Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dymać leszczy!~

~dymać leszczy!~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 23:24

leszcze są po to, aby ich dymać!!Dobrze, że wydymała tych durni!36% im się zachciło!Dzieł sztuki im się zachciało!Teraz skarbówka winna zawitać do nich z pytaniem: 
 skąd mieli pieniądze i dowalić domiar, czyli zapłacić podatek od głupoty!

 #2 ~Śmiech na sali~

~Śmiech na sali~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 10:17

"Prokuratura chce postawić Joannie Segelström zarzuty naruszenia prawa bankowego, oszustwa na szkodę klientów w kwocie około 300 milionów złotych oraz „prania brudnych pieniędzy”.
 
Gdzie do tej pory był Nadzór Finansowy KNF ,a w szczególności Departament Informacji Finansowej w Ministerstwie Finansów-Generalny Inspektor Informacji Finansowej w posiadaniu której znajdują się Narzędzia i Programy Komputerowe do śledzenia operacji finansowej w Bankach ?
To jest tak samo jak bylo z Amber Gołd- gdzie mafia rządowa udawała durnia razem z ABW-herą.


#3 ~Frania~

~Frania~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 22:11

Sam się dymaj biedaku

#4 ~ocz~

~ocz~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 14:40

Smieszne, że nie tak dawno otwierali galerię w Marbelli, a klientom już opóźniano terminy zwrotów ich pieniędzy. Co gorsza posrednicy w Polsce chyba tak głupio nabrali się i werbowali kolejnych klientów, którzy stracili większosć swoich oszczędnosci. I nadal Ci doradcy są na giełdzie? Z jakiej paki? Gdzies było w któryms artykule, o tym czy Joanna S. w ogóle jeszcze żyje? A może skala tych oszustw, jak również osoby w to wplątane, była jeszcze znacznie większa?

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych