Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
144 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 08:37

Dyskoteki w ktorych bija powinny byc zamykane . NATYCHMIAST

#2 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 08:49

Czyżby właściciel Żagla był na specjalnych względach?

#3 ~elczanka~

~elczanka~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 09:36

Bo w zaglu czesto dochodzi do takich incydentow ze ochroniarze leja po mordach i nie tylko, z 5lat temu sama wzywalam policje do tego pubu bo moi znajomi rowniez zostali pobici,ale co z tego skoro obeszlo sie po kosciach, powinni zamknac ten lokal za to co tam sie dzieje

#4 ~Obcykany~

~Obcykany~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 10:28

W Białymstoku było tak że pobili na śmierć chopaka i właściciel od razu zmienił ochronę. Tak dalej pójdzie to i żagiel zostanie zamknięty. Jestem ełczaninem ale nie bawię się w ełckich dyskotekach bo to jedna wielka dziura. Bez odbioru.

#5 ~jac~

~jac~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 10:33

zamykani powinni być ochraniarze, pobicie to przestępstwo. ochrona to czuwanie nad bezpieczeństwem m.in. klientow a pobici byli klientami. Ci ochraniarze dodatkowo powinni mieć zakaz pracy w zawodzie.
Odszkodowanie powinien zapłacić ich pracodawca - właściciel dyskoteki.

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:10

Ja również nie wspominam ochrony z bialego zagla zbyt milo 3 lata temu tez zostalismy nie milo potraktowani przez nich mimo wezwanej policji spara obeszla sie bez wiekszego rozglosu, ponieslismy straty fizyczne jak i pieniezne ale nawet policji to nie obchodzilo

#7 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:13

B. zagiel to jeden wielki burdel nie rozumiem czemu ludzie tam chodza .Pseudo Ochrona wszystkie szare komurki stracila w dniu swoich narodzin a wlasciciel zagla i jego przydupastwo , jeden drugiego wart. Ja na miejscu wlasciciela bym sie nie pokazywal na miescie, czy on nie wie, ze wszyscy sie z niego smieja z tego jakim jest obciachem z metra cietym

#8 ~Obiektywnie~

~Obiektywnie~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:20

tak sie składa ,ze monitoring z tego zdarzenia (przekazany zreszta policji...) wcale nie potwierdza, ze ochroniarze byli agresywni, a wręcz przeciwnie... każdy medal ma dwie strony :) Mam nadzieję, że śledztwo wykaże jak było...

#9 ~Cfel wie kto ;)~

~Cfel wie kto ;)~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:32

. bialy zagiel hgahahaha Wielki arturek stoi jak 1na1 to dostal lape i zalał sie szmaciasz je***y smiechu warte ;) Hahahaha

#10 ~laborka~

~laborka~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:32

A ja bawiłam się ze znajomymi w sobotnią noc w Żaglu od może kilku lat tam nie byłam i ochrona była w porządku. Myślę, że jeśli ktoś idzie pobawić się i nie szuka wrażeń i pokazywania kim ja jestem - to nic złego jej się nie stanie !!!!! także ochrona jest od pilnowania porządku czasem wiadomo niewinnie kogos potraktuje itd.. no ale jeżeli osoba nie podoba się - jest pijana i agresywna wiadomo nie wchodzi do lokalu proste- :D nie to żebym tu kogoś broniła !!!!

#11 ~diana~

~diana~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:36

Ludzie.... nawet gdyby był pyskaty czy choćby rzucił się z rękoma na ochroniarzy to nie maja oni żadnego prawa go pobić !!! Ochrona w klubie jest po to żeby było tam bezpiecznie a nie żeby człowiek bał się tam iść. Powinni go ubezwładnić i wezwać policje a nie sami wymierzac takie czyny !!! cwaniaczki bo stoją w kilku !! z tego co widze to w klubach stoją zwykli kolesie którzy nałykali sie sterydów i myślą że są bóg wie kim....Godny i prawdziwy ochroniarz wie jak sie zachować w takich sytuacjach i jak postępować i po co tam jest !!! Przecież to jest logiczne że do knajpy ludzie nie przychodzą trzeźwi, lecz idą coś wypić i sie pobawić, jeśli chcieli by mieć doczynienia z trzeźwymi ludźmi to niech ustaną jako ochroniarze w supermarkecie !!! ŻENADA I TYLE !!!! A BIAŁY ŻAGIEL to juz ......spadł

#12 ~Jean~

~Jean~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:36

Za frajer nie biją. Musiał coś wywinąć. Zresztą alkohol ogłupia:)

#13 ~WARIAT~

~WARIAT~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:48

JESZCZE PRZYJDZIE NA WAS PORA POLICYJNE WYCHODKI DOSTAJECIE DZWONICIE PO PSY. JAKIE Z WAS CWANIAKI POKOKSOWANE BAMBUSY WEŹCIE SIE ZA TRENING I PRAWDZIWĄ WALKĘ A NIE OKLEPYWAĆ PIJACZKÓW BEZMÓZGI

#14 ~Zdarza sie IM!~

~Zdarza sie IM!~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:11

ochrona jak każda inna ale nie powiem ze są mili ;/ nie raz widziałam jak się do kogoś chamsko odzywali ;/ zdarzyło się ze sama usłyszałam coś ,raz nawet mnie wyprowadzili bo dałam kolesiowi w mordę za to ze specjalnie mnie popychał a ochrona na to dosłownie nic ;/ kolesiowi a może znajomemu ochroniarza wolno wszystko a nawet więcej i popieram tych którzy są zdania ze to burdel ;) pozdrawiam

#15 ~piotrek kwencel~

~piotrek kwencel~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:16

Wiecie co wkurza mnie, wypisywanie takich płytkich artykułów i te opisy sytuacji przedstawiane przez pseudo poszkodowanych "klajentów".Co biedaczek został pobity przez wiecznie złą i bandycką ochronę.Sławeczek był taki nie winny , i teraz pracowac nie może biedaczek bo po lekarzach musi chodzić , a zapomniał jak mu się niesmiertelność właczyłą po kilku głębszych , teraz robi z siebie ofiare głąb kapusciany , za darmo nic nie ma nawet w tych czasach w jape nie dostaniesz jak się nie zasłużysz Kozaczku bo nikt na ciebie nawet nie zwróci uwagi .....

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:33

ps
Darujcie sobie pisanie z kont anonimowych i ubliżanie bądz twardy i napisz imie i nazwisko

Gdzie jest twoje imie i nazwisko odwazny anonimie?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:34

za darmo nic nie ma nawet w tych czasach w jape nie dostaniesz jak się nie zasłużysz Kozaczku bo nikt na ciebie nawet nie zwróci uwagi .....

Powinni cie nominowac do nagrody Nobla z dziedziny ekonomii i pokojowej JEDNOCZESNIE

#18 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:35

Braaaawo!!! Prysnąć gościowi po oczach, a później zmasakrować twarz. Tego uczą na kursach i w szkołach dla ochroniarzy? Zawsze wiedziałem że żagiel to buracka nora.

#19 ~bouncer~

~bouncer~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:38

A ty debeściaku to ojca nie masz i chrzczony nie byłeś???

Mag -ik inż-ektor , w czym problem tkwi ? załatwmy to po męsku , ustawmy się na mieście i "porozmawiajmy" innych forumowiczów tez zapraszam na to widowisko "rozmowne" :)
to jak przyjmujesz na klate?

#20 ~sads~

~sads~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:39

Polecam stronę dzięki, której dostaniesz zupełnie za darmo bonus (ok. 50 zł) na grę!
Wystarczy wpisać w Google "darmowy kapitał academy". Oczywiście tych pieniędzy nie można od razu wypłacić.
Należy za nie trochę pograć, a następnie wygrane można wypłacać! Nic nie tracisz!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: re

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych