Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
144 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:20

no to fajnie ja tez zostalam pobita na tej dyskotece bo ocroniarz sie przyczepil ze za glosno romawiam moj brat mu zwroci uwage wiec go zaczeli okladac ja stanelam w obronie i tez dostalam gazem po oczach ,popchnol mnie jeden z nich mialam pobite i obdarte kolano i wielkiego siniaka na reku policja tez byla ale nic z tym nie zrobila ten chlew powinni zamknac

Justyna !! tyle razy mówiłem aby przenieśc biznes do domu i tam lodziki kręcić , kolano całe byś miała :wink

#42 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:29

Kiedyś Żagiel był bardzo fajnym lokalem ale właśnie przez poj...nych ochroniarzy, którzy są bezczelni i hamscy większość młodzieży i dorosłych nie chce tam przychodzić, poprostu zero kultury ze strony ochrony!!!Ja akurat na szczęście nie miałam do czynienia z nimi ale widziałam dość wiele i na sam widok odechciewa się tam przychodzić( jest niebezpiecznie).

#43 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:34

sama bylam swiadkiem pobicia przez ochroniarzy chlopaka, ktory tak naprawde nic nie mowil, wydawalo mi sei ze chcial o cos zzapytac. ochroniarz nie powiniien podnosic reki na klienta, jedyynie co powinien to albo kazac opusic pub, a jezeli nie klient sie stawia..dzwoni sie po poilicje...smieszna jest dla mnie wypowiedz wlasscieila, jak ochroniarz mialby zostac poturbowany, heheh skoro nie jest tylko jeden na sali, a co robilby drugi czy 3??wkoncu zrobcie z tym porzadek!!!

#44 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:36

a berlinski zatrudnia takich ludzi, bo nikt normalny i doswiadczony nie chce tam pracowac

#45 ~kspwroog~

~kspwroog~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:37

Prawda jest taka że zarabiasz jak możesz. Jesteś bramkarzem to pilnujesz wejścia i dbasz o porządek. Nawet jeśli gość się postawił w obronie kobiety czy zaczął po prostu skakać to należy po prostu wyrzucić obezwładnić a nie na-pie-rdalać zwykłego typka. Kozaki ku*** w 5 na jednego. Żadnych ambicji brak mózgu i napi-erdolo-ne w głowie od kxk, Minie kilka lat pójdziecie kleić kartony do murbetu. Jestem pewien że to bramka zawiniła, bo jeśli typ był by zaczepny i często uczestniczył w bójkach to na pewno nie poszedł by z tym do gazety. Ponadto wiem jak jest w żaglu. Niech odpowiedzą za to grubo- imbecyle ;)

#46 ~ełczanin~

~ełczanin~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:39

stalem na bramce i wiem jak sie ludzie zachowują podczas masowych imprez a zwlaszcza ochroniarze, mysla ze sa kozakami bo widza czlowieka pijanego i mysla ze maja nad nim władze bo co to ku*** ine ochroniarz. Sam bylem ochroniarzem ale takiego blędu nie popełniłem.

#47 ~Sztramek~

~Sztramek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:55

nie pierwszy i ostatni raz takie cos sie dzieje w Biełym Żaglu;/ Ci ''Ochraniacze" sa jak piranie nie atakuja w pojedynke tylko stadem!! 5 na jednego i nie wazne czy chlopak czy dzieczyna:/ oczywiscie Ełcka policja nic z tym nie rozbi!! :) kiedy bedzie tego koniec az kogos przekopia na śmierc??!?? Gazowniki!!!! nie Ochrona;/ np.Kuzna Smaku, Laguna czemu tam nie dochodzi do takich rzeczy? w tych miejscach ochrona jest taka jaka powinna byc. gdzie ta Policja;/

#48 ~kids~

~kids~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 15:04

Ochroniarze powinni być to ludzie spełniający jakieś kryteria a nie byle zabijacy! Przechodzić badania psychiatryczne ,mieć dobrą opinię , być nie karani. A u nas w dużej części to bydło które niczego innego nie potrafi tylko nap........ ludzi !!!

#49 ~Adam Grajewo~

~Adam Grajewo~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 15:06

Sztramek dobrze wsumie mowisz. Bylem świadkiem gdy trzech chlopakow wchodzilo do Bialego Żagla byli troche zachwiani% ale.... stalem przy wejsciu z dziewczyna palilem papierosa, 3chlopakow podeszlo do wejscia jeden z nich
zapytal -ile wstep??
ochroniarz odpowiedzial ''rzucil sie '' -nie wchodzisz!
gdy 3chlopakow obrocilo sie na piecie w kierunku drogi powrotnej(nie mowiac przy tym nic ani slowa) zostali spryskani przez dwoch ochroniarzy gazem po karku;/;/ a co pozniej.. chlopaki na ziemie i kopy po twarzy..ZA NIC!!. to jest nie moralne, chore i bardzo brutalne. za dużo przemocy..!

#50 ~tery~

~tery~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 15:09

Powiem Wam że sam pracuje na bramkach od 10 lat, to juz nie są te same czasy kiedy wykidajła tłukły klientów za byle co , za złe spojrzenie , za dyskusje etc.(oczywiście nie wszyscy) teraz nikt o zdrowych zmysłach nie zatrudnia pseudo gangsterów inaczej bandytów bo to skończy się wczesniej czy później zamknięciem lokalu , bądz negatywną opinia dla samego klubu czego właścieciel by nie chciał( nie s*amy do własnego koryta). Agresywni w tym zawodzie juz nie mają polotu , sam przyznam że "klient" potrafi podnieśc cisnienie ale wole go "zlac" (olac jak kto woli) ciepłym moczem niż uderzyć.
Ogarnięci bramkarze wolą mieć spokojną noc niż szarpać się z pijanymi idiotami .Nie wszystkich mierzmy tą samą miarą .Nie ukrywajmy też ze nie raz samo obezwładnienie delikwenta jest odbierane jako pobicie przez jego znajomych z czego często rodzi się rozróba .Ale w tym przypadku mam nadzieję że na wszystkie pytania odpowie nagranie z kamer .pozdrawiam

#51 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 15:24

zamknąć tych bandytów pseudo ochroniarzy

#52 ~gryieldcavalry~

~gryieldcavalry~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 15:42

całkowita prawda. Ja tam nie chodze od 4 lat bo ochrona to śmiecie bez kultury. takich burakow jak tam to nawet na polu nie widziałam!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53 ~cinku~

~cinku~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 16:04

co ma ochroniarz do gadania ? oni maja pilnowac nie bic ,za duzo ludzi znam zebym sie unosil ale zalujcie ze nie mieszkam w Waszym rewirze..pozdrawiam i wspolczuje

#54 ~kotka20~

~kotka20~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 16:43

znam osobiście paru ochroniarzy, OKROPNE CHAMY I BEZCZELNE ŚWINIE. zamknąć ten syf zaglowy!

#55 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 17:00

dupami świecą wszędzie, więc to nie ma nic do rzeczy. takie społeczeństwo. co do ochrony, to pozostawia sporo do życzenia

#56 ~anonymoues~

~anonymoues~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 17:42

żeby nie szukał zaczepki to by nie dostał a widocznie coś w tym musiało być

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 17:53

żeby nie szukał zaczepki to by nie dostał a widocznie coś w tym musiało być

....nic nie było ,po prostu ochroniarze czuli się władzą....a ublizać kobiecie i popychac ja potrafi tylko damski bokser ...więc bylo w Sławka obowiazku zwrucic im uwage...i za to dostał....jezeli uwarzasz ze to jest fer jesteś taki sam jak ci niby ochroniarze Teresa

#58 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 17:54

Byłem ochroniarzem z tzw.perwszej ligi.....prawie 20 lat wiec wiem co pisze......w 70 % uzycie siły przez ochrone jest nieuzasadniona..i nie jestem jakims skruszonym dupkiem....poprostu to jest efekt przyjmowania ludzi z ulicy.........

#59 ~Okocha~

~Okocha~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 17:59

A ja byłem i się dobrze bawiłem ;) a ochrona równe chłopaki ;)

#60 ~bywalec~

~bywalec~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 18:10

Ludzie - najpierw wypadałoby nauczyć się kultury. Jestem częstym bywalcem tego lokalu i osobiście mogę powiedzieć, że chamstwo to szerzy się pośród tych, którzy tam przychodzą. Jeśli pije się bez umiaru i szuka zaczepki to nie ma co się dziwić, że impreza kończy się takim stanem . Nikt bez powodu nikogo nie bije. Dodam tak brzydko mówiąc, że " Z Takimi Wieśniakami" nie da się przebywać w lokalu. Człowiek człowiekiem ,bo każdy równy ale guza za Darmo nikt nie dostaje.Jak o Was to świadczy nazywając ochroniarzy chamami i świniami ? Może warto spojrzeć w lustro i podbudować Swoją reputację dla samego siebie a nie dla tych, którzy wykonują Swoją prace przy czym są nawyzywani. " To ludzie ze wsi przychodzą i robią "SYF". Wasze wypowiedzi są mało wartościowe. Polecam popracować nad sobą a nie ocenianiu innych bezpodstawnie. Nauczcie się również czytać dokładnie artykuły, gdyż chłopak napisał jasno - był wypity bo pił alkohol... Śmiechem jest to, że jest napisane ,że nikt nie był pijany - ale pił alkohol ;]

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: re

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych