Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sylwi~

~Sylwi~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 03:32

Żłobek Nasze krasnoludki oferuje czene od 450 zł ( do 5 h dziennie) do 900 zł ( za 12 h dziennie).
Najbardziej oblegane jest czesne 10 godzin 800 zł.
We wszystkich poza posiłkami są zajęcia dodatkowe-Angielski,rytmika,logopeda,plastyczne,taneczne.Małe sprostowanie.Włascicielka to Ewa Wojtach- Sasinowska

#2 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 05:18

zainteresowanym,jest 1 miejsce w Naszych Krasnoludkach na Prowiantowej i promocja na czesne:)

#3 ~zenek serdel~

~zenek serdel~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 07:43

bialostockie zlobki sa bardzo dobre, jak zaprowadzil wnuka w poniedzialek to byl jakis dziwny, we wtorek pogryzl psa i zjadl lancuch razem z buda, we srode wypil piec kuflowych na winklu przy bema i zrobil zadyme w barze a w czwartek przegonil 2000 kibicow jagi za to w piatek juz siedzial na kopernika... i pewnie posiedzi do starszakow. Polecam serdecznie bialostockie przedszkola zenek serdel

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 13:35

Widzę że konkurencja nie śpi... Tylko szkoda że w dosyć nieładny sposób szuka sobie klientów....

#5 ~edzia~

~edzia~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 08:11

ja mialam krotka przygode ze zlobkiem NASZE KRASNOLUDKI.zapisalam dziecko aby od wrzesnia uczeszczalo do tej placowki po miesiacu okazalo sie ze jestem w ciazy szybko poszlam do wlascicielki aby nie blokowac miejsca niestety moja zaliczka przepadla to nie wielka suma ale jakis niesmak pozostal tym bardziej ze w regulaminie nie znalazlam slowa o tym ze taka zaliczka przepada,pewnie jest wiecej hakow ale juz sie o tym nie dowiem bo wiecej nie skorzystamy z uslug pani EWY.

#6 ~Ewa S~

~Ewa S~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 11:39

ja mialam krotka przygode ze zlobkiem NASZE KRASNOLUDKI.zapisalam dziecko aby od wrzesnia uczeszczalo do tej placowki po miesiacu okazalo sie ze jestem w ciazy szybko poszlam do wlascicielki aby nie blokowac miejsca niestety moja zaliczka przepadla to nie wielka suma ale jakis niesmak pozostal tym bardziej ze w regulaminie nie znalazlam slowa o tym ze taka zaliczka przepada,pewnie jest wiecej hakow ale juz sie o tym nie dowiem bo wiecej nie skorzystamy z uslug pani EWY.

Witam
w każdej Białostockiej placówce ( i w każdej instytucji)zaliczka i wpisowe są bezzwrotne.
Niestety kwota 100 zł Pani przepadła gdyż podpisała Pani regulamin w którym jest taka informacja,miejsce czekało zarezerwowane.Szkoda,że brak Pani odwagi sprawy omówić w 4 oczy.Zwłaszcza iż jestem na tyle otwarta,że wystarczyło zadzwonić a nie oczerniać na forum.
E.Wojtach -Sasinowska

#7 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 08:42

my jesteśmy zadowoleni,nasze dzieci chodza od poł roku,to swietne miejsce i super przygotowanie przed przedszkolem
Liczy się opieka a ta jest bardzo dobra,smieszne sa zarzuty o zaliczke.....
Regulamin jest rygorystyczny,Panie dbają o bezpieczenstwo,moja mama odbierajac dzieci nawet nie zostala wpuszczona bez wylegitymowania,Brawo to mi sie podoba
!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 06:05

jestem mamą dwójki uczeszczajacej na ul Marczukowska,pierwszy miesiąc maluszki na zmiane chorowaly,teraz jest juz ok,opieka super,profesjonalistki po studiach z podejsciem do dzieci,jestem na tak.
Pozdrawiamy Pania Ule:))))))

#9 ~~Kasia~~

~~Kasia~~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 19:48

Polecam:)Oby takich miejsc było wiecej:)

#10 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 13:51

Nasze Krasnoludki to nie rewelacja. Co prawda są posiłki ale to zwykły catering i na dodatek nie dopasowany do wieku dziecka. Dzieci są nie dopilnowane. Rodzicom nie są udzielane informacje na temat stanu zdrowia i tego co dziecko w żłobku robiło Lepiej wziąć nianie zapłaci się tyle samo. Po za tym dzieci w tym żłobku ciągle płaczą codziennie odbieram dziecko o różnych porach i codziennie jest to samo. Za takie pieniądze jakie płacimy za ten żłobek i to co w nim się dzieje to jest nie dorzeczne.
Osobiście nie polecam.

#11 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 23:40

moje dziecko też chodziło do krasnoludków, ale następnych nie poślę. panie sympatyczne, ale moim zdaniem niekompetentne, większość z nich to studentki. Też miałam wrażenie chaosu, no i nie podobały mi się metody wychowawcze, np. stawianie do kąta. Poza tym zbyt częsta rotacja kadry, a przecież maluchy przywiązują się do swoich pań. Było oczywiście też wiele pozytywów, np. cudna pani Marta Żak

#12 ~baba jaga~

~baba jaga~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 20:36

Nasze Krasnoludki to nie rewelacja. Co prawda są posiłki ale to zwykły catering i na dodatek nie dopasowany do wieku dziecka. Dzieci są nie dopilnowane. Rodzicom nie są udzielane informacje na temat stanu zdrowia i tego co dziecko w żłobku robiło Lepiej wziąć nianie zapłaci się tyle samo. Po za tym dzieci w tym żłobku ciągle płaczą codziennie odbieram dziecko o różnych porach i codziennie jest to samo. Za takie pieniądze jakie płacimy za ten żłobek i to co w nim się dzieje to jest nie dorzeczne.
Osobiście nie polecam.

POTWIERDZAM!!!!!!!!!!!!!!

Gorzej nie można trafić!!! To co się liczy dla właścicielki naszych krasnoludków to tylko i wyłącznie kasa! a nie nasze dzieciaczki. Dzieci nie są dopilnowane, ciągle płaczą, a ta tzw. wykwalifikowana kadra to w zdecydowanej większości jeszcze studentki. Dzieci, jak w ogóle dostają coś do jedzenia, to na pewno nie są dania z menu podanego każdego dnia na tablicy ogłoszeń. Radzę rodzicom wpadać co raz w ciągu dnia, czyli robić tzw. nalot i wchodzić do środka, na sale gdzie są dzieci, wiele tam można zobaczyć np. jedna pani i 20-ścioro dzieci od pół roku do trzech lat. Jak czytam wszędzie te opisy, że niby tak tam cudownie i czego to tam nie ma, to mi się śmiać chce.
Jeszcze raz powtarzam - NIE POLECAM!!! i nie jestem konkurencją, jak to właścicielka próbuje wmówić, gdy tylko zobaczy krytyczny wpis, jestem zaniepokojoną mamą, która zabrała z tego "klubu" swoje dziecko.

#13 ~mama dzidzi~

~mama dzidzi~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 19:55

Moje dziecko chodzi tam od początku istnienia placówki jeszcze z prowiantowej ( tam było bardziej kameralniej i przytulnie) obecnie jest na marczukowskiej i również z mężem jesteśmy zadowoleni, chociaż bardzo żałujemy iż P. Marta przeszła do przedszkola na wychowawczynie, bo była jak do rany przyłóż na maluchach :) zgadzam się z poprzedniczką, że to najlepsza Pani na świecie, kto miał przyjemność obcować z tą P. na pewno to potwierdzi. Oddając jej dziecko mogłam spokojnie iść do pracy. Odbierałam swoją pociechę w rożnych porach dniach i fakt czasami zdarzało się, żę dzieci płakały, ale czy przy nasz też nie płaczą ? Jeśli chodzi o jedzenie hmmmm u mnie jak najbardziej było to zgodne z karta menu, Panie pracujące na niemowlakach zawsze wiedziały ile spały, jadły, co robiły, zawsze moje dziecko było oddane mi czyste i przewinięte. Powiem, więcej jeszcze do niedawna dostawałam kartkę rozpisaną szczegółowo, co do godzin planu dnia mego dziecka sporządzona i przekazaną do mnie od P. Marty. Przepływ informacji był na wysokim poziomie. Zawsze byłam informowana o stanie zdrowia mojego dziecka np. ile miało gorączki, czy można coś podać, wszystkie objawy choroby jakie pojawiły się w ciągu dnia spływały do mnie tel. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa na tą placówkę, gdyż moje dziecko jest tam szczęśliwe i idzie z uśmiechem na buzi, a to dla mnie jest najlepsze zapewnienie, że ma tam dobrą opiekę.

#14 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 21:26

potwierdzam w/w wypowiedz , również mam dziecko w tym żłobku i jestem bardzo zadowolona.polecam

#15 ~mamusia~

~mamusia~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 16:37

potwierdzam w/w wypowiedz , również mam dziecko w tym żłobku i jestem bardzo zadowolona.polecam

A ja odradzam tę placówkę. Idą na ilość!! Szmelc. A to co wypisują w internecie na swój temat jest tylko marzeniem. Prowadzałam tam dziecko przez miesiąc. Efekt: w nocy często się budziło, przestało jeść, wciąż płacz przed wejściem i płacz gdy odbierałam. Oby z dala od Naszych Krasnoludków!!!! Ludzie miejcie oczy otwarte gdzie zostawiacie swoje dziecko.

#16 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 17:24

A ja odradzam tę placówkę. Idą na ilość!! Szmelc. A to co wypisują w internecie na swój temat jest tylko marzeniem. Prowadzałam tam dziecko przez miesiąc. Efekt: w nocy często się budziło, przestało jeść, wciąż płacz przed wejściem i płacz gdy odbierałam. Oby z dala od Naszych Krasnoludków!!!! Ludzie miejcie oczy otwarte gdzie zostawiacie swoje dziecko.

oj wlasciciele nastawieni na robienie kasy..nie jestem rowniez zadna konkurencja, ale odradzam posylanie tam dziecka. Zadna rewelacja jak na prywatny zlobek!

#17 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 09:22

niestety,od zmiany wlascicielki jest coraz gozej.Pani Ewa S prowadzila to z sercem i miala podejscie do dzieci i do rodzicow,mozna zawsze bylo sie dogadac we wszystkim,teraz tylko kasa!

#18 ~Mama K.~

~Mama K.~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 19:38

Moja koleżanka tam pracuje która jest studentką wiem co tam się dzieje jeśli dla niektórych mam najważniejsze jest to aby dziecko było czyste i przewinięte warto tu zaznaczyć iż przewinięte tuz przed odebraniem rodzica. Nie liczy się rozwój dziecka, oraz to by nie płakało bo owszem przy nas też płacze ale nie non stop, bo panie pracujące stwierdzają niech popłacze nic mu nie będzie albo zaśnie,to proszę bardzo niech oddają do tej "rewelacyjnej" hahaha placówki. Dla mnie liczy się szczęście i rozwój mego dziecka a to może dać tylko wykwalifikowana kadra a nie studentki. I każdej mamie której liczy się to samo Co mi powiem NIE ODDAWAJCIE TAM DZIECKA.

PS: Nie jestem też żadną konkurencją. Ostrzegam innych.

#19 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 18:32

Moja koleżanka tam pracuje która jest studentką wiem co tam się dzieje jeśli dla niektórych mam najważniejsze jest to aby dziecko było czyste i przewinięte warto tu zaznaczyć iż przewinięte tuz przed odebraniem rodzica. Nie liczy się rozwój dziecka, oraz to by nie płakało bo owszem przy nas też płacze ale nie non stop, bo panie pracujące stwierdzają niech popłacze nic mu nie będzie albo zaśnie,to proszę bardzo niech oddają do tej "rewelacyjnej" hahaha placówki. Dla mnie liczy się szczęście i rozwój mego dziecka a to może dać tylko wykwalifikowana kadra a nie studentki. I każdej mamie której liczy się to samo Co mi powiem NIE ODDAWAJCIE TAM DZIECKA.

PS: Nie jestem też żadną konkurencją. Ostrzegam innych.

#20 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 18:44

Masakra, produkcja kasy przez właścicieli.Brak zrozumienia potrzeb dziecka. Typowa przechowalnia jak butów w kręgielni:) A to, że dziecko płacze przy rozstaniu, i budzi sie w nocy i wręcz wyje jak idziemy do Krasnoludów to już znak, że nie koniecznie mu tam dobrze, ba tragicznie. Jestem załamana tym "przedszkolem" nie widziałam niczego gorszego. Mam nadzieję że śwadomi rodzice nigdy tam dziecka nie pozostawią.W efekcie jestem z córą w domu i czekamy...aż dorośnie albo na kreatywną nianię. Jak ktoś ma namiary na sprawdzoną placówkę dla 2-letniej dziewczynki to z góry dziękuję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych