlode dzieci!!! O nie nie tak to nie bedzie!

głuptak

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 19:36

Lesbijki POLSKIE odezwijcie się czy nie ma was w IV RP

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 19:52

Lepszy aktor pedał jak ksiądz ,,Paetz,,.

dla ciebie pedał, pedant i pedofil to jedno i to samo?
No, rozpacz.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 20:05

w Polsce to już nawet gejem nie można być. co to komu przeszkadza? Toż gej to nie to samo co pedofil.
Leczyć to pedofili, przymusowo!

#31 Marco Polo

Marco Polo

Sekretarz redakcji

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 26 styczeń 2011 - 20:25

Jestem gejem

Te dwa słowa znacznie ułatwiają robienie kariery "na ekranie", choć stały się już wyświechtane i nie mają tej "mocy". Wcale się nie dziwię, że to powiedział; też bym tak zrobił, gdyby życie zawodowe łączyło mnie z tą branżą.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 20:31

Te dwa słowa znacznie ułatwiają robienie kariery "na ekranie", choć stały się już wyświechtane i nie mają tej "mocy". Wcale się nie dziwię, że to powiedział; też bym tak zrobił, gdyby życie zawodowe łączyło mnie z tą branżą.

Albo powielasz jakieś stereotypy, albo ciebie nie rozumiem. Facet zresztą sensownie wyjaśnił dlaczego ujawnił swoją orientację.

#33 Marco Polo

Marco Polo

Sekretarz redakcji

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 26 styczeń 2011 - 20:48

Ja tylko uważam, że to stwierdzenie jest ostatnio modne, bez względu na faktyczną orientację seksualną autora.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 20:57

Ja tylko uważam, że to stwierdzenie jest ostatnio modne, bez względu na faktyczną orientację seksualną autora.

Aktora. Uważasz, że Barbasiewicz chce zwrócić na siebie uwagę bo, nie wiem, wypadł z obiegu? Nie dają mu ról?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 21:05

Lesbijki POLSKIE odezwijcie się czy nie ma was w IV RP

W iv rp nie ma lesbijek tylko kur..wy

#36 ~above~

~above~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 21:23

Ale niziny umysłowe.

#37 ~hetero~

~hetero~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 21:45

ludzie oprzytomnijcie !!

czy naprawde tak Was wszystkich denerwuje, ze ten aktor deklaruje sie jako gej ???

a co Was obchodzi z kim sypia itp ???

cenic go nalezy jako aktora, jako czlowieka itp, a nie dewagowac czy to zle,ze ma inna orientacje seksualna ???

mnie to dynda , cenie goscia za dobre role aktorskie

jednak co do adopcji dzieci przez pary gejow to jakos nie mam przekonania

male dziecko wychowywane w srod gejow, bedzie gejem, bo nie ma innych wzorcow, ale pomijajac to,nas narod nie dorosl to takich swobod i to dziecko byloby krzywdzone na kazdym kroku - docinki ze strony wrednych kolegow, kolezanek

moim zdaniem dzieci tak jak z religia w tym przypadku powinny miec wolny wybor

#38 ~cr~

~cr~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 11:03

Powinno byc wiecej mezczyzn homoseksualistow, przynajmniej nie byloby takiej agresji jaka jest teraz. Poza tym to zwyczajni ludzie jak hetero, wiec nie podniecajcie sie glupcy.

#39 Marco Polo

Marco Polo

Sekretarz redakcji

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 27 styczeń 2011 - 11:20

Aktora. Uważasz, że Barbasiewicz chce zwrócić na siebie uwagę bo, nie wiem, wypadł z obiegu? Nie dają mu ról?

Napisałem autora, bo nie trzeba koniecznie być aktorem, żeby być autorem tych słów. W "szoubiznesie" stwierdzenie jestem gejem jest na topie. Co do Twojego pytania - wiem, że mogę się mylic, ale tak uważam. Jest to dobry sposób na zwrócenie na siebie uwagi.

#40 ~cr~

~cr~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 11:53

Napisałem autora, bo nie trzeba koniecznie być aktorem, żeby być autorem tych słów. W "szoubiznesie" stwierdzenie jestem gejem jest na topie. Co do Twojego pytania - wiem, że mogę się mylic, ale tak uważam. Jest to dobry sposób na zwrócenie na siebie uwagi.

Moze raczej nie na topie a coraz wiecej ludzi nie wstydzi sie tego powiedziec na glos. Ktos tu napisal ze to jest modne, co za bzdura!!! Hetero mialby oglaszac ze jest gejem bo jest to modne? Smiechu warte.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych