Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
144 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 15:32

Ja w tamtym roku wybrałam się tam ze znajomym, też byłam bardzo niemiło potraktowana. Panowie z ochrony nie chcieli mnie wypuścić z lokalu, zastawili mi drogę, mimo, że chłopaków, którzy szli przede mną a wraz z nimi mój znajomy wypuścili. Argumentowali, że muszę zostać w lokalu. jak zapytałam, dlaczego? nie odpowiedzieli...Dopiero jak im powiedziałam, by nie robili problemów i dali mi wyjść z lokalu, bo przyjechałam z Wrocławia na wakacje i chciałam się pobawić a nie chce mieć niemiłych wspomnień, puścili mnie wolno. Nie powiem, trochę bydło tam się zjeżdża, nie ma co tego ukrywać, natomiast potupajka i lokal sam w sobie fajny.
Szkoda tylko, że ochroniarze szukają guza... ciekawa jestem, czy jakby trafili na ekipę trenującą sztuki walki też by tak sapali... ;) szczerze? po tym co wiem co tam się dzieję, po akcji ze Sławkiem, mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie albo ukróci im trochę nosa...Mam cichą nadzieję, że panowie z ochrony w końcu trafią na ekipę która im da łomot i połamie to i owo. Te deb***e nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że jak kogoś pobiją, to mogą zrobić krzywdę na całe życie. Ja bym na miejscu Sławka założyła sprawę w sądzie włascicielowi lokalu o odszkodowanie. Nie rozumiem, dlaczego ludzie nie walczą o swoje prawa... Pozdrawiam.

#102 ~wnikacz~

~wnikacz~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 17:13

Akcja z nagraniem była juz kiedyś w suwalskim Fantasy Park i skończyło sie to wymiana załogi na "bramce"... Zastanawia mnie tylko, dlaczego dziennikarz piszący ten artykuł nie poprosił właściciela o wgląd w zapis monitoringu... chyba, że poprosił i został "spuszczony na drzewo", a wtedy to juz zupełnie inna para obuwia gumowego :)

Tylko, ze po tej akcji "stoja" tam wlasnie ochroniarze... z Bialego Zagla...i jakos jest wszystko cacy...

#103 ~była barmanka~

~była barmanka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 17:24

Zawsze cos komuś będzie nie pasowac ..a to czy którys z tych chłopaków by bił tego ,,zdechlaka '' po twarzy wądpie... to jest wersja pijanego gościa i jego bardzo znanej zony...

#104 ~Wiesiek~

~Wiesiek~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 17:28

....typowa sytuacja i typowa reakcja wrógów zakazowiczów i konkurencji ... pisac aby pisac..

#105 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 17:31

Alkochol rządzi... tylko czemu zgłaszajacysz nie przebadaja na zawartośc alkocholu bub środków odużających...

#106 ~kluska~

~kluska~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 17:33

Ja będąć kilka razy w tym lokalu widziałam jak bramkarze biją kolesi to że był wypity albo spa,ł na stoliku owszem takiego gościa można wyprowadzić i w razie jakiś kłopotów z nim zadzwonić na policję ochrona nie ma takiego prawa aby bić!!!!!!!!!!!!
I nawet jeśli wina lerzy po stronie Sławka to ich nie upoważnia do takiego pobicia :P

#107 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 17:38

z tego co Ja widziałem co do bicia w kilku i gazu jak przychodzi grupa nawet normalnych chłopów i pod wpływem alkocholu sie rzucaja z łapami do jednego ochroniarza to co ma sie połozyć i poprosić zeby go przekopali... psiknie gazem w obronie a pseudo poszkodowani leca na policje ze skargą .....

#108 ~also~

~also~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 17:42

Co do tego skakania to nie raz widziałam jak do chłopaków z zagla sie rzucaja ale gdy wyjdzie drugi to nagle nic nie zrobili itp..

#109 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 18:57

Żałosne są te komentarze.Kurde, ludzie, co Wy tu wypisujecie ?! Berliński się boi ochrony i dlatego ich nie wyrzuci z pracy ?! Ochrona pobiera haracz?! Zastanówcie się,zanim takie pierdoły zaczniecie wypisywać publicznie ! Owszem,ochroniarze w Białym Żaglu są nieco agresywni ,ale nie wszyscy ! Nie można wszystkich oddzielać jedną kreska. Poza tym co jak co ,ale bez powodu nigdy by nikogo nie pobili.

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 23:22

ja będąc tam tez dostałam od tego niby ochroniarza co na bramce stoi, walnąl mnie a jak zapytalam dlaczego to zrobił to wyparł sie tego :( i wiele osób to widziało :( oczywiscie za to ze chciałam wejsc.... to nie jest ochroniarz!!!! bo ochrona to dba o to by nikt nie został pobity a oni to zwykli bramkarze bez szkoły!!!

#111 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 23:26

Żałosne są te komentarze.Kurde, ludzie, co Wy tu wypisujecie ?! Berliński się boi ochrony i dlatego ich nie wyrzuci z pracy ?! Ochrona pobiera haracz?! Zastanówcie się,zanim takie pierdoły zaczniecie wypisywać publicznie ! Owszem,ochroniarze w Białym Żaglu są nieco agresywni ,ale nie wszyscy ! Nie można wszystkich oddzielać jedną kreska. Poza tym co jak co ,ale bez powodu nigdy by nikogo nie pobili.

bez powodu to nie ale za twarz to tak. a Marcin to ok ale Artur to lepiej z dala od niego bo ma jakies problemy z sobą.....

#112 ~styku~

~styku~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 07:20

Zawsze cos komuś będzie nie pasowac ..a to czy którys z tych chłopaków by bił tego ,,zdechlaka '' po twarzy wądpie... to jest wersja pijanego gościa i jego bardzo znanej zony...

"była barmanka"? koleżanko,masz takie informacje skoro Byłaś,a nie jesteś barmanką? po pierwsze nie dziwię się że byłaś,bo analfabetka raczej na wyższe stanowisko nie skoczy,a jeśli chodzi o twoich kolegów z pracy to co,bali się takiego" zdechlaka" że musieli go pobić?? no zobaczcie jak była barmanka doskonale zna się na ludziach....

#113 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 07:56

````````````````````````````````````aj ja sama już do tego żagla nigdy nie pójdę po tym co widzę co się tam dzieje przez tych ochroniarzy to mam taka dyskoteke gdzieś a na miejscu tego kolesia założyła bym mu sprawe a potem sama wymierzyła bym im sprawiedliwość do ochroniarzy BAŁĄ BYM SIĘ NA WASZYM MIEJSCU CHODZIĆ PO EŁKU :)w pier ,,,,,na bek dostaniecie hahahahah a na miejscu właściciela żagla zwolniła bym taką ochrone bo kto teraz tam pójdzie wątpię zeby ktoś tam teraz chodził bynaqmiej ludzie z ełku wątpie z jakiś wiosek może oj bójcie sie hahahahaah wyrazy współczucia dla ochroniarzy

#114 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 07:57

````````````````````````````````````aj ja sama już do tego żagla nigdy nie pójdę po tym co widzę co się tam dzieje przez tych ochroniarzy to mam taka dyskoteke gdzieś a na miejscu tego kolesia założyła bym mu sprawe a potem sama wymierzyła bym im sprawiedliwość do ochroniarzy BAŁĄ BYM SIĘ NA WASZYM MIEJSCU CHODZIĆ PO EŁKU :)w pier ,,,,,na bek dostaniecie hahahahah a na miejscu właściciela żagla zwolniła bym taką ochrone bo kto teraz tam pójdzie wątpię zeby ktoś tam teraz chodził bynaqmiej ludzie z ełku wątpie z jakiś wiosek może oj bójcie sie hahahahaah wyrazy współczucia dla ochroniarzy

#115 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 08:30

Dziadowska knajpa i kiepska muza. Omijajcie ją z daleka.

#116 ~nieznajomy~

~nieznajomy~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 11:16

byli bardzo pijani i agresywni, nikomu nie dali dojsc do słowa, przekrzykiwali sie nawzajem, nie dali policji dojsc do słowa, nie chcieli słuchac policji, nie potrafili wskazac sprawcow

#117 ~nie lubie zagla~

~nie lubie zagla~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 11:27

nikt z ochrona w zaglu nic nie robi, bo nikt nie chce przyjsc na policje lub do sadu i sprawy im zalozyc, wiekszosc , ktorzy maja problem z ochroana jest pod wplywam alkoholu lub nietrzezwa, wzywaja policje ktora nie ma podstaw zeby ochroniazy zatrzymac, bo dochodzi do bojki a nie do pobicia, naruszenia nietyklanosci cielesnej, gdyby posypaly sie sprawy dla ochrony i wlasciciela to pewnie sytuacja by sie poprawila, ale polacy najmadrzejsi na swiecie, czekaja az inni za nich zrobia, i polacy jak wypija to wielcy znawcy prawa i swoich praw, jak wytrzezwieja to kozactwo mija, czemu w innych lokalach jest spokojniej, bo ludzie do zagla ida sie doprawic, sie dopic, piwem rozwodnionym, wiekszosc jest nawalona i nawet nie pamieta ze byli w zaglu

#118 ~byla elczanka~

~byla elczanka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 12:25

W szwecji odrazu by dostali po du*** ochroniarze,nie maja prawa uzywac gazu lzawiacego,sami powinni zadzwonic na policje.

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 13:59

Akurat byłem na Żaglu kiedy ta sytuacja miala miejsce i widziałem co nieco ;d
Wiec to wyglądało tak ze kobieta pod wplywem alkocholu zaczeła sie wydzierac i probowala na sile
wejść do Środka ochrona nie chciala wpuścić tej kobiety ponieważ źle sie zachowywała i tu oni mieli racje
i wtedy pojawiła sie "żekoma ofiara pobicia" jednak na wlasne oczy widzialem ze jaki pierwsi zaczęli sie do ochrony jednym słowem zaczynali sie myśleli ze dadza rade dla ochrony ale dostali wpier...... i teraz próbója inaczej sie zemścic. Jeżeli chodzi o mnie jestem prawie co tydzien na tej imprezie i powiem ze nigdy nie widzialem sytuacji aby ochrona źle postępowala nigdy jakis problemów. Moim zdaniem i to co widzialem to ci ludzie pod wplywem alkocholu zaczęli bójke i zaczepili ochrone wiec ochrona musiala tak postapić a nie inaczej....

Zajrzyj w google i wpisz sobie słowo ochroniarz i pokaż mi fragment gdzie piszą o obowiązku katowania, bicia ludzi???

#120 ~Antyżagiel~

~Antyżagiel~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 16:19

Te pseudo ochroniarzyki nic nie umieją tylko potrafią gazować. a na soloweczke pojedynczo sie boja startowac. banda pajaców która w grupie jest mocna a w rzeczywistości to leszcze co mozna było zobaczyć kilka miesiecy temu w berliniaku jak ładnie sie chowali i bawili sie gazem hahahaha.PsA piotrek musi pomyslec o innej ochronie . niech pisze dam namiar na dobrych i kulturalnych chłopaków.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: re

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych