Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
144 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 22:21

chciałbym wrócić do lat 80-90 to były czasy, ludzie się tłukli z honorem, dali se po pysku, z szacunkiem się rozchodzili, bez frajerskiej zagonki na psy, a teraz, małe zasrańce naoglądją się filmów, się naćpają i szukają ch...ja do dupy, a jak już dostaną, to sruuu szybciutko na komendę jacy to oni nie biedni i niewinni,

#142 ~Ełczanin lat 22.~

~Ełczanin lat 22.~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2012 - 12:20

Obydwa lokale Berlińskich powinny być już dawno zamknięte. Czy rzadna z grup Antyalkoholowych powołanych przez UM nie raczy zajrzeć tam i zobaczyć jak szerzy się pijaństwo w śród młodocianych? Potraficie tylko kontrolować PUBy, restauracje i sklepy monopolowe kontrolując koncesje i banderole a tymczasem śmiało można wejść do lokali w/w Panów bez dowodu nie mając 18 lat i kupić każdą ilość alkoholu.

#143 ~elczanka~

~elczanka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 19:55

jak zwykle,nie dziwi mnie wcale fakt ze ochrona z bialego zagla kogos pobila.to sa nienormalni ludzie,zreszta nie wiem czy mozna ich nazwac ludzmi takich to do kryminalu pozamykac,kto normalny zatrunia takich do pracy gdzie jest staly kontakt z ludzmi uwazam tez ze wlasciciel traci przez nich wielu kientow,ja osobiscie chodzilam tam co sobota teraz ani ja ani moi znajomi nie bawia sie tam i bede odradzala to innym ludziom !

#144 ~mmmmmm~

~mmmmmm~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 20:01

dokladnie,nieletni wchodza do lokali i pija alkohol,i to nie w malych ilosciach,sama osobiscie dzzwonilam na policje w tej sprawie kiedy zostalam nie wpuszczona ponownie do lokalu tylko dlatego ze chcialam wyjsc na podworko i skorystac z telefonu,zaplacilam za wejscie jednak nie chcieli mnie wpuscic spowrotem...heheto jest poprostu smiechu warte :) w zadnym normalnym lokalu tak nie traktuja klientow.no coz,po tym jak nie chcieli mnie wpuscic zadzwonilam na policje jeszcze przed lokalem,zawiadomilam ich ze w tym lokalu sa nieletni ( wiedzialam,bo mlodsza siostra mojej znajomej byla tam razem ze swoimi do uporu pijanymi kolezankami) i sprzedaja im alkohol.czekalam pod lokalem na podworku godzine,jednak policja sie nie pojawila :) to sa kpiny :)

#145 ~m.s~

~m.s~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 07:45

hahha a wszyscy którzy komentują co tydzień i tak lazą do żagla :D:D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: re

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych