Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bardzow aktywana walka z bezrobociem w Suwałkach ekipy Pana Gajewskiego

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Tylko znajomości~

~Tylko znajomości~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 18:34

Przepraszam ale ja już od kilku lat szukam pracy w Urzędzie Zatrudnienia, jestem po studiach magisterskich ekonomicznych, średnia ocen 5, 1. W ciągu tych lat nigdy nie widziałam zapotrzebowania do pracy w biurze w Zakładzie Wodociągów w Suwałkach a prawdopodobnie w ciągu tych lat przyjęto tam sporo kobiet do pracy. Widocznie są to osoby wyższej rasy tzn. ludzie prominentów Suwalskich od Pana Gajewskiego. Dzisiaj nazywa się to popularnie jak ??? Zgadujcie Suwalczanie. Może TVN lub Polsat zainteresuje się tym.

Do zatrudnienia w miejskiej spółce, czy lokalnej ala mater wystarczy jeden glejt.
Studia, wysoka średnia, znajomość języków, to jest zupełnie bez znaczenia.
Musisz bliżej poznać Zdzisia.

#22 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 19:23

Przepraszam ale ja już od kilku lat szukam pracy w Urzędzie Zatrudnienia, jestem po studiach magisterskich ekonomicznych, średnia ocen 5, 1. W ciągu tych lat nigdy nie widziałam zapotrzebowania do pracy w biurze w Zakładzie Wodociągów w Suwałkach a prawdopodobnie w ciągu tych lat przyjęto tam sporo kobiet do pracy. Widocznie są to osoby wyższej rasy tzn. ludzie prominentów Suwalskich od Pana Gajewskiego. Dzisiaj nazywa się to popularnie jak ??? Zgadujcie Suwalczanie. Może TVN lub Polsat zainteresuje się tym.

Do Jeglińca gówniaki szczepać, takie wykształcenie i brak pracy - tylko wstyd.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 20:33

A Ty Ula skończyłaś edukację na której klasie?
Taka inteligentna wypowiedź. Marnujesz się.

#24 Canak

Canak

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 13 kwiecień 2010 - 20:49

Wstyd dla wladzy i wstyd dla Ciebie, ze takie bezsensy piszesz. :(

#25 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 15:52

Zatrudnianie miernot ale z koneksjami od prominentów Pana Gajewskiego jest po prostu skandaliczne i tragiczne. Przecież młodzi ludzie mający świadectwa z czerwonymi paskami ( najlepsze oceny ) i nie mający szans zatrudnienia w administracji samorządowej i w spółkach komunalnych tylko dla tego że nie są krewnymi Pana Prezydenta Gajewskiego lub jego współpracowników jaki mają przykład do naśladowania ??? Już na wstępie swego dorosłego życia uczy się ich że nie uczciwa nauka i praca tylko cwaniactwo i znajomości się liczą. Pan Prezydent Gajewski i jego ludzie nie mają w sobie za grosz moralności i uczciwości a stroją się w piórka chodzących świętych i uczciwych. Jest to podłe i zalatujące najgorszą zgnilizną moralną.

#26 ~suwalczanin~

~suwalczanin~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 11:41

Czy nie zastanawia fakt że o Suwałkach i ich władzach oraz Prezydencie Miasta Gajewskim pisze się w gazecie Białostockiej ? Bo w Suwałkach nie ma możliwości uczynić słowa krytyki gdyż żadne media suwalskie nie dopuszczą do tego. A kto ma media ten ma władzę !

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 17:46

Pan Prezydent Gajewski i jego ludzie nie mają w sobie za grosz moralności i uczciwości a stroją się w piórka chodzących świętych i uczciwych. Jest to podłe i zalatujące najgorszą zgnilizną moralną.

Również tak uważam.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 17:48

Czy nie zastanawia fakt że o Suwałkach i ich władzach oraz Prezydencie Miasta Gajewskim pisze się w gazecie Białostockiej ? Bo w Suwałkach nie ma możliwości uczynić słowa krytyki gdyż żadne media suwalskie nie dopuszczą do tego. A kto ma media ten ma władzę !

Tym mediom prezydent szczodrze płaci z miejskiej kasy.

#29 ~~Marta~~

~~Marta~~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 21:08

Bardzo niedobry człowiek.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 06:36

Przed ostatnimi wyborami ten i ów wspominał o nepotyźmie który uprawia pan Gajewski. Nie przeszkodziło to w zwycięstwie. Mamy to co sobie wybraliśmy. Nie ma co teraz włosów rwać. Zapowiada się, że ponownie te same osoby zostaną wybrane jesienią. Parę plakatów z podretuszowanym na 40 lat zdjęciem pana Gajewskiego zagoni płeć piękną naszego miasta do urn wyborczych.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 17:51

Budowa obiektów Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach zakończy się w sierpniu 2012 roku. W czwartek (15.04) w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbyła się konferencja inaugurująca ten projekt. Zdaniem prezydenta Józefa Gajewskiego realizacja inwestycji to pierwszy krok do tego, aby PNTPW zyskał duszę i życie. - Dusza parku w moim pojęciu to myśl nowoczesna, oparta na wiedzy i doświadczeniu. Nasza młodzież będzie mogła korzystać z tej wiedzy, wyposażenia i laboratoriów. Mam nadzieję, że PNTPW wpłynie na tworzenie nowych miejsc pracy i zmniejszenie bezrobocia, które znów osiągnęło wskaźnik 13,2 proc. - uważa prezydent.

#32 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 15:20

Budowa obiektów Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach zakończy się w sierpniu 2012 roku. W czwartek (15.04) w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbyła się konferencja inaugurująca ten projekt. Zdaniem prezydenta Józefa Gajewskiego realizacja inwestycji to pierwszy krok do tego, aby PNTPW zyskał duszę i życie. - Dusza parku w moim pojęciu to myśl nowoczesna, oparta na wiedzy i doświadczeniu. Nasza młodzież będzie mogła korzystać z tej wiedzy, wyposażenia i laboratoriów. Mam nadzieję, że PNTPW wpłynie na tworzenie nowych miejsc pracy i zmniejszenie bezrobocia, które znów osiągnęło wskaźnik 13,2 proc. - uważa prezydent.

I dobrze uważa Pan Prezydent że stworzone zostaną nowe miejsca pracy tylko dla kogo ??? Czy będzie to nabór uczciwy najlepszych kandydatów czy jak do tej pory po cichutku będzie upychać swoich, a reszta obejdzie się smakiem ???

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 15:28

Za rządów Pana Wołągiewicza nie było ak strasznego nepotyzmu jak za Pana Gajewskiego i dlatego myślę że w Parku technologicznym tak jak zwykle upcha się rodzinę prominentów z Urzędu Miasta. Suwalczanie obudźcie się. Pan Gajewski i jego świta śmieją się Wam szyderczo w twarz a mimo to idziecie na nich głosować bo potrafią oni swoje zgniłe uczynki ładnie opakować i sprzedać. Panie Wołągiewicz startuj Pan w wyborach bo to co dzieje się teraz woła o pomstę do nieba.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 18:40

Zwykła chłopska chytrość. Toż to chłop z dziada pradziada z wioski.

#35 ~ćśog~

~ćśog~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 18:45

Zwykła chłopska chytrość. Toż to chłop z dziada pradziada z wioski.

Większość ludzi w Polsce ma korzenie "wiejskie" od 4 i więcej pokoleń wstecz. Zresztą pochodzić ze wsi, a zachowywać się jak wieśniak to 2 różne sprawy :)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 21:09

Większość ludzi w Polsce ma korzenie "wiejskie" od 4 i więcej pokoleń wstecz. Zresztą pochodzić ze wsi, a zachowywać się jak wieśniak to 2 różne sprawy :)

A jak zachowuje się nasz prezydent?

#37 ~~lol~~

~~lol~~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:01

A jak zachowuje się nasz prezydent?

Prezydent nie żyje, oglądasz wiadomości w ogóle?

#38 ~uwałki~

~uwałki~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:03

Posuwałki :) chyba wiem jaki macie tam główny sposób zarabiania ;) :) ;)

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 07:49

Prezydent nie żyje, oglądasz wiadomości w ogóle?

Bardzo śmieszne

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 11:17

Mam nadzieję, że PNTPW wpłynie na tworzenie nowych miejsc pracy i zmniejszenie bezrobocia, które znów osiągnęło wskaźnik 13,2 proc. - uważa prezydent.[/b]

W sferach porozumienia dla Suwałk wskaźnik bezrobocia wynosi pewnie 0,00 proc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych