Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
144 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 18:10

Wiecie co wkurza mnie, wypisywanie takich płytkich artykułów i te opisy sytuacji przedstawiane przez pseudo poszkodowanych "klajentów".Co biedaczek został pobity przez wiecznie złą i bandycką ochronę.Sławeczek był taki nie winny , i teraz pracowac nie może biedaczek bo po lekarzach musi chodzić , a zapomniał jak mu się niesmiertelność właczyłą po kilku głębszych , teraz robi z siebie ofiare głąb kapusciany , za darmo nic nie ma nawet w tych czasach w jape nie dostaniesz jak się nie zasłużysz Kozaczku bo nikt na ciebie nawet nie zwróci uwagi .....

Ty kretynie jak nie wiesz jak bylo to stul ryj...i nie wypowiadaj sie
jestem Ciocia Sławka a ty nie dorastasz mu do pięt...nastepna sprawa on nie naduzywa alkocholu czego nie moge powiedziec o tobie ....kretyn

#62 ~Ełczak~

~Ełczak~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 18:14

O ile dobrze wiem to nie ma szans na zmianę ochrony w Białym Żaglu. Właściciel się poprostu boji tej grupy. Podobno biorą do kieszeni i to za wiedzą właściciela jak to nazwać? haracz?

#63 ~Bywalec lokali~

~Bywalec lokali~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 18:17

A propos nie wpuszczania przez "selekcjonerów" czy - co gorsze - bandytów zwanych bramkarzami, którzy stoją na bramkach po 8 zł za godzinę: Otóż jeśli takie coś nie chce mnie wpuścić do klubu, to nie pcham się tam na siłę, nie pytam dlaczego, nie proszę idioty, by mi wyjaśnił, bo i po co? Zwykle wraz z kilkorgiem znajomych wydajemy w sobotni wieczór ponad 1000 zł i jak jakiś lokal nie chce, by dać mu zarobić, zatrudniając takie buractwo na bramce, to nie trzeba.

Zatem właściciele lokali, pomyślcie, ktogo stawiacie na wejściu, bo gdybyśmy weszli do WASZEGO lokalu, to dzięki tylko nam (nie licząc pozostałych klientów) mielibyście kasę na lepszą ochronę, obsługę, itd.

#64 ~rozumny~

~rozumny~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 18:24

ochroniarzy nie raz ponosi ale to Wy prowokujecie wiem co sie tam zdarzyło i powiem że ten typek może nie aż tak ale zasłuzył na mocnego kopniaka.Zawsze tak jest, najpierw wyzywacie prwokujecie z plaskacza ktoś dostanie i wzywają policję nie wiadomo na co licząc. chamstwo chamstwem odpłacić trzeba

#65 ~OBIEKTYWNIE~

~OBIEKTYWNIE~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 18:40

...Żenada, te Wasze komenty :) uważacie, że ochrona flekowałaby kolesia tak centralnie, na widoku kamer? Przecież właściciel ma obowiązek dostarczyc policji zapis monitorinu, co też (jak pisałem wcześniej) uczynił...wkrótce wszystko będzie jasne ,a ten "trolling" ze strony niektórych jest naprawdę komiczny :) Ps. w branży rozrywkowej pracuje ponad 20 lat i powiem Wam, że relacje ochrona - klient, to temat na pasjonująca pracę magisterską, ale nie wszystko jest takie proste jak Wam sie wydaje i jak to tutaj opisujecie :) pozdrawiam cieplutko tych wszystkich hejterów...

#66 ~srom na rompera~

~srom na rompera~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 18:42

Deqlu nawet sobie nie zdajesz sprawy z jak wysokim wykształceniem pracują ludzie na tzw.bramkach .Plancie?? nie nazywaj nikogo imieniem swego ojca , włochata d***?? hmmm Ty pewnie golisz sobie tyłek i nózki co nie ?? a wieczorkami w damskich ciuszkach robisz fotki i wrzucasz na gajger-a buahaha :) Człowieku z wazeliny zajmij się lepiej obrabianiem wafla swemu Paniczowi

Właśnie pokazałeś poziom ełckiego bramkarza. Co aspirujesz do neo-nazi (romper stomper?). Krzywy q-tas jestes z krzywym, poobijanym deklem zamiast łba i tyle w temacie

#67 ~dozorca~

~dozorca~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 18:44

witam można napisać klasyka jaki kraj tacy ochraniarze ,prostuję CIECIE.Pracowałem kilka lat jako agent ochrony wow i wiem , że 90 procent akcję można ugasić słowem.Tzw.abesy -absolutny brak szyi i oczywiście mózgu tego nie robią bo po co.Klient dyskoteki jest pijany na zeznaniach potem plącze się , w tłumie świadków nie ma.Absy trzeźwi wersję mają jedną oklepaną ale spójną .Sprawa w sądzie pada. Ja zwyczajnie omijam takie miejsca polecam to innym .Policjantów ełckim może lepie z innego miasta operacyjnym polecam z kamerką nagrać kilka zajść przed lokalem potem po obserwować wewnatrz.Napewno będzie wynik!!! zarówno z kk i ustawy o przeciwdzkałaniu narkomnaii

#68 ~OBIEKTYWNIE~

~OBIEKTYWNIE~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 18:51

Akcja z nagraniem była juz kiedyś w suwalskim Fantasy Park i skończyło sie to wymiana załogi na "bramce"... Zastanawia mnie tylko, dlaczego dziennikarz piszący ten artykuł nie poprosił właściciela o wgląd w zapis monitoringu... chyba, że poprosił i został "spuszczony na drzewo", a wtedy to juz zupełnie inna para obuwia gumowego :)

#69 ~klubowicz~

~klubowicz~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 19:26

nikt nikomu nie zmusza do chodzenia po lokalach.. to lokal prywatny i obowiazuja zasady ... najlepiej sie napic strugac z Siebie Rambo a potem wymyslać historyjki ...tylko po co mieszać w to niwinnych...

#70 ~obiekcja~

~obiekcja~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 19:31

ciekawe bajki opowiadasz .. tak to jest jak dzieci siedzą na inernecie i moga pisać ...

#71 ~spokojny~

~spokojny~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 19:36

ciocia tez była ze pisze;d po słownictwie widac ze ciocia lubi pokrzyczeć i wypic ... nic wiecej dodac...

#72 ~ełczanin~

~ełczanin~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 19:41

Mimo ze pan sławek byl pod wplywem alkoholu to ochroniarz nie ma prawa go uderzyc i doprowadzic do takiego stanu .

Powinni go zatrzymać skuć, jeżeli byl agresywny i narażał zdrowie innych osob i ochrony(pracownikow firmy) wezwać policje , spisać notatke zatrzymania i przekazac dla policji.

Ochrona ktora stoi w bialym zaglu nie ma prawa Ciebie dotknać. Ochroniarz z licencja ma prawo zastosować żel pałke( srodki przymus) W zalgu myśłe ze jedna osoba ma licencje .

Jezeli zrobila to ochrona lub ktos inny na terenie restauracji bialy zagiel .. ochrona powinna zatrzymac osoby i wezwac policje.

Jeżeli jestes w restauracji dostajesz butelką w głowę masz prawo rządac odszkodowania od wlascielea restaracji lub od firmy ochroniarskiej.

Płacisz za wstęp 20 lub 15 zł. I zadaniem klubu jest zapewnienie tobie bezpieczeństwa. Placisz peiniądze a nie dsotajesz nawet rachunku za bilet.

#73 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 19:58

normalne w elku tak jak i kuznia smaku powinni zaknac te przybtki zla pozdo

#74 ~Uczestnik~

~Uczestnik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 20:37

Akurat byłem na Żaglu kiedy ta sytuacja miala miejsce i widziałem co nieco ;d
Wiec to wyglądało tak ze kobieta pod wplywem alkocholu zaczeła sie wydzierac i probowala na sile
wejść do Środka ochrona nie chciala wpuścić tej kobiety ponieważ źle sie zachowywała i tu oni mieli racje
i wtedy pojawiła sie "żekoma ofiara pobicia" jednak na wlasne oczy widzialem ze jaki pierwsi zaczęli sie do ochrony jednym słowem zaczynali sie myśleli ze dadza rade dla ochrony ale dostali wpier...... i teraz próbója inaczej sie zemścic. Jeżeli chodzi o mnie jestem prawie co tydzien na tej imprezie i powiem ze nigdy nie widzialem sytuacji aby ochrona źle postępowala nigdy jakis problemów. Moim zdaniem i to co widzialem to ci ludzie pod wplywem alkocholu zaczęli bójke i zaczepili ochrone wiec ochrona musiala tak postapić a nie inaczej....

#75 ~......~

~......~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 20:40

niestety ochrona w tym lokalu lubi zaczepiac ludzi bez powodu widocznie to im odpowiada niestety obawiam sie ze nie da sie z tym nic zrobic ;/ oni maja za soba bogatych ludzi co moga zrobic biedni ełczanie .

#76 ~BOSS~

~BOSS~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 21:48

Nowa BANDERE!!! i Pokapitansku.

#77 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 21:50

No macie racje po co chodzić do zagla mozna iśc do kużni tam stoi na bramce chłopak który pracował w burdelu i bił dziwki za co siedział On wie jak postępowac z ludżmi......

#78 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 21:50

No macie racje po co chodzić do zagla mozna iśc do kużni tam stoi na bramce chłopak który pracował w burdelu i bił dziwki za co siedział On wie jak postępowac z ludżmi......

#79 ~Szwagier~

~Szwagier~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 21:55

Podobno ta pani sławka czy jak tam sie zwie żona to znana bywalczyni tej dyskoteki i bardzo towarzyka kobieta... moze dlateko pan pseudo poszkodowany chce sie odegrać na szwagrach... chyba jest ich zbyt wielu by sie mścic...

#80 ~bokserek~

~bokserek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 22:00

Ja tam mam miłe wspomnienia z zagla nie wierze ze którys by miał chęc bic po twarzy takiego ''buraka'' pewnie dostał od kogo innego a wiadomo winne trzeba na kogos zwalicc...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: re

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych