Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 11:57

W KAUFLANDZIE NAJGORSZY JEST TEN RYŹY WIESIEK- TAJNIAK. ŁAZI JAK PIES I NA RĘCE PATRZY. OCZYWIŚCIE MYŚLI, ZE JEST NIEWIDFOCZNY!!!

OSTATNIO BYŁAM Z SYNKIEM NA SPACERZE I WSTĄPIŁM TYLKO PO WODĘ I SOCZEK. BYŁAM ASEKUROWANA OD WEJŚCIA DO WYJŚCIA. CHYBA TAK SIĘ OBAWIAŁ, ŻE CAŁĄ SPACERÓWKĘ WYPCHAM:) :) :)

Po to Bóg stworzył rudego żeby człowiek bał sie jego :)

#42 ~Rafi~

~Rafi~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 13:10

kolejny dziadek idiota chodzi po kauflandzie i zdjęcia robi. Barany nie czytają cen a później się kłócą. I tak kaufland jest najtańszy a jak komuś nie pasuje to może chodzić gdzie indziej. Najgorzej mnie denerwują takie dziadki co by chcieli jak najlepsze rzeczy i najlepiej za darmo

#43 ~Bielszczanka~

~Bielszczanka~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 14:54

kolejny dziadek idiota chodzi po kauflandzie i zdjęcia robi. Barany nie czytają cen a później się kłócą. I tak kaufland jest najtańszy a jak komuś nie pasuje to może chodzić gdzie indziej. Najgorzej mnie denerwują takie dziadki co by chcieli jak najlepsze rzeczy i najlepiej za darmo

Czytają, czytają. Bo skąd by wiedzieli, że ich oszukują? To Ty Rafi masz nie po kolei w głowie skoro piszesz klientach Kauflandu "barany", "dziadki", "idioci". Każdy sądzi według siebie. Nie wyśmiewaj się ze starszych, bo nie wiadomo czy dożyjesz czasu kiedy Ciebie jakiś młokos nazwie "dziadkiem" (baranem i idiotą mogę nazwać Ciebie teraz). I nie denerwuj się. Im bardziej się denerwujesz, tym krócej żyjesz.

#44 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 11:48

ostatnio w owym sklepie kupiłam makę w ktorej były robaki :D i to juz nie pierwszy raz tak sie zdarzylo, bo przedtem takie biale robaczki byly w maszynce do golenia...

#45 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 07:16

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w KAUFLANDZIE, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczynytak na oko "18" przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego marketu. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera się za kierowcę. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też..............!

#46 ~Bielszczanka~

~Bielszczanka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 07:39

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w KAUFLANDZIE, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczynytak na oko "18" przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego marketu. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera się za kierowcę. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też..............!

O! To była tygodniówka. No i dzięki Bogu, że już wytrzeźwiałeś. :D

#47 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 08:30

O! To była tygodniówka. No i dzięki Bogu, że już wytrzeźwiałeś. :D

Nic z tych rzeczy, chociaż owszem, alkohol" dobry jest na śmiałość". Dzisiaj nabrałem już sił, ...i jadę na zakupy do KAUFLANDU.......... :)

#48 ~Alik~

~Alik~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 16:28

Kupujesz to sprwdz i licz co ci naliczyli,zawsze każdego oszukują,nie tylko na cenach,wpisują sobie batony,ciastka,podwujnie naliczają też za drobne produkty.

#49 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 06:30

Kupujesz to sprwdz i licz co ci naliczyli,zawsze każdego oszukują,nie tylko na cenach,wpisują sobie batony,ciastka,podwujnie naliczają też za drobne produkty.

Dlaczego nie ma kamer przy kasach?Zostawiłam kosmetyczkę na ladzie, przy kasie,nikt nic nie wie-czeski film,zniknęła gdy zglosiłam by zajrzeli na kamery to, powiedzieli,że kamer nie ma?Kradną jak się da,ubezpieczyciel nie powinien płacić im za manko,a wiem,że płacą i się dzielą-MAFIA.

#50 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 16:11

Dlaczego nie ma kamer przy kasach?Zostawiłam kosmetyczkę na ladzie, przy kasie,nikt nic nie wie-czeski film,zniknęła gdy zglosiłam by zajrzeli na kamery to, powiedzieli,że kamer nie ma?Kradną jak się da,ubezpieczyciel nie powinien płacić im za manko,a wiem,że płacą i się dzielą-MAFIA.

Kazda po pracy wychodzi tylnymi drzwiami z pełnymi torbami wędlin,serów,robią przeceny pokryjomu ,cześć idzie na półki a reszta ,na bok,a o tych pokrywanych mankach przez PZU-to też słyszałam od jednej z Kauflandu,temu tam nie ma kamer,a ten ryży stróż to ma kumpli co za koszule sypią towar i dzielą się.Cos kupią za kilka zł,a wyniosą na kikaset.

#51 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 07:39

Na miejscu firmy Kaufland, "rudego" człowieka i innych osób i firm złożyłbym zawiadomienie do prokuratury - w trosce o dobre imię i za pomówienie.  Tak to nawet na rynku plotek nie robią! 

#52 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 08:20

Na miejscu firmy Kaufland, "rudego" człowieka i innych osób i firm złożyłbym zawiadomienie do prokuratury - w trosce o dobre imię i za pomówienie.  Tak to nawet na rynku plotek nie robią! 

A CO TO ZA RUDY,PÓJDĘ ZOBACZĘ .Ostatnio jak byłam to jakiś rudy piesek wybiegł z Kauflandu i biegł za mną az do bloku rotacyjnego.

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 05 październik 2013 - 08:26
to chyba miało być tak

#53 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 12:58

Kazda po pracy wychodzi tylnymi drzwiami z pełnymi torbami wędlin,serów,robią przeceny pokryjomu ,cześć idzie na półki a reszta ,na bok,a o tych pokrywanych mankach przez PZU-to też słyszałam od jednej z Kauflandu,temu tam nie ma kamer,a ten ryży stróż to ma kumpli co za koszule sypią towar i dzielą się.Cos kupią za kilka zł,a wyniosą na kikaset.

Za darmo nie ma,tez płacą po niskich cench kupują mają prawo kupić.  :wub:  :angry: 

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 08 październik 2013 - 13:42

#54 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 15:30

Byłem na tych przecenach to leżała ogonówka wędzona za15,99zł termin do.10.10.2013r,za kilogram i taka sama cena była ogonówki świeżej ,za szybami,po cenie normalnej.

#55 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 09:56

Byłem na tych przecenach to leżała ogonówka wędzona za15,99zł termin do.10.10.2013r,za kilogram i taka sama cena była ogonówki świeżej ,za szybami,po cenie normalnej.

Trzeba dokladnie sprawdzać,cena na przecenie szynki byla wyższa ,od ceny normalej.

Użytkownik Różowa Pantera edytował ten post 13 październik 2013 - 19:51
treść posta połączona z cytatem

#56 ~jaja~

~jaja~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 20:52

Trzeba dokladnie sprawdzać,cena na przecenie szynki byla wyższa ,od ceny normalej.

Oszukiwali oszukują i będą oszukukiwać.Zmienić kierowniczkę i całą kadrę,to nie będą okradać klijentów.

#57 ~ramsey~

~ramsey~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 08:57

W Kaufie fajna jest czarnula na kasie. jezdzi czarnym seatem.

#58 ~Czarnula~

~Czarnula~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 20:25

W Kaufie fajna jest czarnula na kasie. jezdzi czarnym seatem.

A co zboczeńcu chcesz ode mnie,mam już chłopaka.

#59 ~ramsey~

~ramsey~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 20:57

A co zboczeńcu chcesz ode mnie,mam już chłopaka.

Już od razu zboczeniec. Mam wrażenie że gdy jestem na zakupkach to tak na mnie kusząco patrzysz. Ewidentnie jest coś na rzeczy. A chłopak nie ściana - da się przesunąć. Pozdrawiam uroczą koleżaneczkę

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 06:30

Każdy sam powinien dbac o własne interesy i sprawdzac ceny, chociaż rzeczywiście takie sytuacje zdarzać się nie powinny. Swoją drogą jaki to dziwny przypadek ze ten oto Pan łaskawie dał sobie zrobić zdjęcie za 50 zl(bo chyba tyle w tej gazecie za zdjecie placa). Moim zdaniem cały ten artykuł to raczej z braku tematów bo wiadomo jakie tematy może mieć taka gazeta?a tytuł też bardzo adekwatny:"bezczelnie oszukują", a gdzie ta bezczelność?

Inteligentnie oszukują,potem czski film nikt nic nie wie,szybkio zmieniają się w kasach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych