Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Będziemy mieli aqua park! :: zobacz komentowany artykuł

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 15:21

Na wiosce Aqua Park, zamiast w stolicy wojewódźtwa ... pozostawie to bez komentarza, ciekawe kto tam bedzie przyjezdzal ; ]

#2 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 15:27

Na wiosce Aqua Park, zamiast w stolicy wojewódźtwa ... pozostawie to bez komentarza, ciekawe kto tam bedzie przyjezdzal ; ]

popiaram haha xD
wymyślili se budowanie w suwałeczkach aquaparku
będą się zjeżdzać spod suwałków i augustowa ;)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 15:30

Niezły z ciebie bęcwał, skoro sądzisz, że Druskienniki to metropolia. Litwa jest malutka, Druskienniki jeszcze mniejsze, a sukces jest ogromny. Więc dlaczego niby w Suwałkach miałoby być inaczej. Druskienniki zasilają goście z Polski. Zamiast tam mogliby przyjeżdżać do Suwałk

#4 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 15:46

ee tam te wasze suwałeki :P
jak kiedyś je powiększyliście( i tak dalej jak pole tam było to i jest)
tak teraz je ukrućcie
zobaczymy ile ich zostanie w grucnie rzeczy
może tyle co grajewa :P

#5 ~zax~

~zax~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 15:58

Do Suwałk nawet wrony nie dolatują.

#6 ~~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL~~

~~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL~~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 15:58

[spam]

#7 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 16:01

weś wyjdź spamerze

#8 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 16:02

Do Suwałk nawet wrony nie dolatują.

hah a nie długo kolej te przestanie chodzić po częsci więc potem juz tylko prosta droga to rozwijania agroturystyki w suwałekach xD

#9 ~suwalszczanin~

~suwalszczanin~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 16:09

[wpis usunięty]

#10 ~seba~

~seba~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 16:09

a ja myślę, że bardzo dobrze postępują. Niech dalej w Białymstoku budują galerie zamiast coś rozrywkowego. Suwałki strzeliły w 10tke z tym parkiem. Byłem w Druskielnikach i coś fantastycznego. Sam tam pojade zamiast na Litwe wydawać kase. A Białystok niech buduje Galerie Jagiellonia, zamiast coś takiego !!

#11 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 16:13

[wpis usunięty]

#12 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 16:14

WEś WOGLE NIC NIE MóW
nie bede juz tu sie wypowiadał o suwałekach

#13 ~kropek~

~kropek~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 16:34

a ja mimo ze jestem z b-stoku to sie wypowiem na ten temat... w b-stoku jak chcą coś budować to są jakieś problemy... miało być lotnisko ale nie bedzie bo niby przeszkadzało by ciekawe tylko w czym.... a pozatym to jaka była by pewność ze aqua park tez by nie przeszkadzał.Jesli juz wydawać kase to polakom niz litwasom w druskiennikach

#14 ~Qba~

~Qba~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 17:11

Druskienniki są mniejsze o połowę od Suwałk, kto był wie o co chodzi. A turyści przyjerzdzają tam nie tylko z Polski ale i z Białorusi oraz Obwodu.
Część tych ludzi trafi teraz do Suwałk i tam będzie zostawiała pieniądze. W Białymstoku natomiast są 2 galerie w których pieniadze zostawiają Białostoczanie. Lotniska jak nie ma tak nie będzie. Musi być gotowe do 2012 roku, budowa to minimum dwa lata, inaczej pieniadze przepadną. Suwałki mają gotowe plany, jesli w przeciągu półtora roku w Białymstoku nie będzie miejsca i planów to pieniadze trafią do Suwałk. Takie są fakty.

#15 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 17:19

[quote name='Qba' date='21.11.2008, 17:11' post='40816']
Druskienniki są mniejsze o połowę od Suwałk,
ja byłem i wiem
żeby gołego pola nie poprzyłączali w 70 latach to by nadal były jak te druskienniki czy jakoś tak

#16 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 17:20

[quote name='Qba' date='21.11.2008, 17:11' post='40816']
Druskienniki są mniejsze o połowę od Suwałk,
ja byłem i wiem
żeby gołego pola nie poprzyłączali w 70 latach to by nadal były jak te druskienniki czy jakoś tak

#17 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 17:23

wystarczy że byle która drogą sie wjezdza do suwałek to po każdej takiej tabliczce z nazwą miejscowości trzeba jechać jeszcze kilka kilometrów zeby zobaczyć faktycznie te suwałki
tylko ślepy tego nie zobaczy

#18 ~jaro74~

~jaro74~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 18:12

Gratulacje dla suwalskich władz, szkoda że nie w w B-stoku.
U nas doktór kibolom buduje zakład pracy (koszt na jednego piłkarza ok. 20 mln zł). Nie wiemy nawet czy będzie ful wypas z wyporzyczalnią siekier i tasaków.

#19 ~Qba~

~Qba~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 18:24

Chodzi o liczbę ludności. Mówiąc o wielkości miasta zazwyczaj mówi się o jego populacji. Powierzchnia to kwestia drugorzędna. Łomża ma jeszcze większy obszar niż Suwałki przy mniejszej populacji.
Tak więc Suwałki 70.000, Druskienniki 17.000, więc nawet o 1/3.

#20 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 18:30

Chodzi o liczbę ludności. Mówiąc o wielkości miasta zazwyczaj mówi się o jego populacji. Powierzchnia to kwestia drugorzędna. Łomża ma jeszcze większy obszar niż Suwałki przy mniejszej populacji.
Tak więc Suwałki 70.000, Druskienniki 17.000, więc nawet o 1/3.

po pierwsze to łomża powierzchniowo jest mniejsza od tych twoich suwałek
a po 2 od kiedy suwałeki mają 70 tysięcy ??
bo jakos dojśc do tego nie moge

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych