Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~ranny ptaszek~

~ranny ptaszek~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 05:50

W Kaufie fajna jest czarnula na kasie. jezdzi czarnym seatem.

W Kaufie fajna jest czarnula na kasie. jezdzi czarnym seatem.

Może jest z zakładu pogżebowego,wszystko na czarno ma.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 22:14

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w KAUFLANDZIE, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczynytak na oko "18" przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego marketu. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera się za kierowcę. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też..............!

A dziś widziałem je szyb mi nie myły ale umówiłem się z nimi w Zagłobie z kolegą.Sexsowne dziewczyny.

#63 ~bezimienny~

~bezimienny~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 07:03

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w KAUFLANDZIE, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczynytak na oko "18" przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego marketu. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera się za kierowcę. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też..............!

A dziś widziałem je szyb mi nie myły ale umówiłem się z nimi w Zagłobie z kolegą.Sexsowne dziewczyny.

Musiały być bardzo seksowne skoro wróciłeś z Zagłoby dopiero wczoraj.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 21:41

Dlaczego nie ma kamer przy kasach?Zostawiłam kosmetyczkę na ladzie, przy kasie,nikt nic nie wie-czeski film,zniknęła gdy zglosiłam by zajrzeli na kamery to, powiedzieli,że kamer nie ma?Kradną jak się da,ubezpieczyciel nie powinien płacić im za manko,a wiem,że płacą i się dzielą-MAFIA.

A to ci bajeczkę wymyślasz,Zosiu napewno nie zostawiłaś na ladzie tylko w koszu na placu,dzieciaki podobno znalezli.

#65 ~dziecioł~

~dziecioł~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 22:13

A tak wogóle chodzić tam czylepiej odpuscic,wprowadziłem sie nie dawno do bielska to jestem ciekaw

#66 ~pracownica K....du~

~pracownica K....du~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 13:09

Bielscy klieci to prawdziwe zlodziejskie mafie okradające Kaufland .Kradnie młodzież dzieci rodzice wlasciciele firm i prezesi .gdyby były kamery to dopiero można by było pokazać na YT.Potrafią nażrec się pieczywa i mięsa za darmo ,gdy się zwroci uwage to mówią że na kasie zapłacą co nigdy się nie zdarza.Jeszcze jedno potrafią rodzinne mafie wnosić przeterminowane produktu by okazać że znaleźli ,myślą że głupie pracownice tego nie widzą .Otuż widzimy wszystko i co najwyżej opowiadamy znajomym o tym.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2014 - 14:37

A ryzy wiesiek od czego?

#68 ~izka~

~izka~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:15

Mi zwracali kikadziesiad razy pieniadze bo ceny byly niezgodne,w ciagu roku.Bylo tez,ze byl wpisany dodatkowo produkt,ktorego nie kupilem.

idz do biedronki czy im podobnych sklepow i bedziesz mial szczescie jesli wogole znajdziesz sprawny czytnik cen o cenówkach przy towarze nie wspominająć

#69 ~zła~

~zła~
  • Goście

Napisano 18 maj 2016 - 18:36

Jeśli nie ma ochrony, gówniarze kradną na potęgę i pod koniec miesiąca manko trzeba wyrównać, to się chwyta różnych sposobów...

Kradną to wasi pracownicy torby ponapychane towarem niby przeceny.A co do cen na półkach inna a na kasie inna przy kazdym zakupie wiekszym kradną  na cenach i dopisujasobie ciasteczka,czekoladki.Dlatego trzeba sprawdzać dokladnie paragony.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2016 - 19:44

Witam najbardziej co mnie wkurza to klienci którzy biorę towar do koszyka a potem zostawiają byle gdzie na makiecie mało tego towar często jest rozpakowany opakowanie porwane a drobne części porozrzucane po calej półce.to przecież nie do pomyślenia aby tak niszczyć towar tacy ludzie powinni być wyłapywani na kamerach i powinni zniszczony towar nabyć poza tym ok.

#71 ~Monika mieszkanka Bronowic~

~Monika mieszkanka Bronowic~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 16:30

witajcie

tydzień temu otworzyli w Lublinie Kaufland...na poczatku nie poszłam ale mowie pojdę z ciekawosci...Robie zakupy raz w tygodniu na kwotę 200-250zł. Zależało mi baardzo na promocji Perwolu (miały być po 7,99zł) i Córka chcialaa bazylie...miała byc po 2,99....może i bym nie spojrzała na paragon bo robiłam mega zakupy ale podzieliłam to na dwa paragony..jeden duzy drugi mały...i ZONK!!!! patrze a bazylia zamiast 2,99 po 6,99/sztuke i Perwol po 9,99 zamiast 7,99,,,,moze i kwoty małe ale Perwolu wzielam kilka butelek bo chciałam miec rozne zapachy  a bazylia 5zł drozej to sporo ciut....no nic....poszlam drugim razem....tym razem chipsy ,.....na półce po 2,49zł a juz przy kasie 2,99:) Pani w Biurze obsługi klienta "No wie Pani sklep młody, kasjerki młode, nowa ekipa system się myli"...myślę sobie "ok ale czemu na korzysc Kauflanda nie moja?" Ludzie!!!! no ok, wzielam 2 paragony w BOK oddali, nie powiem ale straciłam 30 min stojac w kolejce po pare zlotych bo takich jaak ja było troche....mowie pojde po bułki 5szt...dodałam 2 serki ,,,kawałek kiełbasy i wedline....i przy kasie zaplacilam grzecznie sprawdzam paragon i NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZNOWU BYK...BUŁECZEK POLICZONYCH JUZ 6 i zamiast kiełbasy Pani wbijaa kaszanke.....Rece opadaja....ja juz mam dosc, do Kauflaanda nie ide...skomentowałam na koniec tylko tak Paniom z Kauflanda" nie wyobrazam sobie robic zakupow cotygodniowych u Was na 200-250zl i sprawdzac wszystko, bo wiecej czasu sie traci i nerwow niz to warte". Ostrzegam przed Kauflandem na Droga Męczenników Majdanka 14

chyba ze chcecie spedzac zycie na sprawdzaniu paaragonu i staniu wiecznie w kolejce....POWODZENIA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych