Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
144 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 22:16

bialy zgiel to nieciekawe miejsce dla normalnyc ludzi, a ci pseudo ochraniacze to tylko sa kozakami do osob slabszych i oczywiscie wtedy gdy sa w grupie. trzeba byc idiota zeby kopac bezbronnego lezacego czlowieka ale tam tylko idioci... na ulicy z glowami w dole chodza!

#82 ~Gregorij~

~Gregorij~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 22:48

Co do kuźni. Jak dziwki dostały to trudno taka praca. A co do pracownika w wymienionym lokalu miał karę, odsiedział. Nie ma co się sugerować tym co było kiedyś. Każdy ma coś na sumieniu, ale to nie powód żeby jechać po nim w nieskończoność.

#83 ~Wielgat~

~Wielgat~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 22:48

Jedna banda ciot z tych ochroniarzy pewnie skonczone wyksztalcenie gimnazjalne , Zawsze w zaglu sie rzucaja . tylko jak przyjdzie kozak to nawet oplat nie biora bo boja sie dostac w morde . pozdrowka ciecie . od Wielgata .

#84 ~madzia~

~madzia~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 06:21

tam zawsze sa bojki ochroniarze z bialego zagla to gowniarze ktorzy nie sa odpowiednimi osobami na to stanowisko nie jednen z nich jest bez preferencji na ochroniarza a na policji tlucza sie inaczej ugadaja sie aby tamten co ich zarejstrowal nie mial lipy cala ochrona powinna dostac i tak sie stanie napewno bo za duzo maja wrogow za te swoje traktowanie......

#85 ~opiekun gminny~

~opiekun gminny~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 06:33

Dyskoteki w ktorych bija powinny byc zamykane . NATYCHMIAST

To by nie bylo nawet JEDNEJ dyskoteki w Polsce. Wszedzie holota sie bije i robi burdy po pijanemu.
Dobrze zrobili ze recznie wytlumaczyli chamom zasady przestrzegania kultury w Polsce !
Brawo popieram takie postepowanie !

#86 ~gonzo~

~gonzo~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 06:36

Dwa razy w życiu byłem w żaglu i nigdy więcej, obsługa słaba, żarcie stare i śmierdzące o reszcie nie wspominam, a olac i nie chodzić i spokój, na szczęście są inne lokale

#87 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 07:38

Żagiel jest znany z kurestwa,bujek i złodziejstwa.A ochrona wiadomo, kupa gówniarzy oni nawet szkół średnich nie mają pokończonych.A do żagla się nie chodzi bo to obciach tam się wiocha tylko bawi.

#88 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 07:46

Ochroniarze nie są po to aby brutalnie bić ludzi!!!!!!!! W ich kwestii leży pilnować porządku, a w razie nieporozumienia MUSZĄ wezwać policję, a nie na włąsną rękę wymierzać sprawiedliwość i w dodatku w tak brutalny sposób, nie maja do tego prawa. Ale co tu się dziwić, ochroniarzy z Białego Żagla....i cały ten lokal należy omijać dużym łukiem.

opiekun gminny - puknij się w głowę i idź się leczyć.

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 07:51

poza tym jak za kazdym razem ochroniarz nie chce wpuscic kogos (bo nie pasuje mu dana osoba i ot tak poprostu za nic) i ktos chce prosic wlasciciela to ochroniasrz zastawia sie tym ze niby wlasciciel ma teraz wazne spotkanie a wlasciciel siedzi za drzwiami przy barze sobie bez zadnego spotkania. poprostu ochroniarze mysla ze sa tam conajmniej dyrektorami i wpuszczaja se kogo chca a kogo nie chca to nie.

poza tym jak za kazdym razem ochroniarz nie chce wpuscic kogos (bo nie pasuje mu dana osoba i ot tak poprostu za nic) i ktos chce prosic wlasciciela to ochroniasrz zastawia sie tym ze niby wlasciciel ma teraz wazne spotkanie a wlasciciel siedzi za drzwiami przy barze sobie bez zadnego spotkania. poprostu ochroniarze mysla ze sa tam conajmniej dyrektorami i wpuszczaja se kogo chca a kogo nie chca to nie.

i mają prawo nie wpuścić bo większość lokali ma w statucie zapis że ochrona może nie wpuścić klienta bez podawania przyczyny a klient wchodzi na teren prywatny a nie do urzędu i musi się z tym pogodzić a nie bic z ochroną

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 07:54

To by nie bylo nawet JEDNEJ dyskoteki w Polsce. Wszedzie holota sie bije i robi burdy po pijanemu.
Dobrze zrobili ze recznie wytlumaczyli chamom zasady przestrzegania kultury w Polsce !
Brawo popieram takie postepowanie !

zgadzam się z Tobą. Jak idę ma dyskotekę to chcę się bezpiecznie bawić a nie uciekać przed chamskimi pijakami. Takim deb***om powinni dożywotnio zabronić wchodzenia gdziekolwiek a nie pisać o nich artykuły

#91 ~lilitaL~

~lilitaL~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 09:53

BO OCHRONA Z ŻAGLA JEST DO KITU..POWINNI JUŻ DAWNO WYMIENIĆ ICH NA LEPSZĄ OCHRONĘ, A ONI TO PIERWSI DO Bijatyki.

#92 ~DotiP~

~DotiP~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 10:05

pseudo ochrona to czuby, którzy nie mają perspektyw na życie .... powinni ich pozwalniać bo syf robi się coraz gorszy!!!!!! :excl:

#93 ~J.~

~J.~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 10:29

nie wierzę, że ochroniarze aż tak sie zachowali bywały różne sytuacje, ale jeżeli już ochrona używała przemocy wobec kogoś to naprawde w skrajnych przypadkach, a już na pewno nigdy sie nie zdarzyło żeby na wejściu potraktowali kogoś gazem.. to naprawde fajny lokal i można sie tu bezpiecznie pobawic, a ludzie który tam nie chodzą niech sie nie wypowiadają,..

#94 ~bolek2378~

~bolek2378~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 10:39

Lokal dla wieśniaków, to i ochrona taka... juz dawno powinni zamknąć tą pseudodyskotekę!

#95 ~realisTA~

~realisTA~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 10:52

gostek zawodowy kierowca-w sobote wieczorem pod wpływem alkoholu a w niedziele miał w trasę jechać?powinni mu bardziej w....ć -przynajmniej ocalili czyjeś być może życie ...

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 11:01

Akurat byłem na Żaglu kiedy ta sytuacja miala miejsce i widziałem co nieco ;d
Wiec to wyglądało tak ze kobieta pod wplywem alkocholu zaczeła sie wydzierac i probowala na sile
wejść do Środka ochrona nie chciala wpuścić tej kobiety ponieważ źle sie zachowywała i tu oni mieli racje
i wtedy pojawiła sie "żekoma ofiara pobicia" jednak na wlasne oczy widzialem ze jaki pierwsi zaczęli sie do ochrony jednym słowem zaczynali sie myśleli ze dadza rade dla ochrony ale dostali wpier...... i teraz próbója inaczej sie zemścic. Jeżeli chodzi o mnie jestem prawie co tydzien na tej imprezie i powiem ze nigdy nie widzialem sytuacji aby ochrona źle postępowala nigdy jakis problemów. Moim zdaniem i to co widzialem to ci ludzie pod wplywem alkocholu zaczęli bójke i zaczepili ochrone wiec ochrona musiala tak postapić a nie inaczej....

uwazasz ze jezeli ktos czepia sie do ochrony to ona może pobić człowieka zlamac reke uszkodzic szczeke itd. nie mowie teraz o slawku.

Powinna tak zatrzymać pijana osobe zeby jej nic sie nie stało.... :) po to sa kursy i uprawnienia i POLICJA.

co do słąwka nie wiem jak to bylo zalozmy że to jego wina. Ale widzisz go na zdjeciu..to tak pracuje ochrona ???????

Rozumiem wykreceni

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 11:06

Witam..

wszystkie lokale w elku sa zarejestrowane do 200 osob dokladnie nie znam tej liczby ale powyzje 300 osob na dyskotece zwieksza liczbe ochrony. i podatkow itd.

w zalgu ile ludzi wchodzi kuznia swieta...? itd.. masakra.. powinni zabrac sie za to. za bilet placisz 10 zł lub 20 zł a gdzie rachunek za to ?

Jezeli dyskoteka jest zarejestrowana jako klub moze prowadzić selekcje. Jezeli nie to moge wejsc..! chyba ze jestem agresywny i pijany

#98 ~Aska~

~Aska~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 12:58

W zyciu nie spotkalam tak chamskiej ochrony jaka jest w Bialym Zaglu.
Sama zostalam jakis czas temu skandalicznie potraktowana przez tych panow.
Mam nadzieje ze zostana srogo ukarani i dyscyplinarnie zwolnieni z pracy,
o ile maja tam jakies umowy o prace ..

#99 ~A...~

~A...~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 13:13

Zawsze uważałam, że to jedna z gorszych knajp w Ełku.... jakoś mnie osobiście odstrasza. A znając życie to wina ochrony, Panowie stojący na bramkach w knajpach często się zapominają i o wiele za dużo sobie pozwalają...chociaż nie mogę powiedzieć, że wszyscy znam takich, którzy naprawdę są w takich miejscach aby chronić a nie powodować bójki. Ale to raczej nie dotyczy ochrony "Żagla" - może Pan właściciel powinien się zastanowić nad wymianą pracowników.....

#100 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 15:20

Akurat byłem na Żaglu kiedy ta sytuacja miala miejsce i widziałem co nieco ;d
Wiec to wyglądało tak ze kobieta pod wplywem alkocholu zaczeła sie wydzierac i probowala na sile
wejść do Środka ochrona nie chciala wpuścić tej kobiety ponieważ źle sie zachowywała i tu oni mieli racje
i wtedy pojawiła sie "żekoma ofiara pobicia" jednak na wlasne oczy widzialem ze jaki pierwsi zaczęli sie do ochrony jednym słowem zaczynali sie myśleli ze dadza rade dla ochrony ale dostali wpier...... i teraz próbója inaczej sie zemścic. Jeżeli chodzi o mnie jestem prawie co tydzien na tej imprezie i powiem ze nigdy nie widzialem sytuacji aby ochrona źle postępowala nigdy jakis problemów. Moim zdaniem i to co widzialem to ci ludzie pod wplywem alkocholu zaczęli bójke i zaczepili ochrone wiec ochrona musiala tak postapić a nie inaczej....

jestem naocznym świadkiemm, jak klienci się zachowują, jednego razu sam koleś wyciągnął na moich oczach ręke do ochroniaża , to ten był zmuszony go wyprowadzić. co najśmieszniejsze klient ten, czuł się urażony, dlaczego to go wyprowadzono . .

klienci sami chcą pokazać jacy to oni nie są. To, że masz troche mięsnia tu i tam, nie oznacza, że wygrasz z ochroniażami

A propos nie wpuszczania przez "selekcjonerów" czy - co gorsze - bandytów zwanych bramkarzami, którzy stoją na bramkach po 8 zł za godzinę: Otóż jeśli takie coś nie chce mnie wpuścić do klubu, to nie pcham się tam na siłę, nie pytam dlaczego, nie proszę idioty, by mi wyjaśnił, bo i po co? Zwykle wraz z kilkorgiem znajomych wydajemy w sobotni wieczór ponad 1000 zł i jak jakiś lokal nie chce, by dać mu zarobić, zatrudniając takie buractwo na bramce, to nie trzeba.

Zatem właściciele lokali, pomyślcie, ktogo stawiacie na wejściu, bo gdybyśmy weszli do WASZEGO lokalu, to dzięki tylko nam (nie licząc pozostałych klientów) mielibyście kasę na lepszą ochronę, obsługę, itd.

ochroniaże jak i sami właściciele "selekcjonują" ponieważ obawiają się, że ktoś może źle wpłynąc na otoczenie, a to jest chyba normalne w każdym lokalu. znam znajomego, którego bardzo żadko wpuszczają

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: re

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych