Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~cbd~

~cbd~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 10:52

CBD I ŚPIĘ JAK DZIECKO Mam to szczęście, że znajoma pracuje w sklepie z kon opiami ( dostaniecie bez recepty 100% legalne w Polsce). Tak męczyłabym się z tym na proszkach od lekarza po których bolała mnie głowa. Teraz już nie mam tego problemu, aż tak często , ale gdy pojawia się okres silniejszego stresu to ekstrakt CBD stosuje natychmiast. Jakby ktoś potrzebował to wpiszcie sobie sklep online k o n o p i a F ar m a c j a P o z n a n lub 

#2 ~morelka~

~morelka~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 09:17

próbowałam wielu sposobów na bezsenność, picie mleka, wietrzenie pokoju, nie oglądałam nic w tv ani w komórce przed snem a i tak jak miałam stresujący dzień w pracy to potem niei mogłam spac, zaczęłam szukać pmocy w ziołach, piłam melisę ale zaczął się problem z chodzeniem w nocy do toalety, zamiast naparów zaczęłam brać nervomix sen i super to podziałało, w końcu zaczęła się wysypiać

#3 ~pasterka~

~pasterka~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 22:46

No na mnie takie sposoby nie działają, żadne mleko itp. :) Jak już mam problem z zaśnięciem to wtedy biorę ziołowe tabletki, skuteczne są nervomix sen, po nich szybko zasypiam i śpię do rana.

#4 ~muslinka~

~muslinka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 11:17

Ze snem problemy mam wtedy kiedy  w dzień przeżywam  jakies nerwy albo stres. Wtedy pomagają mi tabletki nervomix sen, po nich bardzo dobrze mi się śpi i rano wstaję ne prawdę wypoczęta.

#5 ~Poznanianka~

~Poznanianka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 17:05

Także nie lubię pigułek. Na szczęście jest melisa. Szybki efekt daje Dbam o dobry sen z doz.pl Herbatka ma dobry i kompleksowy skład. Piję wieczorem, a rano jestem wypoczęta.

#6 ~muslinka~

~muslinka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 21:10

ja melisę też lubię ale nie w formi do picia, ten smak mnie odrzuca, jakies mam złe wspomnienia czy co, wolę kupić w tabletkach niż się męczyć z tym piciem i mam wrażeie że w tabeltkach lepiej działa

#7 amper

amper

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 15:56

Melisę najlepiej pić wieczorem albo po południu, nie tuż przed snem. U mnie niestety działają tylko tabletki albo nasenne albo na obniżenie ciśnienia, bo często w nocy przeszkadza mi zbyt mocne bicie serca. Już nie umiem się relaksować ani oczyszczać myśli przed snem.

#8 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 12:44

Dla mnie zbawienny okazał się olej CBD. Powstaje z konopi siewnych (włoknistych). Moim zdaniem najlepszy jest Eir Health inne mi nie pomagaly, ale to pewnie kwestia tego, ze ten jest w pelni przebadany przez niezalezne laboratoria. Sprawdzilem wyniki na ich stronie i wyglada to naprawde dobrze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych