Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~koro~

~koro~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 12:13

Już dawno z tego powodu nie robię zakupów w kauflandzie, to czyste złodziejstwo tego sklepu

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 13:01

Ja dziś robiąc zakupy w sklepie Mieszko na Piasta stojąc przy kasie zauważyłem, że obsługa sklepu rozpakowuje promocyjne sześciopaki(5+1 gratis) piwa Harnaś i układa je pojedynczo na palecie. PSS TO OSZUŚCI!

#3 ~malkovich79~

~malkovich79~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 13:42

Ja dziś robiąc zakupy w sklepie Mieszko na Piasta stojąc przy kasie zauważyłem, że obsługa sklepu rozpakowuje promocyjne sześciopaki(5+1 gratis) piwa Harnaś i układa je pojedynczo na palecie. PSS TO OSZUŚCI!

PSS jest Polski jak nie pasi to idz do francuzów albo żydów !

#4 ~signum~

~signum~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 13:47

od Kuflandowych produktów rozumek wysycha i tylko cepy tam kupują

#5 ~NapaLony~

~NapaLony~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 15:02

Ale za to kasjerki mają atrakcyjne :D

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 15:21

Ale za to kasjerki mają atrakcyjne :D

Hehe, a może powinni przyjmować na tej samej zasadzie jak do ekskluzywnych butików: aparycja obowiązkowa ;)

#7 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 17:33

A w Hajnówce w Kauflandzie , też tak naciągają.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 17:36

Jeśli nie ma ochrony, gówniarze kradną na potęgę i pod koniec miesiąca manko trzeba wyrównać, to się chwyta różnych sposobów...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 19:38

większość narzeka na Kaufland ale tam chodzi, ludzie opamiętajcie się, przecież wszędzie jest tak samo a wy ciągle o Kauflandzie

#10 ~ANTYZIELONY~

~ANTYZIELONY~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 21:13

Wiem, że nie na temat, ale normalnie aż się scyzoryk sam w kieszeni otwiera jak się coś takiego czyta (znalezione na http://www.zieloni.o...giellonia.htm):
cyt:Ponieważ planowana Galeria Handlowa przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku ma tez pełnić rolę społeczną, w tym sponsora drużyny piłkarskiej Jagielloni, w kwocie ok. 5-6 mln zł rocznie (ok. 500 000 zł miesięcznie) wskazane byłoby przeznaczenie określonej kwoty w celu kompensacji środowiskowej na działalność mająca na celu ochronę środowiska i poprawę jakości życia mieszkańców Białegostoku w postaci np. dotacji 1% na działalność statutową Stowarzyszenia Federacja Zielonych w Białymstoku w kwocie np. 1500 - 5000 zł miesięcznie (18000 - 60000 zł rocznie)

#11 ~Tom&Jerry~

~Tom&Jerry~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 22:04

większość narzeka na Kaufland ale tam chodzi, ludzie opamiętajcie się, przecież wszędzie jest tak samo a wy ciągle o Kauflandzie

Pewnie, że wszędzie. Ale tam robili takie wały tak często, że wkurzyli człowieka i poszedł na skargę.
Jak znasz podobne przypadki, to wal śmiało. Ludzie z chęcią przeczytają, kto ich okrada.
;)

#12 ~11 Listopada Street~

~11 Listopada Street~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 22:27

Brawo panie olku :)

#13 ~JOZEK~

~JOZEK~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 19:10

Mi zwracali kikadziesiad razy pieniadze bo ceny byly niezgodne,w ciagu roku.Bylo tez,ze byl wpisany dodatkowo produkt,ktorego nie kupilem.

#14 oli

oli

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2009 - 20:14

Po pierwsze to napewno kasjerka nie ZAŻĄDAŁA tylkopodała klientowi kwotę jaką ma zapłacić. Kasjerki nie mają pojęcia czy cena jest w systemie prawidłowa, czy nie. To Centrala w większości zmienia ceny nie zgłaszając tego marketowi więc pracownicy ich nie zmieniają bo nie wiedzą, że była podwyżka. Druga sprawa to nikt tego nie robi specjalnie, bo każda różnica w cenie jest zwracana klientowi , a wiele razy zdarza się tak,że ceny są niższe na kasie niż na półce i co wtedy dopłacacie wy UCZCIWI KLIENCI?! Tesco , Biedronka i inne markety też mają niezgodne ceny. Takim pseudo Klientom mówimy NIE. Ciekawe czy u was w pracy nikt się nie myli i czy tak wszystko jest OK.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 10:11

Przekaz jest jasny - sprawdzaj za co płacisz! Chyba, że chcesz przepłacać.
A ludzie od razu chcą winnych wieszać. Winna jest pewnie zła organizacja pracy w supermarkecie.
Nikt nie twierdzi, że na kasach stoją złodzieje! Ale efekt jest taki, że klienci czują się oszukiwani. To się wkurzają! Mają prawo.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 19:04

Ja też jestem stałym klientem Kauflandu, robię tam zakupy codziennie, to że klienci się wkurzają widziałem na własne oczy ale wkurzać się, a być nieprzyjemnym do kasjerek to świństwo, byłem świadkiem jak facet był nieprzyjemny w stosunku do kasjerki, rzekomo o niewłaściwą cenę ale tak naprawdę to pewnie nie miał się na kim" wyżyć" i zrobił to w Kauflandzie

#17 ~p!q~

~p!q~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 23:13

Robota z ludźmi na pierwszym froncie jest ciężka i powinna być dobrze zorganizowana i dobrze płatna. A nie jest. I wracamy do tego samego: konsorcja tną koszty, a potem muszą się liczyć z tym, że klienci się wkurzą. I oszmarują firmę w gazecie.

#18 ~totem~

~totem~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2009 - 15:34

Każdy sam powinien dbac o własne interesy i sprawdzac ceny, chociaż rzeczywiście takie sytuacje zdarzać się nie powinny. Swoją drogą jaki to dziwny przypadek ze ten oto Pan łaskawie dał sobie zrobić zdjęcie za 50 zl(bo chyba tyle w tej gazecie za zdjecie placa). Moim zdaniem cały ten artykuł to raczej z braku tematów bo wiadomo jakie tematy może mieć taka gazeta?a tytuł też bardzo adekwatny:"bezczelnie oszukują", a gdzie ta bezczelność?

#19 ~EvaK~

~EvaK~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2009 - 12:44

Każdy sam powinien dbac o własne interesy i sprawdzac ceny, chociaż rzeczywiście takie sytuacje zdarzać się nie powinny. Swoją drogą jaki to dziwny przypadek ze ten oto Pan łaskawie dał sobie zrobić zdjęcie za 50 zl(bo chyba tyle w tej gazecie za zdjecie placa). Moim zdaniem cały ten artykuł to raczej z braku tematów bo wiadomo jakie tematy może mieć taka gazeta?a tytuł też bardzo adekwatny:"bezczelnie oszukują", a gdzie ta bezczelność?

50 zł za zdjęcie??!! W podlaskiej gazecie??!!
Ha, ha, ha, ha, ha.
:lol: :lol: :lol:
Może z 5 zł fotopstrykacz wypłaty dostanie, a nie 50 zł człowiek. Zejdź na ziemię. To nie warszawskie Super Ekspresy, czy Fuckty...

#20 ~totem~

~totem~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2009 - 17:14

[quote name='EvaK' date='6.03.2009, 12:44' post='59554']
50 zł za zdjęcie??!! W podlaskiej gazecie??!!
Ha, ha, ha, ha, ha.
:lol: :lol: :lol:
Może z 5 zł fotopstrykacz wypłaty dostanie, a nie 50 zł człowiek. Zejdź na ziemię. To nie warszawskie Super Ekspresy, czy Fuckty...
Hahaha za 5 zl nikt do zdjec pozowac nie bedzie , 2 lata temu moja znajoma pracowala w bielskiej gazecie wspolczesnej i wiem, że 30 zl za zdjecie oferowala.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych