Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
144 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~piotrek kwencel~

~piotrek kwencel~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:46

Powinni cie nominowac do nagrody Nobla z dziedziny ekonomii i pokojowej JEDNOCZESNIE

Wiem :)

#22 ~Wstyd dla własciciela~

~Wstyd dla własciciela~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:48

Wstyd własciciel bd chronił ochrone , pobili az połamali to niech teraz poniosą tego konsekwencije wraz z włascicielem to sie nauczą , nie raz tam pobili i bd tak az zabiją .

#23 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:50

Gratulacje ochrony. Ochroniarze tam to rzenada sami szukaja zaczepki. Nigdy jeszcze nie bylo tak zeby slowa wlasciciela zgadzaly sie z poszkodowanymi. zawsze jest za ochrona. Cwaniaki z gazem wyskakuja nie patrza czy kobieta czy mezczyzna ludzi traktuja jak zwierzeta nawet niekiedy jeszcze gorzej!!!! nie ma zadnego poradku!! czas najwyzszy zrobic tam jakis porządek!!!!!

#24 ~pff~

~pff~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:51

za kazdym razem jak chcemy ze znajomymi wejsc do zagla to ochroniarz A.. ma cos przeciw jakby mu kurde co kto zlego w zyciu zrobil, ale ze wpuszczaja panienki 13letnie nie legitymujac ich ale maladna d*** to wpuszczaja od razu. zreszta nie jeden raz slyszalam jak odnosi sie on do klientow. nie dziwie sie ze wszyscy wala do KOKO.

#25 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:54

poza tym jak za kazdym razem ochroniarz nie chce wpuscic kogos (bo nie pasuje mu dana osoba i ot tak poprostu za nic) i ktos chce prosic wlasciciela to ochroniasrz zastawia sie tym ze niby wlasciciel ma teraz wazne spotkanie a wlasciciel siedzi za drzwiami przy barze sobie bez zadnego spotkania. poprostu ochroniarze mysla ze sa tam conajmniej dyrektorami i wpuszczaja se kogo chca a kogo nie chca to nie.

#26 ~mag inż.~

~mag inż.~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:55

Mag -ik inż-ektor , w czym problem tkwi ? załatwmy to po męsku , ustawmy się na mieście i "porozmawiajmy" innych forumowiczów tez zapraszam na to widowisko "rozmowne" :)
to jak przyjmujesz na klate?

Jeśli przeczytałeś "Ferdydurke" to podnoszę rękawicę. Ba, już biegnę na miasto. Ale jeśli nie czytałeś to kij Ci w oko (przez dziurę w...płocie).

#27 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:05

Zachowanie poszkodowanego Sławka nie ma żadnego znaczenia. Ochrona powinna umieć radzić sobie klientami niezależnie w jakim są stanie. Zgadzam się z osobami, które twierdzą że Biały Żagiel to chlew i burdel, ale wcale nie muszą go zamykać. Ja tam nie chodzę i nie mam takich problemów. Taki śmieć jak Berliniak na mnie nie zarobi.

#28 ~lycker~

~lycker~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:05

A ja bawiłam się ze znajomymi w sobotnią noc w Żaglu od może kilku lat tam nie byłam i ochrona była w porządku. Myślę, że jeśli ktoś idzie pobawić się i nie szuka wrażeń i pokazywania kim ja jestem - to nic złego jej się nie stanie !!!!! także ochrona jest od pilnowania porządku czasem wiadomo niewinnie kogos potraktuje itd.. no ale jeżeli osoba nie podoba się - jest pijana i agresywna wiadomo nie wchodzi do lokalu proste- :D nie to żebym tu kogoś broniła !!!!

A ja bawiłam się ze znajomymi w sobotnią noc w Żaglu od może kilku lat tam nie byłam i ochrona była w porządku. Myślę, że jeśli ktoś idzie pobawić się i nie szuka wrażeń i pokazywania kim ja jestem - to nic złego jej się nie stanie !!!!! także ochrona jest od pilnowania porządku czasem wiadomo niewinnie kogos potraktuje itd.. no ale jeżeli osoba nie podoba się - jest pijana i agresywna wiadomo nie wchodzi do lokalu proste- :D nie to żebym tu kogoś broniła !!!!

Widac , że jesteś idiotką. Ochrona NIGDY nie ma prawa uderzyć. Ma prawo unieszkodliwić, a nie pobić.

#29 ~Ełczanka~

~Ełczanka~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:08

Akurat ten przypadek został opisany, ale ile takich bójek jest zamiatanych pod dywan?
Często ochrona myli swoje obowiązki. Zamiast chronić, to sami czują się jak na treningu!
Tak samo jest w drugiej knajpie Berlińskich, na Chopina. Tam również ochrona parę razy
pobiła uczestników dyskoteki, tylko za każdym razem uchodziło im to na sucho, bo
Paweł Berliński - właściciel proponował pieniądze, błagał, aby nic nie trafiło na policję
i mówił "za kolejnym razem wjazd free". To jest śmieszne, że w tak małym Ełku, dzieją
się tak straszliwe rzeczy! Ełcka policja powinna wziąć się za te dyskoteki, bo kiedyś
już doszło do tragedii... po co ma się coś takiego powtórzyć?!

#30 ~elczanin~

~elczanin~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:29

Nic nowego :) na moich oczach ochroniarze ze smetka pobili chlopaka on uciekal gonili go wskoczyl do wody przed nimi a oni szli za nim i nie chcieli go wypuscic na brzeg potem sie okazalo ze sie utopil a ochrona dalej ta sama a zabili chlopaka dziwi mnie tez to ze nie siedza w wiezieniu tylko dalej tam pracuja tak samo i w zaglu bedzie ze az kogos zabija. Ja to juz se odpuscilem elckie restauracje noca bo sa niebespieczne w kuzni ochroniaze tez pobili chlopaka ktory potem zaginol i sie okazalo ze nie zyje i tez z tego co mi wiadomo nikt za to kary nie poniosl

#31 ~EWELINA~

~EWELINA~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:31

NIGDY OCHRONA W ZAGLU NIE BYLA WPORZADKU I MOZE KTOS SIE TYM WKONCU ZAINTERESUJE .......

#32 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:34

he a co ma powiedziec wlasciciel pewnie ze sie broni ...".poturbowany" szok radze omijac ten lokal szerokim łukiem :)P

#33 ~Krajeś~

~Krajeś~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:34

I co, dalej uważacie że biały żagiel to dobra dyskoteka??
Jak dla mnie to wiocha i ku*widołek!!!

#34 ~warren~

~warren~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:41

Owe"karki" stojące na bramkach to niby kim są ??.Tutaj faktycznie większość z nich,zatrudniona z doskoku,na lewo,może być eks bandziorami,głupolami(to wasze okreslenia z forum)i o to miejcie żal nie do właścicieli tych przybytków ! W Białymstoku jest kilka dyskotek gdzie zmieniono ochronę np.prognozy i moim zdaniem na plus .

#35 ~anty-palant~

~anty-palant~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:42

Jak jestes nie przyjemny i napity to siedz w domu , bo to już nie daleko do skakania z pazurami .Współczuje tak niskiego poziomu inteligencji - anty waflu .No w sumie jak się skończyło gimnazjum to co tu gadac. Ludzie wykształceni i kulturalni o wiele lepiej się bawią, nawet po wypicu alkoholu i nie stwarzają tylu problemów.

Co pracuje się na bramce ??? :) heheh. Palancie jeden, to raczej powód do wstydu niż do dumy.
Jakby wszyscy byli trzeźwi w twoim klubie, to byś swą włochatą du-pe ciągał po chodniku szukając pracy, bezmózgu jeden.

#36 ~xxxxxxxxx~

~xxxxxxxxx~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:42

dziwie sie tylko panu Berlińskiemu ze takich ludzi zatrudnia.panie Berliński czy pan w to wierzy ze facet ktory idzie z kobieta do lokalu szuka klopotu. ma pan fajny lokal pozbedzie sie pan takich ludzi co panu jak i dla lokalu wizerunek psuja.
pozdrawiam pana Sławka niech pan szybko wraca do zdrowia i tym osobnikom co panu to zrobili nie odpuscil

#37 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:46

Tak sie dzieje jak na ochroniarzy biora pierwszych lepszych z ulicy dadza im plakietke i mysla ze sa niewiadomo kim. Nie wazne jak sie klijent zachowuje nie maja prawa go katowac. Jak by mieli chociasz troszeczke pojecia na temat bycia ochroniarzem to by wiedzieli jak go obezwladnic nie robiac mu krzywdy i nie uzywajac sily ale do tego potrzebne szkolenie ktorego niema wiekszosc o chroniazy elckich a jak juz go maja to dlatego ze im pracodawca go kupil a nie go zrobili takie sa fakty i nikt nic z tym nie robi

#38 ~mag inż.~

~mag inż.~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:59

Nie trawię Gombrowicza :/ pewnie sam przeczytałeś tylko streszczenie ......od samego początku wydałeś się zwykłą wystraszoną pipk*, i tak było miałem rację :)
uj ci w ryj i kij ci upe

Debeściak z Ciebie, zajekochany (przez te uśmiechnięte buźki oczywiście). Miałeś rację, oczywiście miałeś. Może Cię jeszcze pogłaskać za uszkiem żeby stresik przeszedł i żebyś wieczorkiem żadnego ochroniarza nie sprowokował swym wzrokiem.

#39 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:08

no to fajnie ja tez zostalam pobita na tej dyskotece bo ocroniarz sie przyczepil ze za glosno romawiam moj brat mu zwroci uwage wiec go zaczeli okladac ja stanelam w obronie i tez dostalam gazem po oczach ,popchnol mnie jeden z nich mialam pobite i obdarte kolano i wielkiego siniaka na reku policja tez byla ale nic z tym nie zrobila ten chlew powinni zamknac

#40 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:17

Debeściak z Ciebie, zajekochany (przez te uśmiechnięte buźki oczywiście). Miałeś rację, oczywiście miałeś. Może Cię jeszcze pogłaskać za uszkiem żeby stresik przeszedł i żebyś wieczorkiem żadnego ochroniarza nie sprowokował swym wzrokiem.

żenada jaki z Ciebie mięczak .

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: re

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych