Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bardzow aktywana walka z bezrobociem w Suwałkach ekipy Pana Gajewskiego

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 13:21

Nasz Prezydent Gajewski i jego świta walczą z bezrobociem dla swoich znajomych i krewnych bardzo aktywnie, załatwiając posady w spółkach komunalnych - między innymi siostra cioteczna Gajewskiego pani Sawicka i pani Siemiaszko żona byłego kanclerza WSP prawej ręki Gajewskiego znalazły ciepłe posadki w PWik Suwałki. Czy widział ktoś w Urzędzie Pracy aby były oferty dla zwykłych suwalczan do spółek komunalnych ??? Nie !!! po cichu zatrudniają tam osoby ze swojego środowiska, nie było by może w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Pan Prezydent Gajewski udaje takiego świętego i uczciwego na pokaz a w rzeczywistości to chytry cwaniak wodzący za nos Suwalczan za pomocą lokalnych mediów które ma w kieszeni.

#2 ~Spokojnie~

~Spokojnie~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 13:40

Nasz Prezydent Gajewski i jego świta walczą z bezrobociem dla swoich znajomych i krewnych bardzo aktywnie, załatwiając posady w spółkach komunalnych - między innymi siostra cioteczna Gajewskiego pani Sawicka i pani Siemiaszko żona byłego kanclerza WSP prawej ręki Gajewskiego znalazły ciepłe posadki w PWik Suwałki. Czy widział ktoś w Urzędzie Pracy aby były oferty dla zwykłych suwalczan do spółek komunalnych ??? Nie !!! po cichu zatrudniają tam osoby ze swojego środowiska, nie było by może w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Pan Prezydent Gajewski udaje takiego świętego i uczciwego na pokaz a w rzeczywistości to chytry cwaniak wodzący za nos Suwalczan za pomocą lokalnych mediów które ma w kieszeni.

Zobacz ile osób z tzw. środowiska zatrudnionych jest w suwalskiej alma mater. Niektóre "najzdolniejsze" w rozumieniu kanclerskim tylko po maturze. A po rodzinie, to odrazu prowadzą zajęcia. Praca na killku etatach jest normą. Więc nie Dziw się, że tyle osób nie ma pracy. Jak Myślisz na ilu etatach można pracować równolegle? Rekordziści związani , powiązani z kim trzeba, mają nawet 4 do 5 etatów. Życie jest brutalne, ale nie dla suwalskiej elity.

#3 ~~Konrad~~

~~Konrad~~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 17:04

Jeżeli to prawda z tym zatrudnianiem to mam do suwalczan apel - wpisujecie na tym forum przypadki takiego zatrudniania tzn. gdzie, jaka osoba i z jakim urzędnikiem powiązana !!! Jestem wkurzony bo głosowałem dwa razy na Gajewskiego gdyż sprawiał wrażenie chodzącego świętego a tu taki klops. Jeżeli tak postępuje w tej sprawie to może i w innych być wiele nieprawidłowości.

#4 ~Gość ciekawski~

~Gość ciekawski~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 20:48

A gdzie pracuje(pracowała) żona Świętego Jożina suwalskiego?

#5 ~frani~

~frani~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 20:52

A po co jej pracować do cho...lery jest żoną Prezydenta miasta !!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 22:45

w kurczakach, ale nie każdy urodził się żeby pracować.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 22:49

Jeżeli to prawda z tym zatrudnianiem to mam do suwalczan apel - wpisujecie na tym forum przypadki takiego zatrudniania tzn. gdzie, jaka osoba i z jakim urzędnikiem powiązana !!! Jestem wkurzony bo głosowałem dwa razy na Gajewskiego gdyż sprawiał wrażenie chodzącego świętego a tu taki klops. Jeżeli tak postępuje w tej sprawie to może i w innych być wiele nieprawidłowości.

Po co wpisywać wystarczy przejść się korytarzami i zobaczyć nazwiska na tabliczkach, jeśli jeszcze są lub przejrzeć plany nauczania.
Wybitnych biorą bez studiów, wystarczy takie tam....
Taki poeta z innego forum nazwał tą zależność "Chowem wsobnym".

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 08:43

Po co wpisywać wystarczy przejść się korytarzami i zobaczyć nazwiska na tabliczkach, jeśli jeszcze są lub przejrzeć plany nauczania.
Wybitnych biorą bez studiów, wystarczy takie tam....
Taki poeta z innego forum nazwał tą zależność "Chowem wsobnym".

Nie każdy ma ochotę na spacery i ma okulary przy sobie.

#9 ~mix~

~mix~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 13:49

Gajewski ma rację że tak robi, a zwykłe suwalczanki nich siedzą bez pracy i żrą chleb ze smalcem. Bo Pan Gajewski ma 90% ich poparcia więc ma moralne prawo stosować takie praktyki na maxa.

#10 ~socjolog~

~socjolog~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 09:56

Zgadzam się z tym że przy tak olbrzymim poparciu mieszkańców Suwałk ich Prezydent zwany dalej Gajewski ma większe prawo do stosowania praktyk powszechnie uważanych za niemoralne, bo właśnie Go za to ludzie uwielbiają. Więc Panie Gajewski tak trzymać dalej. A teraz prywatna sprawa do Gajewskiego, Panie Prezydencie, mówię szeptem aby nie usłyszeli złośliwce... psst ... może i mi zatrudni Pan żoneczkę w jakiejś Spółce Komunalnej, a ja dalej będę Pana chwalił pod niebiosa.

#11 ~Jożin Wrażliwy Społecznie~

~Jożin Wrażliwy Społecznie~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 10:42

Zgadzam się z tym że przy tak olbrzymim poparciu mieszkańców Suwałk ich Prezydent zwany dalej Gajewski ma większe prawo do stosowania praktyk powszechnie uważanych za niemoralne, bo właśnie Go za to ludzie uwielbiają. Więc Panie Gajewski tak trzymać dalej. A teraz prywatna sprawa do Gajewskiego, Panie Prezydencie, mówię szeptem aby nie usłyszeli złośliwce... psst ... może i mi zatrudni Pan żoneczkę w jakiejś Spółce Komunalnej, a ja dalej będę Pana chwalił pod niebiosa.

Mówisz i masz, a w żoneczka zdecydowała już w której, może jakaś rada nazdzorcza?
Wakuje stanowisko krzykacza miejskiego, który będzie chodził ulicami centrum i wychwalał moje uczynki pod niebiosa.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 10:57

Tak sobie kumam, że w ramach kampanii wyborczej mam dla pana panie Gajewski propozycję. Proszę zwiększyć o 100% składy zarządów i rad nadzorczych w spółkach miejskich. Na powstałe w ten sposób wakaty dokoptować członków rodziny w miarę możliwości najbliższej. Czym bliższa rodzina, tym będzie skutkowało to większym poparciem przy urnach. Jak zabraknie własnej famili, to jest przecież rudy kum w rezerwie ze swoją przemiłą trzodką.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 11:39

Jak zabraknie własnej famili, to jest przecież rudy kum w rezerwie ze swoją przemiłą trzodką.

:lol: Tak, rudy kum ze swoją przemiłą trzodką, to poważny elektorat :P
Grunt to rodzina :rolleyes:

#14 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 15:47

Aaa, przepraszam, kto to jest Rudy Kum, może poznałabym go jak ma takie chody. Ba, więcej, może umówiła bym się z nim na kolację ze śniadaniem bo właśnie wróciłam z Anglii i nie mam pracy

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 20:05

Aaa, przepraszam, kto to jest Rudy Kum, może poznałabym go jak ma takie chody. Ba, więcej, może umówiła bym się z nim na kolację ze śniadaniem bo właśnie wróciłam z Anglii i nie mam pracy

Hm, pracy Ci nie obiecuję, ale kolację ze śniadaniem.....
A Rudy Kum to nikt inny tylko Plagiator. Najbardziej zaufany człowiek Jożina.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 20:14

Zgłoś się do kierującego suwalską alma mater, tego z prawomocnym wyrokiem. Bo ten najważniejszy, też z prawomocnym wyrokiem, to już nie może być tym kim jest, ale kum tak.
Jak ci dobrze pójdzie, to pracę będzie miało pół rodziny. Spoko gość.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 20:18

Poznaj, poznaj

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 21:23

Zdrowy chłop. Pewnie ze 120kg tłuszczu i sadła jak nic.

#19 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 15:25

Przepraszam ale ja już od kilku lat szukam pracy w Urzędzie Zatrudnienia, jestem po studiach magisterskich ekonomicznych, średnia ocen 5, 1. W ciągu tych lat nigdy nie widziałam zapotrzebowania do pracy w biurze w Zakładzie Wodociągów w Suwałkach a prawdopodobnie w ciągu tych lat przyjęto tam sporo kobiet do pracy. Widocznie są to osoby wyższej rasy tzn. ludzie prominentów Suwalskich od Pana Gajewskiego. Dzisiaj nazywa się to popularnie jak ??? Zgadujcie Suwalczanie. Może TVN lub Polsat zainteresuje się tym.

#20 Canak

Canak

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 13 kwiecień 2010 - 15:49

Przepraszam ale ja już od kilku lat szukam pracy w Urzędzie Zatrudnienia, jestem po studiach magisterskich ekonomicznych, średnia ocen 5, 1. W ciągu tych lat nigdy nie widziałam zapotrzebowania do pracy w biurze w Zakładzie Wodociągów w Suwałkach a prawdopodobnie w ciągu tych lat przyjęto tam sporo kobiet do pracy. Widocznie są to osoby wyższej rasy tzn. ludzie prominentów Suwalskich od Pana Gajewskiego. Dzisiaj nazywa się to popularnie jak ??? Zgadujcie Suwalczanie. Może TVN lub Polsat zainteresuje się tym.

Nepotyzm.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych