Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~elcia~

~elcia~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 07:38

to sa biedni ludzi i to im trzeba opieke psychologiczna , a nie dzieciom.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 08:27

Takim rodzicom zabrać dzieci i wysterylizować.

#3 ~dobre bicie~

~dobre bicie~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 08:44

Znałem dwóch braci których ich gruba matka nie mogła dogonić by zlać za przewinienie. Ale w końcu ich dopadala.
Zawsze ich biła podczas snu. Wiedzieli że w nocy, jak zasną dostaną sznurem solidne razy.

#4 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 09:15

Jako dziecko dostało mi się pare razy paskiem lub sznurem.Teraz sama jestem matką 12 i 10 letniego dziecka.Nigdy ich nie uderzyłam,jak coś przeskrobią to rozmawiamy że było to złe ewentualnie szlaban na to co lubią.Nie rozumię tych co doświadczyli przemocy i bólu a teraz sami to stosują.Zapomnieli jak bolało?

#5 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 10:02

Nie jestem zwolennikiem wychowania bezstresowego i nigdy nie będę, bo wystarczy przejść się do pierwszej lepszej szkoły i zobaczyć do czego to doprowadziło. Ale nigdy nie będę zwolennikiem znęcania się nad dziećmi. Klaps, ok, ale nie lanie kablami, pasami i innym tego typu rzeczami oraz poniżanie dziecka obojętnie czy to w domu czy u znajomych czy gdziekolwiek indziej. Sama pamiętam jak to było te parenaście lat temu i powiem szczerze, że mimo iz wtedy miałam żal do mamy za te lanie to teraz przynajmniej jestem dobrym człowiekiem. Pamiętam kary, które mnie omijały, albo długaśne kazania, z których nic nie wynosiłam i wychodziałam z założenia "pogada i przestanie". Moja siostra wychowuje dziecko bez stosowania kar. Nigdy w życiu dzieciak nie został uderzony. Ma 7 lat, do matki pyskuje ile wlezie, nie ma szacunku dla nikogo. Liczy się tylko markowa odzież i gadżety. Rozmowy kończą się wyzwiskami z jego strony i udawaniem durnia. Lata z nim po psychologach, a to nic nie daje, bo dzieciak przecież normalny. I tak patrzę na nią i zastanawiam się co będzie jak dzieciak skończy 16 lat...

#6 ~miłość dla tych dzieci~

~miłość dla tych dzieci~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 10:41

to psychopatka a nie matka

#7 ~Oburzona~

~Oburzona~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 10:50

Matko,nie mogę tego czytać że spokojem,co za durni ludzie z tych rodziców!Ja rozumiem że czasem trzeba dać klapsa,ale żeby bić kablem?w głowie mi się to nie mieści.Sama kiedyś dostawałam lanie od mamy i wiem co to jest.Teraz mam swoje dziecko ale nie biję go,bo sama wiem co czułam dostając od mamy,poza tym biciem niczego się nie wskóra!Trzeba pamiętać ,że agresja rodzi agresję!Zal mi tych dzieciaków.

#8 ~pako~

~pako~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 10:52

DO TYCH CO BIJA:
bijac dzieci nie tylko krzywdzicie wlasne dziecko ale byc moze wnuki, moj ojciec byl bity co wplynelo na jego psychike, bardzo mocno, czesto przez 20 lat slyszalem jak wieszal psy na rodzicach (teraz niechce im pomagac za to jak jego traktowali), sam nie darze przez to za bardzo sympata babke, co prawda ojciec mnie nigdy nie bil ale bardzo czesto wyzywal sie psychicznie, krzyczac , czy gadajac rozne "zle" rzeczy, nasz e kontakty tez nie sa najlepsze, uwazam, ze to glownie wina bicia, takze wiec przez to, ze ktos w przeszlosci nie radzil sobie z wychowaniem cierpi nastepna rodzina
poza tym, jak ktos bije dziecko to tylko swiadczy o tym, ze nie powinnien miec dzieci bo najwidoczniej nie umie sobie radzic z wychowaniem
niech se lepiej troche poczyta albo cos, albo najlepiej niech mu ktos porzadny wpier*** spusci i poczuje troche krwi w gebie HAHAHAHAHA
. WSZYSTKICH CO BIJA DZIECI ! ! !

#9 ~Akasha~

~Akasha~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 11:01

Takim rodzicom zabrać dzieci i wysterylizować.

Ale czemu sterylizować dzieci? 0_o.
A ty pako... Nie bądź żałosny... Klaps nikomu nie zaszkodził... Patrząc na twoją wypowiedź i słownictwo to chyba źle że ojciec ci jednak czasem nie wlał...

#10 ~Akatar~

~Akatar~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 11:18

Ale czemu sterylizować dzieci? 0_o.
A ty pako... Nie bądź żałosny... Klaps nikomu nie zaszkodził... Patrząc na twoją wypowiedź i słownictwo to chyba źle że ojciec ci jednak czasem nie wlał...

Sterylizować rodziców a nie dzieci - to dla mniej inteligentnych.
Patrząc na słownictwo - a co z nim nie tak?
Jakby wlał to bym był za biciem dzieci? Ojciec mnie lał to ja będę bił swoje dzieci? Skąd wiesz że czasem nie wlał... żałosne!
Nazywasz rozebranie publiczne dziecka i bicie, bicie regularne sznurem od żelazka czy zmuszanie dziecka do wąchania kapcie, którym się je biło za klapsa, który nigdy nikomu nie zaszkodził? Co Ty wiesz o byciu człowiekiem?
Mam nadzieję, że jak te dzieci dorosną to oddadzą swoim rodzicom, to co od nich dostali. Zdjęć spodnie przy sąsiadach i lać na goły tyłek, niech wąchają kapcie, przyjeżdżać 2 razy w miesiącu do domu rodzinnego i lać ojca sznurem od żelazka.

#11 ~veve~

~veve~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 12:10

Ale sensacyjny artykuł. Pismak znalazl forum, gdzie zboczki wypisywali swoje dość chorowite fantazje.
Wygooglowałem i sami zobaczcie - http://mark2706.neth...l/topic246.html
Posty były pisane w 2004 roku.

#12 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 08:41

to sa biedni ludzi i to im trzeba opieke psychologiczna , a nie dzieciom.

Tak tak, koniecznie opiekę. Duuużo psychologów. Co to na niczym się nie znają, żadnych problemów nie umieją rozwiązać, a swoje dzieci mają tak rozwydrzone, jak i większość tych "oburzonych" biciem. Gratuluję.

#13 ~Powazny~

~Powazny~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2012 - 14:53

Ogarnij się, i idź bić ją kablem od pilota, lub wazonem rzecz jasna...

#14 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 01:06

Hej,
nie wiem czy to akurat w temat, ale mam do Was pytanie,
jestem 16sto letni chłopakiem i lubię kiedy ojciec supszcza mi lanie, ma ktoś może z Was podobnie? Chyba jestem jakiś głupi, ale lanie zaczęło mnie podniecać.
Dostaje raz na tydzień w niedzielny wieczór, zawsze uzbiera się za przewinienia około 20-50 pasów na goły tyłek.
Czasem specjalnie prowokuje ojca żeby mi wlał. Ja lubie lanie, za to mój 15sto letni brat nie, ale lubie patrzeć jak on dostaje.
Chciałbym kiedyś tak sprowokować ojca aby wymierzył mi 100 pasów, ale nie wiem czy nie domyśli się że ja to lubie.
Co Wy o tym sądzicie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych