Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Będziemy mieli aqua park! :: zobacz komentowany artykuł

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 18:43

po pierwsze to łomża powierzchniowo jest mniejsza od tych twoich suwałek
a po 2 od kiedy suwałeki mają 70 tysięcy ??
bo jakos dojśc do tego nie moge

http://pl.wikipedia....rg/wiki/Suwałki

#22 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 19:01

WIELKIE BRAWA DLA PREZYDENTA GAJEWSKIEGO

#23 ~Kazimierz Wichura~

~Kazimierz Wichura~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 19:13

Ziom, proszę cię, wznieś się na wyżyny swej odwagi, bo odważny i mężny na pewno jesteś, i powiedz, z jakiego miasta jesteś. Chciałbym zrozumieć genezę twych wypowiedzi.

#24 ~mamho~

~mamho~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 20:12

sukces bylby ogromny, a nawet jeszcze ogromniejszy gdyby choć jeden dzień był darmowy. mieszkańcy znanej na całym świecie metropolii północno-wschodniej mogliby się wreszcie umyć. nie muszę chyba dodawać, jakby to odświeżyło powietrze! i to nie tylko tam. teraz często wiatry wieją z północy i nam tutaj ciągle znosi ten smród.

#25 ~Moda na parki~

~Moda na parki~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 20:37

że powstaną kolejne miejsca pracy dla Panów Tadeuszów K. i towarzystwa wzajemnej adoracji?
Zagadka, czemu Sąd Okręgowy był tak łaskawy dla kolegi Prezydenta?

Tadeusz K., były prezes Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód był oskarżony o pośrednictwo przy wręczeniu łapówki. Mężczyzna przyznał się do winy i poprosił o warunkowe umorzenie kary. Wczoraj Sąd Okręgowy w Suwałkach przychylił się do wniosku.

Sąd warunkowo umorzył karę wobec Tadeusza K. Były prezes zobowiązał się do wpłacenia kilku tysięcy złotych na cele społeczne. Prokuratura nie zgadza się z decyzją wymiaru sprawiedliwości - już złożyła odwołanie w tej sprawie.

#26 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 22:02

co robisz w Um?

#27 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 09:26

Czego wy szukacie na Litwie, podobny park wodny jest w Elku i tam pytajcie czy to sie oplaca czy nie.

#28 ~ziom22~

~ziom22~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 09:28

spytaj sie koleżanki wikipedii to dojdziesz

#29 ~normalny~

~normalny~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 09:46

Na wiosce Aqua Park, zamiast w stolicy wojewódźtwa ... pozostawie to bez komentarza, ciekawe kto tam bedzie przyjezdzal ; ]

Zapomniałeś się podpisać. Wieśniak.

#30 ~OZI~

~OZI~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 11:11

Czego wy szukacie na Litwie, podobny park wodny jest w Elku i tam pytajcie czy to sie oplaca czy nie.

podobny park wodny może i jest ale tam nie ma takiego imbecyla za ciecia jak ty- suwalczak

#31 ~xax~

~xax~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 11:37

po pierwsze to łomża powierzchniowo jest mniejsza od tych twoich suwałek
a po 2 od kiedy suwałeki mają 70 tysięcy ??
bo jakos dojśc do tego nie moge

dojść to nie ale policzyć mozna

#32 ~~aaa~~

~~aaa~~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 11:39

pomyliłes basen z parkiem wodnym

#33 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 11:41

popiaram haha xD
wymyślili se budowanie w suwałeczkach aquaparku
będą się zjeżdzać spod suwałków i augustowa ;)

lepiej z "Suwałków" i Augustowa niz ze śledziowa

#34 ~7FFDD0~

~7FFDD0~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 11:43

Do Suwałk nawet wrony nie dolatują.

ale skowronki i łabędzie tak

#35 ~małomiasteczkowy~

~małomiasteczkowy~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 11:50

hah a nie długo kolej te przestanie chodzić po częsci więc potem juz tylko prosta droga to rozwijania agroturystyki w suwałekach xD

kolej te przestanie chodzić - być może ale kolej nie przestanie jeżdzić - ironia także wymaga myślenia "wielki panie z wielkiego miasta"

#36 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 11:52

WEś WOGLE NIC NIE MóW
nie bede juz tu sie wypowiadał o suwałekach

brawo nareszcie coś madrego napisałes ( nie mówię o pisowni)

#37 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 12:47

proponuję aby w aquaparku wykonać jeden basonik slonowodny dla śledzi z B-stoku

#38 ~Piłkarzyk~

~Piłkarzyk~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 14:11

Na wiosce Aqua Park, zamiast w stolicy wojewódźtwa ... pozostawie to bez komentarza, ciekawe kto tam bedzie przyjezdzal ; ]

Jak na razie to bardzo wielu śledzików jeździ do Druskielnik na basen a na imprezy do Warszawy(ci spragnieni bardziej wiejskich do Euforii) bo u siebie nie mają nic prócz coraz to nowych galerii po których tylko chodzą gdyż ciężko jest wam w ogole wymówić nazwy, które teraz weszły na rynek. Jestem pewny że teraz na weekend będziecie sobie robić wypady do Suwałk z waszej wioski

Zauważ synu ze z Białegostoku śmieją się w całej Polsce. Gdziekolwiek byś nie pojechał zapytaj o opinie i stereotypy o waszym mieście

#39 ~sk~

~sk~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 14:43

Jak na razie to bardzo wielu śledzików jeździ do Druskielnik na basen a na imprezy do Warszawy(ci spragnieni bardziej wiejskich do Euforii) bo u siebie nie mają nic prócz coraz to nowych galerii po których tylko chodzą gdyż ciężko jest wam w ogole wymówić nazwy, które teraz weszły na rynek. Jestem pewny że teraz na weekend będziecie sobie robić wypady do Suwałk z waszej wioski

Zauważ synu ze z Białegostoku śmieją się w całej Polsce. Gdziekolwiek byś nie pojechał zapytaj o opinie i stereotypy o waszym mieście

bo " moje miasto to Białystok, ooo, bo moje miasto to Białystok, oooo..." - wschodzący Białystok - ale i logo :) te Białostoczaki pozapominali, że w większości pochodzą z wyludnionych wsi spod Białegostoku.

ja Wam coś powiem szczególnie tym zazdrosnym ludziom zacietrzewionym w swojej własnej małomiasteczkowości Białegostoku. kiedy studiowałem w Białymstoku w większości ludzie tam mieszkający są bardzo sympatyczni i życzliwi, lecz przez kilku takich głupków udzielających się na forum, można w to szczerze zwątpić, a przecież większość mieszkańców tego miasta jest OK. dlaczego swymi wypowiedziami psujecie innym opinię?

#40 ~ŚLEDZIK~

~ŚLEDZIK~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 18:48

:lol: Jestem za dodatkowym basenikiem "śledziowym". Zaś rozwój miast podlasia bardzo mnie cieszy. Co do Opinii negatywnych o podlasiu to jak dotąd nie słyszałem więcej niż o innych regionach świata, a więc i Polski. Rozumiem również lokalnych szowinistów i proponuję im więcej wiedzy. To lek na wasz lęk i zazdrość. Pozdrawiam wszystkich z podlasia od Suwałk poprzez Ełk, Agustów, Białystok, Hajnówkę, Bielsk Podlaski i Mielnik ... :rolleyes:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych