Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bardzow aktywana walka z bezrobociem w Suwałkach ekipy Pana Gajewskiego

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 12:21

Nepotyzm.

Nepotyzm w Suwalskim PKS przeszedł wszelkie granice dobrych obyczajów. Szwagry szwagrów Pociotki i inne znajomki. Gajewski do stóp PO nie dorasta.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 11:21

Na wiązując do Pana Wołągiewicza, to przecież ferajna Pana Gajewskiego wykorzystując kontakty w wymiarze sprawiedliwości zaatakowała wiceprezydenta Pana Mieczysława Grnio,wsadzili człowieka do więzienia i co? Sąd uniewinnił i wypuścił ale dzięki temu atakowi Gajewski wygrał wybory prezydenckie dystansując Wołągiewicza. Teraz zwracamy się do pana Panie Wołągiewicz - odpłać im Pan tym samym, wygraj wybory prezydenckie w Suwałkach i oczyść to bagno.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 13:19

Nie mogę zrozumieć dlaczego samorządowcy PO nie mogą wystawić kandydata na Prezydenta, jakiegoś młodego zdolnego Menadżera, dlaczego są tak mało sprawni i skuteczni przy tak olbrzymim poparciu PO w Polsce. Tusk powinien ich za to rozliczyć że jedzą tylko ochłapy które dostaną od włodarzy miasta a sami nie potrafią wziąć najważniejszego stanowiska w mieście Suwałki.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 20:03

Nie mogę zrozumieć dlaczego samorządowcy PO nie mogą wystawić kandydata na Prezydenta, jakiegoś młodego zdolnego Menadżera, dlaczego są tak mało sprawni i skuteczni przy tak olbrzymim poparciu PO w Polsce. Tusk powinien ich za to rozliczyć że jedzą tylko ochłapy które dostaną od włodarzy miasta a sami nie potrafią wziąć najważniejszego stanowiska w mieście Suwałki.

No bo kurka wodna PO w Suwałkach wystawia Czarusia C. którego suwalczanie nie trawią. PO w Suwałkach woli przerżnąć wybory niż postawić na kogoś nie związanego z Czarusiem.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 19:54

No bo kurka wodna PO w Suwałkach wystawia Czarusia C. którego suwalczanie nie trawią. PO w Suwałkach woli przerżnąć wybory niż postawić na kogoś nie związanego z Czarusiem.

Kurak wodna, no to olać czarusia cieślu..ka i wysłać na bermudy, bo przez takiego pierdołę znowu PO przechlapie a Gajus Pierwszy Wiecznie Rządzący znowu wygra.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 20:05

Kurak wodna? A może być i bagienna, ale muszę zacytować komentarz (bo jest zajefajny) z tematu " Gajewski terroryzuje pracowników UM", a więc ...
" Piszecie że Prezydent Miasta Suwałk krzyczy na podwładnych i ich prześladuje. Po pierwsze - sami piszecie że Gajewski urodził się i wychował jako chłop na wsi, a chłopy na wsi nie tylko krzyczą na swoje baby ale i od czasu do czasu leją ich po mordach,wychodząc z założenia że jak się baby nie bije to jej wątroba gnije. A więc cieszcie się że jeszcze żadnej nie strzelił w pysk a tylko krzyczy. Po drugie - Gajewski ma w Suwałkach 115 % poparcia więc widocznie suwalczanie lubią takich chłopów co nie tylko pokrzyczą ale i w mordę przyfasonią. Po trzecie - że niby prześladuje swoich pracowników, a nie słyszeliście takiego powiedzenia że chłop żywemu nie przepuści ??? Więc powiadam Wam jako Pan w piśmie rzecze - samiśta wybierali sami mata " Łooł ... jestem podjarana ... masochistka.

#47 ~monk~

~monk~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 22:19

A ja sugeruję zainteresowanie się czy sa gdziekolwiek wolne miejsca pracy w budowanym Aqua Park na swierkowej. Dawno miejsca pracy są zarezerwowane i obsadzone.
WSTYD I ZENADA

#48 ~socjolog~

~socjolog~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 10:33

Proponuję Suwalczanom dwa wyjścia :
Pierwsze to poruszać te tematy w radio 5 w audycji "telefonu dla Ciebie" a jeżeli będzie cenzura i blokada to robić pikietę na ulicy pod magistratem.
Po drugie zwrócić uwagę radnych opozycji szczególnie PO (bo ta partia rozdaje teraz karty w Polsce) na NEPOTYZM W TYM MIEŚCIE przybierający już od dawna rozmiar plagi egipskiej. Jeżeli nie podejmiecie żadnych działań to Ten Pan Prezydent i jego "Wataha" znowu wygrają wybory, gdyż większość Suwalczan żyje w błogiej niewiedzy o uczynkach Waszego Prezydenta P. Gajewskiego.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 11:54

Proponuję Suwalczanom dwa wyjścia :
Pierwsze to poruszać te tematy w radio 5 w audycji "telefonu dla Ciebie" a jeżeli będzie cenzura i blokada to robić pikietę na ulicy pod magistratem.
Po drugie zwrócić uwagę radnych opozycji szczególnie PO (bo ta partia rozdaje teraz karty w Polsce) na NEPOTYZM W TYM MIEŚCIE przybierający już od dawna rozmiar plagi egipskiej. Jeżeli nie podejmiecie żadnych działań to Ten Pan Prezydent i jego "Wataha" znowu wygrają wybory, gdyż większość Suwalczan żyje w błogiej niewiedzy o uczynkach Waszego Prezydenta P. Gajewskiego.

Audycje dotyczące niesamowitej pracowitości pana prezydenta i jego świty w radio5 są opłacane z kasy miejskiej.
PO nie ma w Suwałkach swoich radnych. Tak wspaniale działa główny Peowczyk w Suwałkach niejaki Cezary Cieślukowski.
Suwałki są miastem prokomunistycznym. Widać to po wynikach wyborów do samorządu.
Wygląda na to, że pan Gajewski jeszcze w tym mieście porządzi. Jego ludzie i on sam działają skuteczniej niż Czarek Cieślikowski i jego otoczenie. Centrala PO zapomniała o Suwałkach.

#50 ~podlaski pan~

~podlaski pan~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 09:28

Audycje dotyczące niesamowitej pracowitości pana prezydenta i jego świty w radio5 są opłacane z kasy miejskiej.
PO nie ma w Suwałkach swoich radnych. Tak wspaniale działa główny Peowczyk w Suwałkach niejaki Cezary Cieślukowski.
Suwałki są miastem prokomunistycznym. Widać to po wynikach wyborów do samorządu.
Wygląda na to, że pan Gajewski jeszcze w tym mieście porządzi. Jego ludzie i on sam działają skuteczniej niż Czarek Cieślikowski i jego otoczenie. Centrala PO zapomniała o Suwałkach.

Centrala PO nie zapomniała tylko dostała "prikaz" od "wyższych ż" żeby tutaj niczego nie ruszać, bo skuteczniejsi będą "bardziej czerwoni".
Zawsze zastanawiała mnie głupota suwalczan.
No, ale teraz roboty szukam , chyba mi "suwalska świta" nie odmówi, przecież tyle mi zawdzięczają. Najlepiej jakby wzięli jakieś pieniądze z Unii , stworzyli jakieś przedsiebiostwo i mnie tam zatrudnili (jak się powołają na mnie w Unii to tam na pewno nie odmówią,pieniadze będą płynąć strumieniami). Tylko żeby moi przyszli prezesi mi nie podskakiwali, bo to by było nieładnie.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 14:26

Co nepotyzm ??!! jaki nepotyzm ??!! po prostu jest to logiczne, że rodzina i znajomi Prezydenta Gajewskiego i jego Prominentów z Urzędu Miejskiego muszą mieć lekką i przyjemną pracę, bo to jest elita. A elita nie może zapierd...lać na budowie czy na linii produkcyjnej bo to jest uciążliwe i niemiłe.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 18:57

"Bazarowe budki wyburzyć i zbudować targową halę – taki plan mają miejskie władze. Kupcy są temu przeciwni. – Nie stać nas na tak dużą inwestycję – tłumaczą. – Pójdziemy z torbami, a wtedy kilkaset osób straci pracę."

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych