Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2009 - 20:30

Hahaha za 5 zl nikt do zdjec pozowac nie bedzie , 2 lata temu moja znajoma pracowala w bielskiej gazecie wspolczesnej i wiem, że 30 zl za zdjecie oferowala.

Bzdura.
Nikt nie pozuje za 5 zł, bo pozuje za darmo. A jak nie chce, to trudno - fotki nie będzie.

#22 ~Nowa~

~Nowa~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 08:46

A w sklepach ciagle to samo. sprawdzajcie za co placicie. Zwlaszcza przed swietami. to czas na najwieksze walki!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2009 - 22:05

A w sklepach ciagle to samo. sprawdzajcie za co placicie. Zwlaszcza przed swietami. to czas na najwieksze walki!

Dziś pod Kauflandem była walka o ogień :P

#24 ~oszukany ostatni raz~

~oszukany ostatni raz~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2009 - 18:31

to jak często się "mylą" ( oczywiscie na niekorzysć klienta) to już przesada. Nie pójdę już więcej do kauflandu, ale szkoda mi ludzi ,których ten sklep OSZUKA. PROSZĘ PORÓWNUJCIE CENY Z PÓŁKI Z CENĄ NA PARAGONIE ,ALBO LEPIEJ PRZED ZAPŁACENIEM NA CZYTNIKU. Po moich ostatnich zakupach tam okazało się ,że większość cen była WYŻSZA NIŻ NA PÓŁCE ! Musialem się wyczekać 10 min aż pani sprawdziła ,że faktycznie cena na półce była niższa ! DRAŃSTWO. POSZUKAŁEM NA necie i okazuję się ,ze to powszechna praktyka w kauflandzie. NIE POWINNI DALEKO "ZAJECHAĆ" przy takiej polityce. OSTRZEGAM przed kauflandem, są inne uczciwsze sklepy- rozejrzyjcie się wokół

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 09:49

W supermarketach kręcą lody na potęgę. Lepiej wybierać małe sklepiki :)

#26 ~predator~

~predator~
  • Goście

Napisano 06 maj 2011 - 04:30

Dawno tam nie chodzę - ochrona napadała na klientów :) zaciągali do obskurnej pakamery a fuj... działo się :)
Towar w Kauflandzie elektryczny podłej jakości. Jeśli wiecie coś o tym sklepie piszcie do gazety, najlepiej, gdyby firemka zniknęła z Bielska. Zróbcie jej kontrolę, jedna kasjerka klientów masa... skandal goni skandal. Ceny to nie pierwszy raz, zdaje się. KOntrolerzy do boju! A jeszcze jedno - nasz bielski rzecznik nie odpowiada na maile... Trzeba chodzić... rzecznik chodzony. Nie wiem, nie byłem, znam z opowieści :) że załatwia, jak się przejść... fakt niedaleko. PISZCIE DO GAZETY ALBO POSTUJCIE (POMSTUJCIE) Xd AHAHAHAHAHAHH .... zRESZTĄ ta firma powinna być zamknięta za sam szyld. Poniżenie narodu normalnie.

#27 ~Bogna~

~Bogna~
  • Goście

Napisano 06 maj 2011 - 18:36

Jak się nie podoba to jest dużo innych sklepów. To nie komuna, jest demokracja i każdy ma wolną rękę, żeby robić zakupy tam gdzie sam chce. I oczywiście za ile chce. A kontrola to już inna rzecz.

#28 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 10:35

Nie lubie robić zakupów w Kauflandzie za ich oszustwa. Jeden przykład np. jest taki, że kupujemy coś ze stoisk z warzywami itp. Potem musimy to zwarzyć i cene przykleić. Ale niewiele z nas wie, że na wadze leży kawałek plastiku i jakas stara ulotka. A to razem dodaje kilkadziesiąt gram. To za co my mamy płacić? Za produkt ktory kupujemy czy za kawałek plastiku?? Na każdym zwazonym produkcie przez ten kawalek plasiku przybywa 60g. ! Niezły sposób sobie wymyślili.. ;/ Ja głupia nie jestem i jeśli już robie tam zakupy to poprostu zdejmuje ten plastik i ulotke i waże TYLKO to co chce kupić!! Cwaniaki... ;/

#29 ~Bogna~

~Bogna~
  • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 15:04

A gdzie są kontrole, gdzie kierownicy i dyrektor kauflandu? Oni tego nie widzą, czy celowo to robią. Trzeba jak najszybciej wyjaśnić sprawę z wagami. Przy kasach też jest waga i można kontrolnie towar zważyć. Również klienci w domu mają wagi. Powinni towar przeważyć i się okaże jak to naprawdę jest. A gdzie są "Tajemniczy klienci", którzy biorą pieniądze za takie sprawy? Interwencja jest wskazana i konieczna i to niezwłocznie.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 18:04

to zwykli oszusci. a ochrona traktuje klientów jak zlodziei bezpodstawnie oskarzajac o kradzieze !!!

#31 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 15:29

A czy to jest dozwolone jak na przykład towar kosztował 50 zł i za tydzień przychodzę do Kauflandu i patrze że ten sam towar jest na promocji 50% pisze że kosztował 99zł a teraz kosztuje 49,90zł a tak na prawdę kosztował 50 zł a nie 99 zł

#32 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 22:01

A czy to jest dozwolone jak na przykład towar kosztował 50 zł i za tydzień przychodzę do Kauflandu i patrze że ten sam towar jest na promocji 50% pisze że kosztował 99zł a teraz kosztuje 49,90zł a tak na prawdę kosztował 50 zł a nie 99 zł

po co ten krzyk,nie chodze do kauflandu,mam taki wybor w bielsku,ze wybieram sklepy,ktore lubie.lidl,pss na lipowej,arhelan na bialowieskiej i ogrodowej,rybny na ryneczku.kaufland jest dla bialorusinow,mysle,ze tam z nich maja najwieksze profity,ja szukam dobrej obslugi i uczciwej.

#33 ~W.W.~

~W.W.~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 16:13

Potwierdzam zarzuty klientów bielskiego Kauflandu na temat stosowania przez ten sklep złodziejskich praktyk. Dzisiaj spotkała mnie przykra przygoda w tym wielkotowarowym sklepie, a mianowicie: w ramach promocji bądź przeceny (nie wiem jak to nazwać) na jednej z półek regału wystawiono do sprzedaży cukiernice i pojemniki po 3,99 zł za sztukę. Niestety w kasie policzono mi za cukiernicę ok. 24 zł. O ile przed przeceną cukiernica ta kosztowała w tymże Kauflandzie 12,40 to w serii promocyjnej (po przecenie) policzono mi bodajże 23,99zł. Takie postępowanie kłócące się z rzetelnością kupiecką nazywa się złodziejstwem. Cukiernicy nie kupiłam, pieniądze mi zwrócono.

#34 ~Mamona~

~Mamona~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 14:22

To jest norma w Polskich dużych sklepach, walić klienta póki się da i nie zorientuje. Gratuluję Pani - ja też chwyciłam na drobnej pomyłce na jakieś 20 złotych oddali i o dziwo przeprosili

#35 ~Zdrowy~

~Zdrowy~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 12:45

Mnie zrobili na szaro, ale się nie wychylam bo szkoda życia nerwów i zdrowia

#36 ~szał~

~szał~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 12:02

Złodzieje, złodzieje i jeszcze raz złodzieje tak nie można trzeba jede drugiego szanować tak jak na manifestacji 08 lipca w Bielsku Podlaskim

#37 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 16:43

uważajcie też w innych sklepach też potrafią zrobić w balona

#38 ~KARINKA~

~KARINKA~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2012 - 19:26

W KAUFLANDZIE NAJGORSZY JEST TEN RYŹY WIESIEK- TAJNIAK. ŁAZI JAK PIES I NA RĘCE PATRZY. OCZYWIŚCIE MYŚLI, ZE JEST NIEWIDFOCZNY!!!

OSTATNIO BYŁAM Z SYNKIEM NA SPACERZE I WSTĄPIŁM TYLKO PO WODĘ I SOCZEK. BYŁAM ASEKUROWANA OD WEJŚCIA DO WYJŚCIA. CHYBA TAK SIĘ OBAWIAŁ, ŻE CAŁĄ SPACERÓWKĘ WYPCHAM:) :) :)

#39 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 10:18

A to, że dają bon 50zł jeżeli czekasz w kolejce dłużej jak 5 min, a nie wszystkie kasy są otwarte to też kłamstwo. Pod odstaniu 10 kasjerka mówiła, że to nie jej wina.

#40 ~W.W.~

~W.W.~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 11:08

W KAUFLANDZIE NAJGORSZY JEST TEN RYŹY WIESIEK- TAJNIAK. ŁAZI JAK PIES I NA RĘCE PATRZY. OCZYWIŚCIE MYŚLI, ZE JEST NIEWIDFOCZNY!!!

OSTATNIO BYŁAM Z SYNKIEM NA SPACERZE I WSTĄPIŁM TYLKO PO WODĘ I SOCZEK. BYŁAM ASEKUROWANA OD WEJŚCIA DO WYJŚCIA. CHYBA TAK SIĘ OBAWIAŁ, ŻE CAŁĄ SPACERÓWKĘ WYPCHAM:) :) :)

Może się ten ryży Wiesiek zakochał! Co Ty na to?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych