Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 18:45

Masakra, produkcja kasy przez właścicieli.Brak zrozumienia potrzeb dziecka. Typowa przechowalnia jak butów w kręgielni:) A to, że dziecko płacze przy rozstaniu, i budzi sie w nocy i wręcz wyje jak idziemy do Krasnoludów to już znak, że nie koniecznie mu tam dobrze, ba tragicznie. Jestem załamana tym "przedszkolem" nie widziałam niczego gorszego. Mam nadzieję że śwadomi rodzice nigdy tam dziecka nie pozostawią.W efekcie jestem z córą w domu i czekamy...aż dorośnie albo na kreatywną nianię. Jak ktoś ma namiary na sprawdzoną placówkę dla 2-letniej dziewczynki to z góry dziękuję.

#22 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 11:32

Jeśli chodzi o koszt najdroższy jest żłobek Tęcza na Sienkiewicza masakra!!! Pracować przez m-c żeby oddać prawie całą wypłatę na żłobek to jakieś nieporozumienie; 700zł czesne+300zł wpisowe+7,5zł wyżywienie stawka dzienna. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia gdzie oddać dziecko może ktoś mający w tym temacie doświadczenie może jakieś miejsce doradzić. Dziękuję i pozdrawiam

#23 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:25

witam. ja z czystym sercem moge polecic placowke Maja na tbsach- chodzi tam moja córka i jesteśmy bardzo zadowoleni ( podobnie jak inni rodzice, z którymi rozmawiałam) jednakże z tego co wiem to niema tam miejsc, bo jest to mały rodzinny żłobek i zapisywac trzeba się z tego co mówi właścicielka o wiele wczesniej, wiec raczej z dnia na dzień nie ma szans.

#24 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 15:47

Moje dziecko chodzi od 4 mieś do Wesołych Krasnoludków i jestem o niebo bardziej zadowolona niż z opieki niani.W żłobku bardzo ,bardzo się rozwinął,jest samodzielny ,mówi pełnymi zdaniami,a miłe ciocie nie mogą się go nachwalić,bo tam uważają,że pochwałą zdziała się więcej.O kasę w tym żłobku nie chodzi,bo płacimy mniej aniżeli niani.Tu zależy na rozwoju dzieci o czym świadczą zajęcia,które tam się prowadzi.Mama Zosi

#25 ~Maciej M~

~Maciej M~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 15:02

Moje dziecko chodzi od 4 mieś do Wesołych Krasnoludków i jestem o niebo bardziej zadowolona niż z opieki niani.W żłobku bardzo ,bardzo się rozwinął,jest samodzielny ,mówi pełnymi zdaniami,a miłe ciocie nie mogą się go nachwalić,bo tam uważają,że pochwałą zdziała się więcej.O kasę w tym żłobku nie chodzi,bo płacimy mniej aniżeli niani.Tu zależy na rozwoju dzieci o czym świadczą zajęcia,które tam się prowadzi.Mama Zosi

Moje dziecko chiodzi już od 3 miesięcy i też jestem bardzo zadowolony, bo zadowolone z pobytu w żłobku jest mój mały brzdąc :) Z tego co wiem pod koniec roku nastąpiła zmiana właściciela żłobka, więc chyba dobrze trafiłem czytając poprzednie wpisy...Zdrowo rozsądkowo mogę polecić ten żłobek. Tata Nadii.

#26 ~aleksandra~

~aleksandra~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 15:11

jestem w trakcie otwierania żłobka oraz tworzenia zajęć przygotowujących dzieci do nauki szkolnej.... będzie to miejsce jakiego w Białymstoku jeszcze nie ma :) jeśli będzie ktoś zainteresowany to napewno znajdzie o nas informacje. planowane otwarcie w 2013 roku. pozdrawiam OLA

#27 ~malenka~

~malenka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 19:16

Moja koleżanka tam pracuje która jest studentką wiem co tam się dzieje jeśli dla niektórych mam najważniejsze jest to aby dziecko było czyste i przewinięte warto tu zaznaczyć iż przewinięte tuz przed odebraniem rodzica. Nie liczy się rozwój dziecka, oraz to by nie płakało bo owszem przy nas też płacze ale nie non stop, bo panie pracujące stwierdzają niech popłacze nic mu nie będzie albo zaśnie,to proszę bardzo niech oddają do tej "rewelacyjnej" hahaha placówki. NIE ODDAWAJCIE TAM DZIECKA

#28 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2012 - 23:57

Moja coreczka uczęszcza do CHatki Puchatka i uwielbia tam chodzić ,Panie są mile i kompetentne a wg. Mnie właśnie to się liczy

#29 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 20:02

Witam forumowiczów. Nie chcę się ani przechwalać, ani reklamować na siłę, dlatego unikam podawania adresów i konkretnych nazw...ale jednocześnie wiem jaka jest sytuacja jeśli chodzi o miejsca w przedszkolach, nawet tych niepublicznych. Jeżeli ktoś faktycznie ma problem z zapisaniem malucha nawet do prywatnego przedszkola, mogę poinformować, iż od września rusza nowa placówka w okolicach Starosielc i Zielonych Wzgórz. Nie jest to punkt przedszkolny, a prawdziwe przedszkole z 6 oddziałami. Duży piętrowy budynek (wybudowany pod kątem wymagań dot. przedszkoli), niedaleko lasu, przestronne sale, kameralne grupy zapewnią komfort dzieciom. Placówka nastawiona jest na wychowanie proekologiczne i prozdrowotne. Na terenie planowana jest budowa mini boiska do gry w piłkę oraz mini kort do tenisa ziemnego. Właśnie trwa nabór. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na annulus@o2.pl, wszystko wyjaśnię, ponieważ nie chciałabym nikomu podpadać na forum (apropos reklamy) ;).

#30 ~Claepatche~

~Claepatche~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2012 - 05:39

Masakra, produkcja kasy przez właścicieli.Brak zrozumienia potrzeb dziecka. Typowa przechowalnia jak butów w kręgielni:) A to, że dziecko płacze przy rozstaniu, i budzi sie w nocy i wręcz wyje jak idziemy do Krasnoludów to już znak, że nie koniecznie mu tam dobrze, ba tragicznie. Jestem załamana tym "przedszkolem" nie widziałam niczego gorszego. Mam nadzieję że śwadomi rodzice nigdy tam dziecka nie pozostawią.W efekcie jestem z córą w domu i czekamy...aż dorośnie albo na kreatywną nianię. Jak ktoś ma namiary na sprawdzoną placówkę dla 2-letniej dziewczynki to z góry dziękuję.

no cóż Kasiu... było by dziwne by małe dziecko wolało by przedszkole bardziej niż dom... jeżeli bardzo desperuje to oznacza tylko , że nie wychowałaś dziecka na osobę ufajacą Twoim wyborom ... prawdopodobnie mała boi się , że ją porzucasz i dlatego rozpaczliwie walczy ... i nie ma co tłumaczyć 2 latkowi czegokolwiek , ponieważ skupia uwagę najwyżej na 15sekund ... napisano tysiące książek o wychowaniu dzieci , ale wystarczy jedna zasada do stosowania "jak sobie pościelesz , tak się wyśpisz"...ps pozdrawiam Anię z zielonej górki

#31 ~Mama O.~

~Mama O.~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 14:51

Moje dziecko kiedyś uczęszczało do "Nasze Krasnoludki" , jednak złożyliśmy papiery do państwowego żłobka i nieoczekiwanie się dostała. Jedyną przyczyną zmiany tego żłobka było to że państwowa placóka wychodzi dużo taniej. Aczkolwiek polecam wszytskim żłobek na Marczukowskiej.

#32 ~aska~

~aska~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 16:19

No właśnie byłam w szoku. Zapisaliśmy córkę do Kangurka na Greckiej, i załapaliśmy się na listę rezerwową dopiero.
Tyle z tego, że na tej liście rezerwowej mieliśmy drugie miejsce, i dostaliśmy przedszkole.
To obleganie wynika ze standardu. Publiczne przedszkola które widzieliśmy w większości nadają się do remontu.

#33 ~Sojka~

~Sojka~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 18:21

Oblegane dlatego, bo różnica w standardzie w przedszkolach jest ogromna. Rodzice nie mają miejsc w publicznych, ale i tak wielu nie chciało tam puścić dzieci.
Ktoś pisał o Kangurku - przecież różnica w standardzie jest ogromna. Publicznych przedszkoli nie remontowano od lat.

#34 ~Mama 3 dzieci~

~Mama 3 dzieci~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 20:08

Jak tak wczytuję się to widzę że większość mam nie ma pojęcia co to jest adaptacja. Wszystko zależy od dziecka jak długo będzie przeżywało rozstanie z rodzicami. Ludzie to są malutkie dzieci, które idą do nowego miejsca. Nie wiedzą co je czeka. Muszą się przyzwyczaić i niech to będzie nawet najlepszy żołobek dziecko odrywane jest od rodziców i okazuje to płaczem i w rozmaity sposób. Okres adaptacji 2,3 miesiące nawet czasami dłużej.Pani dyrektor polecam organizowanie pogadanek z rodzicami i z psychologiem z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej aby bardziej uświadomić rodziców i to nie tylko na temat adaptacji. A co do studentek to wydaje mi się że to są raczej osoby niedawno po studiach, które przecież też chcą pracować. Rodzice niestety są teraz roszczeniowi w stosunku do nauczycieli ale czy sami poświęcają czas swoim dzieciom.... niektórzy zbyt mało niestety. Pozdrawiam wszystkich.

#35 ~ALINA~

~ALINA~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 15:34

witam, poszukuje na zamianę miejsca dla dziecka 12miesięcznego. Zamienię miejsce naszego syna , żłobek ul. Upalna na miejsce w żłobku na ul. Broniewskiego. Tel 692-834-866

#36 berni

berni

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 18:18

Witajcie, czytam Wasze wpisy w poszukiwaniu dobrych rad jako młoda matka i jestem przerażona. Jestem z Krakowa i dałam już swojego 6 miesięcznego synka tu do żłobka i jestem tak spokojna jadąc do pracy o swoje maleństwo bo opiekę ma cudowną, widziałam i wiem od innych Mam  dlatego dziwię się skąd u Was w Waszych żłobkach tyle problemów i mieszanych opinii.

#37 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 18:41

ODRADZAM!Złobek prywatny Bobolandia przy ul.Młynowej
Pani Prezes Fundacji Felicja Banasiuk która pracuje w żłobku na ul.Młynowej oszukuje ludzi.Bardzo smutna sprawa.Chcąc zapisać dziecko do placówki  z 3miesięcznym wyprzedzeniem  musiałam zapłacić wpisowe w wysokości 300zł aby mieć pewność iż będzie zapewnione miejsce dla mego dziecka. Kiedy po 2 dniach zrezygnowałam z chęci posłania dziecka do placówki i poprosiłam o zwrot wpłaconej kwoty Pani poinformowała mnie iż opłata która wniosłam w rzeczywistości jest darowizną jaką złożyłam na Fundacje i nie ma możliwości zwrotu tych pieniędzy.Nie wiem co miało miejsce czy  brak kompetencji -( brak przedstawienia regulaminu czy nawet wzmianki o fakcie darowizny w momencie zapisywania dziecka na listę oczekujących na przyjecie do złobka ) czy tez celowe zatajenie tej informacji.Jak można tak postępować. Człowiek który składa darowiznę jest tego świadomy i robi to z własnej woli.Po otrzymaniu od Pani Prezes meila z informacja iż możliwości zwrotu nie ma i mojej szczerej prośbie o zwrot pieniędzy z powodu słabej sytuacji finansowej niestety nie doczekałam się więcej żadnej informacji zwrotnej. Przy próbie kontaktu osobistego w żłobku Pani poinformowała mnie , iż mogę z nią rozmawiając tylko za pośrednictwem meili po czym dosłownie zamknęła mi drzwi przed nosem.  Nie wspominając o tym , iż na żadną wiadomość meilowa nie dostałam odpowiedzi.
Chciałabym ostrzec wszystkich przez praktykami jakich dokonuje ta Pani aby inni rodzice wyrażający chęć pozostawienia swoich pociech w tej placówce byli świadomi z czym mają do czynienia. Postaram się trafić do największej ilości osób. Bardzo smutnym jest fakt iż Fundacja musi uciekać się do oszukiwania ludzi , żeby na nich zarobić.A z Pani strony zabrakło zwykłego ludzkiego zrozumienia. ODRADZAM!!!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 05:26

złobek tylko pózną wiosną i latem bo dużo tam chorób

#39 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 14:21

Moje dziecko chodzi do tego żłobka i jestem zadowolony.Tym bardziej,że opieka jest na godziny, również wieczorne i w weekend.Z żona korzystamy z opieki w sobotę popołudniu.Polecam

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 06:33

żłobki to same choroby, jedynie latem zdrowiej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych