Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rzeczny~

~rzeczny~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 08:14

Dobre.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 08:43

bardzo dobre !!! oby tak dalej !!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 09:03

A kiedy big cyc wyśmieje niejakiego palikota ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 09:04

Jak nie wiele radości trzeba dać przeciętnemu pryszczowi

#5 koczisss

koczisss

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 09:33

Za co ma go wyśmiewać?
Za mówienie prawdy?
Palikot w przeciwieństwie do Pospieszalskiego trzeźwo i logicznie myśli, a ten drugi widzi tylko to co mu ojciec dyrektor pozwala oglądać.

#6 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 09:45

Jak tak dalej pójdzie, to na mojej liście polskich (zaznaczam polskich, czyli tych, którzy kochają Ojczyznę) aktorów, reżyserów i wykonawców muzycznych nie będzie nikogo z Polski a jedynie znajdzie się SABATON.

#7 ~rzeczny~

~rzeczny~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 09:55

Może nigdy, bo on ich nie śmieszy.Jeżeli twoim zdaniem Palikot zasługuje na wyśmianie , to ty to zrób.

#8 ~ponury~

~ponury~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 10:14

Co sie stało w tym kraju że wyśmiewani są patryjoci a promowani ludzie którzy gnoją nasz kraj i się z niego wyśmiewają jak Wojewódzki Palikot Niesiołowski itp. gnidy

#9 koczisss

koczisss

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 10:24

Co sie stało w tym kraju że wyśmiewani są patryjoci a promowani ludzie którzy gnoją nasz kraj i się z niego wyśmiewają jak Wojewódzki Palikot Niesiołowski itp. gnidy

Chyba chciałeś napisać idioci.
Może i Pospieszalski jest patriotą, ale niestety zbyt zalepionym przez ojca dyrektora.

Zastanówcie się jeden z drugim, dzięki takim patriotom jak Pospieszalski, Kaczyński i inni mogło by was nie być na świecie.
Przecież in vitro to ludobójstwo według tych patriotów i gdyby byli oni u władzy kilkanaście, czy dziesiąt lat temu, to wielu z was nie było by wśród nas:)

Aha, jeszcze jedno, Palikot, Wojewódzki i podobnie nie gnoją kraju i nie wyśmiewają się z niego, a jedynie z zatwardziałych pisowców, ale Ty tego nie widzisz, bo jesteś zaślepiony i utożsamiasz sobie Polskę z PiS.
Kto nie z PiS, to przeciw nam, czyli przeciw Polsce!
Ja może nie jestem fanem Komorowskiego, czy Tuska, ale nigdy w życiu nie zagłosuję na kogoś z PiS, już szybciej gdybym nie miał wyboru poszedłbym zagłosować na Leppera, Korwina-Mikke, czy innego Pawlaka, a nawet na Napieralskiego, ale nigdy na Kaczyńskiego!

Może w samym PiS są i mądrzy ludzie, czasem dobrze gadają, ale niestety ta cała otoczka partii, czyli wy patrioci rodem z Torunia przyprawiacie mnie o mdłości, dzięki czemu skutecznie mnie odpychacie od tej formacji politycznej.
Jak widzę was w telewizji, na wiecach, gdy idziecie z krzyżami i krzyczycie, ze TVN to szatan, to niestety, ale z takimi ludźmi nie mogę się utożsamiać, bo to istne średniowiecze, ciemny lód, który sprawia wrażenie jakby był z innej epoki.

Niektóre postulaty PiS, owszem pasują mi, ale co z tego jak ta partia otacza się idiotami, co skutecznie odstrasza ludzi normalnie myślących?

Użytkownik koczisss edytował ten post 24 czerwiec 2010 - 10:33

#10 ~POpuas~

~POpuas~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 11:20

Precz z Big Cycem śpiewającą wazeliną POpaprańcow

#11 ~pepsz~

~pepsz~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 11:42

Cała prawda o ciemnocie katolickiej i całej porąbanej nacjonalistycznej partii PiS!!!!!!!!!!!!!!!!!

#12 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 12:07

Cała prawda o ciemnocie katolickiej i całej porąbanej nacjonalistycznej partii PiS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akurat PiS jest partią o poglądach bolszewickich, z tą różnicą że zapisali sobie monopol na wykrzykiwanie o patriotyzmie i prawdziwych polakach.
Naród jest tak już otumaniony przez kler że wystarczyło by przez kilka lat prowadzać czołowych działaczy PZPR w pierwsze ławy a już nazwani zostaną mężami stanu... a już J.Kaczyński to "wielki" mąż stanu - ani wielki, ani mąż

#13 ~Profesor~

~Profesor~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 12:22

Kocziss martwi sie o idiotow z otoczenia PiS-u. Mysle, ze takiej troski nie mozna zostawic bez odpowiedzi, ktora dedykuje Koczissowi i paru innym zwolennikom pana Bronislawa Komorowskiego. Niestety, ale musze odpowiedziec w jezyku ktory dla nich jest zrozumiały.

Kocziss jeszcze jestes zbyt delikatny :D ! Popytaj madrzejszych - w swoim paranoicznym otoczeniu - jak kiedys gnoił wrogow partii bolszewickiej prokurator Stalina Andriej Wyszynski, siegnij po zrodla I zacytuj Goebellsa ( jestes taki madry to pewnie znasz jezyki obce, bo przecisz u was wszyscy mowia plynnie po niemiecku ). A w zasadzie wystarczy jak podeprzesz sie Jerzym Urbachem (Urbanem - Zydzi polscy, Historie niezwykle. Delmart, Warszawa 2010 - osigalne w galerii alfa ). Ciebie chyba faktycznie poczeto in vitro sadzac po jakosci Twojego myslenia i slownictwa, ale po drodze zabrano geny kultury i rozumu. Ziejesz nienawiscia jak Twoj guru Bartoszewski, Niesiolowski, yntelygent Palikot i pleciesz bzdury wieksze niz Kononowicz. I daruj sobie te pseudoanalizy o idiotach popierajacych PiS, bo tym idiotom, ktorych znajdziesz chociazby na stronie internetowej Podlaskiego Komitetu Poparcia Jaroslawa Kaczynskiego ( wpisz to haslo do Google ) do piĘt nawet nie dorastasz. Rozumiem, ze wedlug bialostockiego ciołka Kocczissa i paru innych " myslacych inaczej" zwolennikow PO na tym Forum setki uniwersyteckich profesorow z calej Polski, ktorzy sa na jawnych listach Jaroslawa kaczynskiego to IDIOCI. A ilu "medrcow" ma po swojej stronie Bronislaw Komorowski? Podaj mi linki do Komitetow Honorowego Poparcia Bronislwa Komorowskiego, jezeli je znajdziesz !!! Pierwsza tura pokazala niestety ze po komunie i 20 latch III RP wartosc IQ ( polecam Wikipedię :D ) mieszkancow Bialegostoku dramatycznie spadla i ze TVN , Gazeta Wyborcza skutecznie zastepuja mozgi wrogow pana Jaroslawa Kaczynskiego. Na zakonczenie powiem tobie (z malej litery bo takich prymitywow nie szanuje ), ze sposob w jaki zwracasz sie do ludzi na pewno od ciebie starszych (Pospieszalski, Kaczynski ) udawadnia, ze jestes prostakiem i chamem porownywalnym do twoich idoli. Ciesz sie, ze nie jestes studentem bo jeszcze my IDIOCI z otoczenia PIS-u ( z UwB, PB i UMB) potrafilibysmy ciebie wychowac na kulturalnego czlowieka :D .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 12:51

Co ten Pośpiech bredzi? To oszołom.

Jeszcze fi***a chce pokazywać...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 13:05

Wywiad z masonem

#16 koczisss

koczisss

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 13:05

Ciesz sie, ze nie jestes studentem bo jeszcze my IDIOCI z otoczenia PIS-u ( z UwB, PB i UMB) potrafilibysmy ciebie wychowac na kulturalnego czlowieka :D .

Studentem już byłem i to nawet PB i już nie będę.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie chociaż używam polskich znaków, a Ty jak widzę wielki PATRIOTA nie szanujesz nawet swojej ojczystej mowy w formie pisanej.
Czy ja nazwałem jakiegoś profesora idiotą?
Wychwytujesz to co Tobie pasuje i uogólniasz.
Nigdzie nie napisałem, że wszyscy są ciemnym ludem ze średniowiecza, a część, tych latających z krzyżykami i wrzeszczących, że TVN to samo zło.
Ci miłujący pokój zwolennicy PiS ładnie się zachowują, wyzywają i łapskami wymachując w kierunku dziennikarzy.
Tutaj próbka chrześcijańskiej tolerancji i miłosierdzia w wykonaniu zwolenników PiS

http://www.youtube.c...feature=channel
http://www.youtube.c...feature=related

Zwłaszcza na ostatnim filmiku widać tych intelektualistów:)

O takich ludziach pisałem, zwolennikach PiS-u, prostych ludziach z ulicy, a nie o Profesorach.
To oni świadczą o partii i to oni skutecznie zniechęcają rzeszę ludzi do poparcia polityki PiS-u.
Bo jak napisałem niektóre pomysły tej partii są ciekawe, nie wszystko jest be, ale niestety elektorat jest taki, a nie inny i ten fakt w tym momencie jest najważniejszy!
Zresztą w Twej wypowiedzi było widać też agresję, Bartoszewskiego zmieszałeś z błotem.
Stanowisz kliniczny przykład wyborcy PiS, który nie potrafi inaczej rozmawiać jak przez atak.
Nie zauważyłeś w mej wypowiedzi tego, iż częściowo program PiS mi się podoba, gdyż to jest nie wygodne, a skomentowałeś tylko to, co Tobie pasowało, przez co mogłeś mnie zaatakować.
Wklejam jeszcze jeden link.
Przed oglądaniem naciśnij na ikonę piłeczki na pasku z dołu pod filmikiem, wtedy da się to oglądać, bo inaczej Staniszkis nie da się słuchać:)
A tu filmik ukazujący kulturę przedstawiciela elyty popierającego Jarosława Kaczyńskiego:)

Użytkownik koczisss edytował ten post 24 czerwiec 2010 - 13:31

#17 ~ludek~

~ludek~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 15:20

Big Cyc niech sam siebie wyśmieje.HA.Haaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 17:37

Przede wszystkim słabe muzycznie i bezstylowe, a polityką się nie interesuję. :D

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 18:17

cyt......Ciesz sie, ze nie jestes studentem bo jeszcze my IDIOCI z otoczenia PIS-u ( z UwB, PB i UMB) potrafilibysmy ciebie wychowac na kulturalnego czlowieka .....

Do -Profesora-

http://antypartyjny....at,0,index.html -Polecam Lekturę!!!!

I jeszcze jedno,podaję link :Komitetow Honorowego Poparcia Bronislwa Komorowskiego:

http://www.google.pl...r...q=&gs_rfai=

#20 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 19:42

Jak tak dalej pójdzie, to na mojej liście polskich (zaznaczam polskich, czyli tych, którzy kochają Ojczyznę) aktorów, reżyserów i wykonawców muzycznych nie będzie nikogo z Polski a jedynie znajdzie się SABATON.

Trafiłeś kolego w sedno! SABATON! Sabaton! sAbAtOn!
Raczej to powód do wstydu dla niektórych "polskich artystów" - niby takich inteligentów i światowców (których przeważnie jednak za granicą olewają), żeby szwedzki zespół nas promował i podziwiał naszą historię... (nie piszę tu o ARTYSTACH - żeby mnie źle nie zrozumiano).
Rozróżniajmy - myślmy - uczmy się - bądźmy cierpliwi i nieustępliwi zarazem w pewnych sprawach.
Polska jest najważniejsza! I to dla wszystkich Polaków, nie tylko dla dorobkiewiczów (... tu wymieniam resztę...) i celebrytów. Można się różnić, ale zrozumieć trzeba, że składamy się np. z tzw. Kowalskich, Nowaków, Palikotów, Niesiołowskich i "był czas przywyknąć" do tego. Może by tak więc zacząć powoli szanować się nawzajem?!
Każdy z nas ma prawo do własnych poglądów. Ponoć mamy demokrację. Czy raczej "demosrację"?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych