Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 koczisss

koczisss

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 19:45

Trafiłeś kolego w sedno! SABATON! Sabaton! sAbAtOn!
Raczej to powód do wstydu dla niektórych "polskich artystów" - niby takich inteligentów i światowców (których przeważnie jednak za granicą olewają), żeby szwedzki zespół nas promował i podziwiał naszą historię... (nie piszę tu o ARTYSTACH - żeby mnie źle nie zrozumiano).
Rozróżniajmy - myślmy - uczmy się - bądźmy cierpliwi i nieustępliwi zarazem w pewnych sprawach.
Polska jest najważniejsza! I to dla wszystkich Polaków, nie tylko dla dorobkiewiczów (... tu wymieniam resztę...) i celebrytów. Można się różnić, ale zrozumieć trzeba, że składamy się np. z tzw. Kowalskich, Nowaków, Palikotów, Niesiołowskich i "był czas przywyknąć" do tego. Może by tak więc zacząć powoli szanować się nawzajem?!
Każdy z nas ma prawo do własnych poglądów. Ponoć mamy demokrację. Czy raczej "demosrację"?

To dlaczego wyborcy PiS-u nikogo nie szanują, kto ma inne zdanie?
Przykłady zamieściłem w linkach z youtube!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 19:46

Co sie stało w tym kraju że wyśmiewani są patryjoci a promowani ludzie którzy gnoją nasz kraj i się z niego wyśmiewają jak Wojewódzki Palikot Niesiołowski itp. gnidy

No właśnie! Co się stało? Nasza wina. Zaniedbaliśmy Polskę...

#23 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 19:59

Chyba chciałeś napisać idioci.
Może i Pospieszalski jest patriotą, ale niestety zbyt zalepionym przez ojca dyrektora.

Zastanówcie się jeden z drugim, dzięki takim patriotom jak Pospieszalski, Kaczyński i inni mogło by was nie być na świecie.
Przecież in vitro to ludobójstwo według tych patriotów i gdyby byli oni u władzy kilkanaście, czy dziesiąt lat temu, to wielu z was nie było by wśród nas:)

Aha, jeszcze jedno, Palikot, Wojewódzki i podobnie nie gnoją kraju i nie wyśmiewają się z niego, a jedynie z zatwardziałych pisowców, ale Ty tego nie widzisz, bo jesteś zaślepiony i utożsamiasz sobie Polskę z PiS.
Kto nie z PiS, to przeciw nam, czyli przeciw Polsce!
Ja może nie jestem fanem Komorowskiego, czy Tuska, ale nigdy w życiu nie zagłosuję na kogoś z PiS, już szybciej gdybym nie miał wyboru poszedłbym zagłosować na Leppera, Korwina-Mikke, czy innego Pawlaka, a nawet na Napieralskiego, ale nigdy na Kaczyńskiego!

Może w samym PiS są i mądrzy ludzie, czasem dobrze gadają, ale niestety ta cała otoczka partii, czyli wy patrioci rodem z Torunia przyprawiacie mnie o mdłości, dzięki czemu skutecznie mnie odpychacie od tej formacji politycznej.
Jak widzę was w telewizji, na wiecach, gdy idziecie z krzyżami i krzyczycie, ze TVN to szatan, to niestety, ale z takimi ludźmi nie mogę się utożsamiać, bo to istne średniowiecze, ciemny lód, który sprawia wrażenie jakby był z innej epoki.

Niektóre postulaty PiS, owszem pasują mi, ale co z tego jak ta partia otacza się idiotami, co skutecznie odstrasza ludzi normalnie myślących?

Ja to myślę, że tak może napisać chyba ktoś - jak to mówią "miętkim ch*** (sam wykropkowałem) zrobiony". Znowu to in vitro - jak mantra (nowocześnie) lub "w kółko Macieju" (po staropolsku). Zrobić to nie sztuka - sztuka wychować na dobrego człowieka (i też trzeba mieć za co). Widać nie zawsze się to udaje...

#24 ~raaf~

~raaf~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 20:19

Co ten Pośpiech bredzi? To oszołom.

Jeszcze fi***a chce pokazywać...

No to śmieszne akurat nie było, goście zachowali się jak SS-mani - przecież sprawdzanie obrzezania prowadzono tylko po to, by kogoś zamordować! Oni sobie z tego żartują. Naprawdę to zwyrodnialec. Do tego śmie mówić, że czyta psalmy. Chyba pisane w Toruniu.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 20:54

No to śmieszne akurat nie było, goście zachowali się jak SS-mani - przecież sprawdzanie obrzezania prowadzono tylko po to, by kogoś zamordować! Oni sobie z tego żartują. Naprawdę to zwyrodnialec. Do tego śmie mówić, że czyta psalmy. Chyba pisane w Toruniu.

Chyba "nie kumasz czaczy"... :D

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 21:33

Dno.

#27 ~ANNA I MARIA~

~ANNA I MARIA~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 22:40

Chyba chciałeś napisać idioci.
Może i Pospieszalski jest patriotą, ale niestety zbyt zalepionym przez ojca dyrektora.

Zastanówcie się jeden z drugim, dzięki takim patriotom jak Pospieszalski, Kaczyński i inni mogło by was nie być na świecie.
Przecież in vitro to ludobójstwo według tych patriotów i gdyby byli oni u władzy kilkanaście, czy dziesiąt lat temu, to wielu z was nie było by wśród nas:)

Aha, jeszcze jedno, Palikot, Wojewódzki i podobnie nie gnoją kraju i nie wyśmiewają się z niego, a jedynie z zatwardziałych pisowców, ale Ty tego nie widzisz, bo jesteś zaślepiony i utożsamiasz sobie Polskę z PiS.
Kto nie z PiS, to przeciw nam, czyli przeciw Polsce!
Ja może nie jestem fanem Komorowskiego, czy Tuska, ale nigdy w życiu nie zagłosuję na kogoś z PiS, już szybciej gdybym nie miał wyboru poszedłbym zagłosować na Leppera, Korwina-Mikke, czy innego Pawlaka, a nawet na Napieralskiego, ale nigdy na Kaczyńskiego!

Może w samym PiS są i mądrzy ludzie, czasem dobrze gadają, ale niestety ta cała otoczka partii, czyli wy patrioci rodem z Torunia przyprawiacie mnie o mdłości, dzięki czemu skutecznie mnie odpychacie od tej formacji politycznej.
Jak widzę was w telewizji, na wiecach, gdy idziecie z krzyżami i krzyczycie, ze TVN to szatan, to niestety, ale z takimi ludźmi nie mogę się utożsamiać, bo to istne średniowiecze, ciemny lód, który sprawia wrażenie jakby był z innej epoki.

Niektóre postulaty PiS, owszem pasują mi, ale co z tego jak ta partia otacza się idiotami, co skutecznie odstrasza ludzi normalnie myślących?

ALE I Z CIEBIE POLAK. WOLISZ NA PREZYDENTA ROSJANINA Z DZIADA PRADZXIADA KOMOROWSKIEGO, CO NAZWISKO KOMOROWSKI ZOSTAŁO PRZYWŁASZCZOEN NA ZGLISZCZACH I GROBACH POLSKIEJ SZLACHTY W KOWALISZKACH NA LITWIE., RUSKI CHŁOP PREZYDENTEM POLSKI. KTO CIEBIE TAK ODMÓŻDŻYŁ? TVN I GAZETA WYMIOTNA?

#28 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 04:39

Przede wszystkim słabe muzycznie i bezstylowe, a polityką się nie interesuję. :D

A mi akurat muzyka w tym teledysku bardzo się podoba choć jestem wybredny i słucham głownie jazzu. Zresztą całe życie muzykuję w różnych stylach (amatorsko, ale czasem z absolwentami akademii muzycznych). Aż dziwie się, że Big Cyc stworzył tak ciekawy utwór. Jest naprawdę świetny jak na pop, ale to kwestia gustu.

#29 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 05:37

ALE I Z CIEBIE POLAK. WOLISZ NA PREZYDENTA ROSJANINA Z DZIADA PRADZXIADA KOMOROWSKIEGO, CO NAZWISKO KOMOROWSKI ZOSTAŁO PRZYWŁASZCZOEN NA ZGLISZCZACH I GROBACH POLSKIEJ SZLACHTY W KOWALISZKACH NA LITWIE., RUSKI CHŁOP PREZYDENTEM POLSKI. KTO CIEBIE TAK ODMÓŻDŻYŁ? TVN I GAZETA WYMIOTNA?

z co ty masz do ruskich? a jakby nawet to zamierzasz ponad pół podlaskiego pozbawić swoich praw... tu setki tysięcy ludzi ma korzenie ruskie , żydowskie i ukraińskie oraz litewskie... i to jest właśnie bardzo ciekawe .... tylko , że ponura prawda o Podlasiu jest taka ,że biedota "polska" dobrze jak umiała pisać , a jak nawet piśmienna była to za nic miała wiadomości o swoich przodkach..chyba ,że chodziło o morgi... jedynym więc śladem pozostają księgi metrykalne obecnie przechowywane koło św. Wojciecha...zajrzyj tam i może się zdziwisz "prawdziwy polaku"

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 05:48

DZIADOSTWO PLATFORZASTE ZAPRZEDANE ROSJI OŚMIESZA LUDZI POTRAFIĄCYCH ZADAWAĆ SENSOWNE PYTANIA

W rosyjskich dokumentach po katastrofie prezydenckiego tupolewa pod Smoleńskiem są dwa różne protokoły przesłuchań tej samej osoby z tą samą datą.
Wg informacji gazety, w protokołach, które jako pierwsze - jeszcze przed dokumentacją przekazaną oficjalnie - trafiły do polskich śledczych, pomocnik kierownika kontroli lotów Wiktor Anatoliewicz Ryżenko, który sprowadzał polski samolot w ostatniej, tragicznej fazie lotu, był przesłuchiwany w tym samym czasie przez dwóch różnych śledczych. To, zdaniem cytowanych przez gazetę prawników, jest nietypowe i niezrozumiałe.

M.in. w jednym protokole przesłuchania Ryżenko twierdzi, że przy odległości 1,1 km (poprawione na 1,5 km) tuż przed podaniem polskiej załodze komendy wzywającej do przerwania lądowania widział na monitorze Tu-154. W drugim zaś zeznał, że przy odległości 1,5 - 1,7 km nie widział już samolotu na monitorze.

Na pytanie do rosyjskiej prokuratury jak to jest możliwe, że kontroler dwa razy zeznał zupełnie co innego, do tej pory nie ma odpowiedzi.

#31 ~~ANKA~~

~~ANKA~~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 07:00

cyt......Ciesz sie, ze nie jestes studentem bo jeszcze my IDIOCI z otoczenia PIS-u ( z UwB, PB i UMB) potrafilibysmy ciebie wychowac na kulturalnego czlowieka .....

Do -Profesora-

http://antypartyjny....at,0,index.html -Polecam Lekturę!!!!

I jeszcze jedno,podaję link :Komitetow Honorowego Poparcia Bronislwa Komorowskiego:

http://www.google.pl...r...q=&gs_rfai=

JAK CI PASUJE SZCZYNUKOW VEL KOMOROWSKI, WNUK ROSYJSKIEGO POPA OSIPA TO STAWIAJ NA NIEGO....A TWOJE MIEJSCE BĘDZIE W KOLONIOI RUSKIEJ A NIE W POLSCE. SPRZEDAWCZYK I ZDRAJCA I NAPEWNO NIE POLAK

#32 ~~mały~~

~~mały~~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2010 - 09:46

zajefajne CZADOWY RYTMICZNY REFREN W UCHO WPADAJĄCY. NO MOŻE NIE bardzo strawne dla moher's beret

#33 ~anaconda~

~anaconda~
  • Goście

Napisano 24 luty 2011 - 13:04

Po bigcycu nie można się spodziewać niczego zaskakującego i nowatorskiego- przypomnę jak jeden z członków zespołu pokazał goły tylek panu Buzkowi. Ot, żeby im tego nie pamiętać zrobią wszystko, nawet prawego człowieka wymieszają z błotem. Panie Janie przecież wiemy, że nie to co podoba się człowiekowi, ale to co podoba się Bogu jest najważniejsze. Niech Bóg panu błogosławi.A.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych